1

Tema: KAIP JUM KULTURIZMAS

nu ir ka manot apie vyrus kurie kilnoja stangas,ir atrodo kaip tokie batistos

2

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Liuks as pats lankau kulturizma ir nesikundziu niekom tik kad valgymas yra sunkaii susiplanuot ir viska o siap dalykas pasiekt gali geru rezultatu as pvz sweriu 73 ir tik 8% riebalu o buvau 60kg 12% o siap paziet kaip kiti profai atrodo tai dalykas sunkiai uzdirbti raumenys

3

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

vaaau isivaizduoju toks vyras kai suspaudzia glebyje jauciasi...:V:D

4

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

grazu jei ne per daug smile

5

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

nu ne man tai jau tikrai nepatinka vaikina su perdaug pripumpuotais raumenim

6

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Kas liecia kulturizma, tai man butent ir patinka "kas per daug"... big_smile

7

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Sigitas, 23 parašė:

Kas liecia kulturizma, tai man butent ir patinka "kas per daug"... big_smile

sutinku

8

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Algiz, 17 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Kas liecia kulturizma, tai man butent ir patinka "kas per daug"... big_smile

sutinku

Nesutiks nesuprantantys, juk tas sportas toks ir yra, kad raumenu dydis virsytu normas kelis kartus... to sporto tikslas butent taip atrodyti ir kas supranta tiems normalu.

9

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

kutlurizmas vyrui tas pats kas merginai soliarumas smile

10

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

tai jo cia kiti ziuriu ir maisto papidu temas ar kulturimo ilenda ir kalba nesamones kur is vis neismanao nieko kas Kulturizmas yra

11

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

big_smile nu pvz Abrutis... nu grazu tie raumenys bet jei visi vaikinai taip kaip jis atrodytu tai butu per daug....

12

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Rasa, 18 parašė:

big_smile nu pvz Abrutis... nu grazu tie raumenys bet jei visi vaikinai taip kaip jis atrodytu tai butu per daug....

Kaip manai, nebutu perdaug, jei VISOS merginos ledines butu?
Panele Rasa, ysiskaityk ka parasei...

13

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Sigitas, 23 parašė:
Rasa, 18 parašė:

big_smile nu pvz Abrutis... nu grazu tie raumenys bet jei visi vaikinai taip kaip jis atrodytu tai butu per daug....

Kaip manai, nebutu perdaug, jei VISOS merginos ledines butu?
Panele Rasa, ysiskaityk ka parasei...

nesiputok....zinau ka parasiau... tik tu kalbedamas sureiksmini grozi o as kalbu apie tu raumenu dydi... man gaila i Abruti ziuret kai jis ranku prie kuno priglausti negali...

14

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Rasa, 18 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Rasa, 18 parašė:

big_smile nu pvz Abrutis... nu grazu tie raumenys bet jei visi vaikinai taip kaip jis atrodytu tai butu per daug....

Kaip manai, nebutu perdaug, jei VISOS merginos ledines butu?
Panele Rasa, ysiskaityk ka parasei...

nesiputok....zinau ka parasiau... tik tu kalbedamas sureiksmini grozi o as kalbu apie tu raumenu dydi... man gaila i Abruti ziuret kai jis ranku prie kuno priglausti negali...

As nesiputoju, tiesiog tai, kas Tau grazu, nebutinai kitam bus grazu... ir atvirksciai... :V

15

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

nu cia tai savaime aisku... bet as ir nesakiau kad raumenys negrazu.. bet ju turetu but saikingai... nu aisku jei tu esi kulturistas ir dalyvauji visuose konkursuose ir t t tada tu raumenu reikia kuo daugiau...

16

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

... kartais, dievas padovanoja nedekinga kuno sudejima, kuri reikia pakoreguoti...kulturizmas tam tinkamas... bent jau pazistu vyruka, kuris gedinosi, kad yra per kudas, kankinosi neshiodamas po pora kelniu... kad vizualiai butu nors kiek storesnis... dabar kaip saldainiukas....  jei atvirai, grazu kai yra shiek tiek raumenuku... bet jei negali iznybti i sedyne, tai jau ne kas...:-)

17

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

smile

18

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

ir kai atsiguli ant paneles ji uzdusta;D graziausiai tai kaip boksininkai nei daug nei mazai pac tas;) viskas gerai matosi ir nereik cia vytis abruciu, zinkevyciu,meciu ar dar kokiu biesu:D
p.s cia mano nuomon:D

19

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

man tie didieji kultūristai asocijuojasi su tuščiagalviškumu.
Jei gyvena tik tam, kad kuo daugiau mėsos prisiaugint... apie ką su tokiu žmogum kalbėtis galima?
o jei tai nėra gyvenimo būdas, tiesiog pomėgis, savęs prižiūrėjimas, tada, aišku, labai liuks
:-]

20

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Martyna, 18 parašė:

man tie didieji kultūristai asocijuojasi su tuščiagalviškumu.
Jei gyvena tik tam, kad kuo daugiau mėsos prisiaugint... apie ką su tokiu žmogum kalbėtis galima?
o jei tai nėra gyvenimo būdas, tiesiog pomėgis, savęs prižiūrėjimas, tada, aišku, labai liuks
:-]

nesakyk kad nera su jais apie ka kalbeti jei nesi kalbejus... jie savotiskai labai idomus zmones