41

Re: Geltonos korteles

ieskok.lt serveriai 3-dual xeonai, 2-pentium 4 smile
kolkas viska veza tie 3-4 servai. bent jau as manau kad lietuvoj vienas is geriausiai veikianciu page piko metu su tokiu kruviu:P

Special thx Edvardui:)

42

Re: Geltonos korteles

Man?:) ar kitam edvarui?:)

43

Re: Geltonos korteles

Gerbemeji!!!
neikirtou, už ka man 1-na kortele uždejot...

44

Re: Geltonos korteles

turejo zinute parashyt uz ka uzdejo... o galbut moderatorius buvo girtas ir pamirso parashyt uz ka... 

45

Re: Geltonos korteles

Žėnia, 22 parašė:

Gerbemeji!!!
neikirtou, už ka man 1-na kortele uždejot...

Aš skyriau kortelę, už postą IT skyriuje(už rebootą startupe). Žėnia, forumą skaito ne tik kompiuteristai, bet ir paprasti mirtingieji.

Arminas, 19 parašė:

turejo zinute parashyt uz ka uzdejo... o galbut moderatorius buvo girtas ir pamirso parashyt uz ka...

Ponas Arminai, gerbk kitus ir kiti gerbs tave.

46

Re: Geltonos korteles

vat, as net nzn kodel gavau geltona kortele? sad

47

Re: Geltonos korteles

man juokinga :DDD ko jus verket del tu korteliu? :DDD graziau atrodot su jom smile)))
enyway norejau viena klausima uzdoti moderatoriam ir adminam: Kiek laiko tos korteles galioja? visalaika ar po kiek laiko tos korteles nusiema?

48

Re: Geltonos korteles

korteles galioja visa laika smile
visi gaunat zinutes, uz ka kortele

49

Re: Geltonos korteles

gavau nuo Edvardo kortele ir tokia idomia zhinute uzh ka gavau: "vaivaivai" big_smile nu vis delto savotishkai taip cia atrodo big_smile
O beje kiek maciau tai Tomas 26 ir vel gali forume reikshtis... nors ir turejo 3 korteles ir buvo uzhblokuotas. tai kaip suprast? jei galioja visa laika,tj tegul ir buva VISIEM visa laika,o ne kaikuriem.

50

Re: Geltonos korteles

kad korteles galioja visa laika totali nesamone.jei zmones nores keiktis ar gadint forumus kad ir uzblokuosit visada gali sukurt nauja acc.geriau butu auklejimo budas menesis ar savaite negalejimas postit. po to vel naujas gyvenimo lapas be geltonu korteliu. ar nebutu taip logiskiau ir protingiau? nei vienam forume seip isvis nera jokiu geltonu korteliu. kvailos temos rakinamos,necenzuriniu zodziu autoriai kuriu zinutes vien keiksmai baninami, o jei pasikarsciuoja zmogus ar veju tarpais pasneka nemanau kad cia jau kazkoks pretekstas det geltona kortele

51

Re: Geltonos korteles

as gavau kortele vien uz tai kad texto neparaseu o tik smaila uzdejau....zmones atsipeikekit....

52

Re: Geltonos korteles

Dovile, 13 parašė:

as gavau kortele vien uz tai kad texto neparaseu o tik smaila uzdejau....zmones atsipeikekit....

forumo taisyklėse paprašyta nedėti bereikšmių dalykų  tokių kaip " big_smile " ar " smile " tai ne nuomonės išreiškimas o tiesiog jos neturėjimas o tokiu atveju patartina tylėti big_smile

53

Re: Geltonos korteles

Arminas, 19 parašė:

ponas Edvardas as atejau is kito forumo kuriame buvau prirases  2000 postu, beja man jame teko but  ir super moderatoriumi, priziuret moderatoriu darba, ten forumas tikrai senas su senom taisyklem, labai geru  adminu kuris tikrai ilgai islaike foruma  gyva  nors ir forumas suvalgo trafiko po 200gb per menesi, del dalyviu skaiciaus ne kaqrta kelesi i kita serveri.... o pinigu nelabai daug uzdirba is to forumo    nes banneriai ne  komercines paskirties, kita karta net uz serva neuztenka sumoket...  tikekimes kad ir sitas forumas ateiti bus toks populerus.

Nežinojau !

Edvardas, 24 parašė:

Mielas Arminai, mes tikrai stengemės dėl Jūsų.

Ačiū !

