21

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

mhm, tai kai pakalbėsiu ir pakeisiu nuomonę, tada galbūt galėsiu sutikt su tavim.

22

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

man grazu kaip ne per daug;) niu per viduriuka kai buna...:D

23

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Martyna, 18 parašė:

mhm, tai kai pakalbėsiu ir pakeisiu nuomonę, tada galbūt galėsiu sutikt su tavim.

smile nu tik reik turet galimybe:)

24

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Rasa, 18 parašė:
Martyna, 18 parašė:

mhm, tai kai pakalbėsiu ir pakeisiu nuomonę, tada galbūt galėsiu sutikt su tavim.

smile nu tik reik turet galimybe:)


labai norint galimą rast big_smile

25

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

man nei noret nereik big_smile tereik i kluba nueit big_smile

26

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

o ka klubuose jie renkasi pasimaivyt?:D

27

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Rasa, 18 parašė:

man nei noret nereik big_smile tereik i kluba nueit big_smile

ar čia apie eilinį sporto klubą kalbi? wink

28

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

kalbu apie ta sporto kluba kur pastoviai abrutis sportuoja:)

29

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

aa... smile)) tai gal su juo pačiu ir kalbėjai?;))

30

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Ka jus cia dabar diskutuojat? Juk jie tokie pat zmones, fanatai butent tam sportui, bet kaip zmogus jis ne ka kitoks u eiliny... aisku as kalbu apie tuos kulturistus pas kuriuos raumenu kiekis virsija normas keliolika kartu... big_smile

31

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Renata, 16 parašė:

nu ne man tai jau tikrai nepatinka vaikina su perdaug pripumpuotais raumenim


kodel tai ka nepatinka stiprus vyrai

32

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

kodel juk visai normalia

33

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

turiu viena klausima:
gal galit pasakyti kokia gera programa nes atsibodo ta nesamone pagal kure pats dirbu

34

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

pvz:svarcas:):)

35

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Martyna, 18 parašė:

aa... smile)) tai gal su juo pačiu ir kalbėjai?;))

teko keleta kartu smile

36

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Adomas, 17 parašė:

pvz:svarcas:):)

Nori Švarcnegerio treniruotės?! Tau tikrai bus PERDAUG krūvio! Kažkada buvau permetęs ją akimis - nežmoniškai sunki. Sportuojant natūraliai praktiškai neįmanoma pakelti. Su steroidais - taip, raumenų atsistatymas pagreitėja 3 kartus.
Trenerio paprašyk naujos treniruočių programos, o jei sportuoji be jo, tai išvis mesk šį sportą, nežalok savęs!

37

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

ai kad tas jaunimas ori ut stiprus bet nori but durni:D  eskit metana ratabolaa bei eskit animal nu kazka tokio ish nesveiku doziu ir energijos bus ir turesit mases kuri ateity taps teshla ;D beje nepamirhskit relaniumo ateity ;D ce kaip butinumas ;D

38

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

tokie vyrai kieti:) nu nelaikaw saves kietu nes nesu pasiputelis, bet pats lankau sporto kluba toki "swyturys" man ten labai patinka smile nes as dievinu didelius bicepsus:)

39

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

kaip man grazu mmm:)

40

Re: KAIP JUM KULTURIZMAS

Evaldas, 22 parašė:

ai kad tas jaunimas ori ut stiprus bet nori but durni:D  eskit metana ratabolaa bei eskit animal nu kazka tokio ish nesveiku doziu ir energijos bus ir turesit mases kuri ateity taps teshla ;D beje nepamirhskit relaniumo ateity ;D ce kaip butinumas ;D

kada tu baigsi nesamones kalbet apsimeti cia sportinku saaki klad jau apie 8b metus lankai kulrurizma bet kad nieko neismanai is vis kalbi nesamones tapsi tesla jei steroidus vartosi kai nebesportuosi tai ka su papildais jei varysi sakai kad nepaliksi tesla jei nesportuosi nenusneke ir viskas pasiskaityk ir nueik koki karta i normaliai sale ir tad pasakok kai suzzinosi ka nors