1

Tema: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

amzius nesvarbus
miestas nesvarbus
niekas nesvarbu
tik svarbiausia tai kad butu ji pasiryzus man padeti pasikeisti
nes siuo metu esu beviltiskas ir vadinu savo gyvenimu susiktu
ir turetu gelezine kantrybe

2

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

... naaa, ash nesu mergina:-) .... gal nesupyksi jei isiterpsiu.... nezinau problemos... bet gal sakau, dabar paprasciausiai toks periodas, kai esi savim nepatenkintas... visa tai pagal ideja, praeis... visiems pasitaiko dienu, kai jie jauciasi sushiktai.

3

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

tos dienos buna tada kai nesugebu susirasti panos
o tai yra gan jau seniai

4

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Mantai, norint kazka pakeisti reikia to siekti, o kad to siekti reikia didelio noro...
Ech... pamenu dar tuos laikus, kai as buvau tokio amziaus...

5

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

nu krc as neisivaizduoju savo gyvenimo be panos
nors esu gan seniai be jos
bet kiekviena diena per nervus eina tai

6

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Sakai, kiekviena diena per nervus eina, tai keisk kazka, kazka daryk kitaip nei yprastai, kazko atsisakyk...

7

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

nu neina
tiesiok noriu panos
o jos nesugebu susirasti
va tame ir beda

8

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Taip verkslendamas, kaip cia, panai susirast sansus tik mazini...

9

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

nu tiesiok as sakau taip kaip jauciuosi

10

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

... atsipalaiduok....kvepuok ramiai....:) ateis laikas, bus ir pana.. viskam savas laikas... niekas nevyksta shiaip sau... kartais norint gauti... reikia palaukti...tam kad  suprastum, ko nori. Jei dabar shtilis, zinok jis priesh audra....:) Pas mane visad taip.... tylu, ramu... viskas ne taip kaip noreciau... tai laikas apmastymams, tu juk nenori bet kokios panos? .. vat ir lukterk... bet nedepresuok....

11

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Maziau mastorbuokis,prie kompo...
...o eik ten kur jos realiai,lankosi...
smile

12

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Mantai manau kad turiu gelezine kantrybe i galeciau bandy tau padet? jei nori tai parask man.

13

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Ingrida, 16 parašė:

Mantai manau kad turiu gelezine kantrybe i galeciau bandy tau padet? jei nori tai parask man.

Manau,kad jis dabar yra uzsiemes,savo kasdienybe,jam jau niekas nebepades :::145

14

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Manau, kad tau siuo metu niekas negaletu padeti, nes tavo poziuris i viska per daug pesimistiskas. Padeti gali nebent tik pats sau. O merginos... (Kazkur girdejau, jog lb jaudinies, kad nesugebi susirast paneles). Vargu ar tau su jomis ims sektis, jei ir toliau vaidinsi auka. Panelems patinka linksmi, draugiski vaikinai, taciau tikrai ne bumbekliai, kurie nuolat kazkuo skundziasi, kuriems vis kazkas negerai.

15

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Julija, 20 parašė:

Manau, kad tau siuo metu niekas negaletu padeti, nes tavo poziuris i viska per daug pesimistiskas. Padeti gali nebent tik pats sau. O merginos... (Kazkur girdejau, jog lb jaudinies, kad nesugebi susirast paneles). Vargu ar tau su jomis ims sektis, jei ir toliau vaidinsi auka. Panelems patinka linksmi, draugiski vaikinai, taciau tikrai ne bumbekliai, kurie nuolat kazkuo skundziasi, kuriems vis kazkas negerai.

Saunuole mergyte...

16

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Jolanta, 33 parašė:

... atsipalaiduok....kvepuok ramiai....:) ateis laikas, bus ir pana.. viskam savas laikas... niekas nevyksta shiaip sau... kartais norint gauti... reikia palaukti...tam kad  suprastum, ko nori. Jei dabar shtilis, zinok jis priesh audra....:) Pas mane visad taip.... tylu, ramu... viskas ne taip kaip noreciau... tai laikas apmastymams, tu juk nenori bet kokios panos? .. vat ir lukterk... bet nedepresuok....


tai kad jau ganetinai seniai laukiu.kaip nera taip nera.atsibodo vienatve.laikas neprieko.gal tiesiok yra pas mane per daug minusu,kuriu as nepastebiu.aisku kaikurias tai pastebiu,bet neina vienam pasikeisti.tikiuosi susirasti pana kuri padeti man pasikeisti.bet kai atsiranda pana tai viskas savaime gaunasi kad as pasikeiciu.

17

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Arūnas, 24 parašė:

Maziau mastorbuokis,prie kompo...
...o eik ten kur jos realiai,lankosi...
smile


tai va kad mane pvz clubai netraukia
o gatveje nlb drystu

18

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Julija, 20 parašė:

Manau, kad tau siuo metu niekas negaletu padeti, nes tavo poziuris i viska per daug pesimistiskas. Padeti gali nebent tik pats sau. O merginos... (Kazkur girdejau, jog lb jaudinies, kad nesugebi susirast paneles). Vargu ar tau su jomis ims sektis, jei ir toliau vaidinsi auka. Panelems patinka linksmi, draugiski vaikinai, taciau tikrai ne bumbekliai, kurie nuolat kazkuo skundziasi, kuriems vis kazkas negerai.


kai yra ta panele kuri man patinka salia,as bunu visiskai kitoks,negu cia rasiau

19

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

o kodel negali paprasciausiai pradet gert?.. vat pamatytum.. kasdiena butu kaip svente.. darbo dienom lauktum savaitgalio, kai vel galesi ishgert.. wink nu nzn kaip kiti bet as atsileidziu del tokiu globaliu problemu kaip merginos neturejimas, ar truukumas, kai ishgeriu.. wink gal kitiem priesingai wink

20

Re: ieskau merginos kuri galetu man padeti pasikeisti

Lauras, 20 parašė:

o kodel negali paprasciausiai pradet gert?.. vat pamatytum.. kasdiena butu kaip svente.. darbo dienom lauktum savaitgalio, kai vel galesi ishgert.. wink nu nzn kaip kiti bet as atsileidziu del tokiu globaliu problemu kaip merginos neturejimas, ar truukumas, kai ishgeriu.. wink gal kitiem priesingai wink


jei atvirai tai as ne is tu kurie gerentys.man tai beprasmiskas laiko bei pinigu leidimas