54

Re: Geltonos korteles

Arunas, 20 parašė:

kad korteles galioja visa laika totali nesamone.jei zmones nores keiktis ar gadint forumus kad ir uzblokuosit visada gali sukurt nauja acc.geriau butu auklejimo budas menesis ar savaite negalejimas postit. po to vel naujas gyvenimo lapas be geltonu korteliu. ar nebutu taip logiskiau ir protingiau? nei vienam forume seip isvis nera jokiu geltonu korteliu. kvailos temos rakinamos,necenzuriniu zodziu autoriai kuriu zinutes vien keiksmai baninami, o jei pasikarsciuoja zmogus ar veju tarpais pasneka nemanau kad cia jau kazkoks pretekstas det geltona kortele

jo as cia ir pastebejau kad tie kas blokuojami pasidaro naujas anketas ir raso kaip niekur nieko big_smile
ar nebutu galima uzblokuoti juos is karto kai tik pasidaro nauja anketa su tuo paciu elektroniniu pastu big_smile

55

Re: Geltonos korteles

Tiesa pasakius labai apsidziaugciau pamates toki dalyka kaip apeliacija. Tarkim pas mane dabar yra 3 kortos ir 1 is ju (berods antroji) yra velniai zino uz ka. Kitos dvi gan aisku (nors paskutine gavau puse metu po to kai parasiau posta su akronimu kuris gali turet begale reiksmiu) tai per daug ir nekibsiu. Bet tikrai butu labai fun kad paciu moderatoriu bent jau jaunesniuju butu apribotos. Nors tai tikrai padaugintu moderatoriams darbo kieki bet kai kuriuos zmones tikrai padarytu laimingesniais. (kiek laimingesniu gali padaryti geltonos korteles nuemimas...)

56

Re: Geltonos korteles

KAzkada ir raudonu kortu turejau negalejau rasyt kazkiek laiko xD

57

Re: Geltonos korteles

Greit ateis laikas, kai raudonų kortelių turėtojai nebegalės rašyti wink

58

Re: Geltonos korteles

Vytis, 23 parašė:

Greit ateis laikas, kai raudonų kortelių turėtojai nebegalės rašyti wink

O kaip tie kas turi geltonas korteles dar nejau jas laikot amžinai  2006 ,kur amnestijos big_smile
Šiaip Dovydas pasitaisė ,būtų gaila prarasti tokį pašnekovą, kitaip nebeliks su kuo ginčytis Žilvinas greit atsibosta ir susinervina .

59

Re: Geltonos korteles

Šiaip tų kortelių išvis nebeliks smile

60

Re: Geltonos korteles

as aplamai nieko neribociau, jei kam kas nepatinka tai juk galima ir neskaityti. Manau jokios kontroles aplamai nereikia. Kol reiskiama laisva nuamone tol nebutina ja varzyti ar paisyti.

Kitas dalykas tai sharlatanu meginimas apgaudineti  ...  jieskojimas kvailiu su piramidziu marketingais ir pan.

Tomas, 19 nesiulyk nesamoniu zmonem su tikslu ishvilioti pinigu!  Manau jei kas naudojasi laisve abgaudineti kitus tai as pasinaudoju laisve visus perspeti ir parashyti tiesei:  eik **** pidaro gabale...

  Viskas vyksta visiems ant akiu visi turi teise rasyti skaityi argumentuati ....

   Nua kada pasakyti vagiui: "eik ****!" yra nuademe?

Man visi tie tvarkos saugotojai tai komunistinio rezimo aborto liekanos isikishkite savo korteles sau i shikna. Laisve geltonu korteliu narvelyje  kas pasake: miau? kas turi teise teisti?

visi zmones yra lygevercei, vadinasi skirtumai tarp zmoniu praranda prasme. nebent mes skirstome zmones su tikslu skirti sau geresne pozicija kitu atzvilgiu ir saskaita.


Kol as galiu rinktis ka skaityti neturiu jokio tikslo riboti drausti ar varzyti kitu teise reikshtis. Nebent as galvociau jog esu geresnis uz kitus. As nesu nei geresnis nei blogesnis vadinasi nera prasmes drausti ir bausti valdyti ir reguliuati.

Klausimas kokio forumo mums reikia laisvo ar specializuato kontroliuato suvarzyto ir kas tada turi teise spresti kas tinkama o kas ne?   

Kol mes savo nuamones argumentuajame tol tai yra debatas o ne gincas. Musu nuamones skirtingos nes mes zinome skirtingus dalykus. Pasidaline ziniomis priartejame arciausei prie tiesos.

Gincas tai teiginiu mishraine nepagrysta argumentais.