21

Re: protinga ar grazi ?

Evelina, 17 parašė:

o is kur zinai kad buna gali buti zmones ne tavo skonio bet tikrai nebuna negraziu tongue

Pilnai paaiskinkt tai, kaip Tu supranti ta, ka parasei...

22

Re: protinga ar grazi ?

o kaip cia tau dar paaiskinti reikia:? yra tik grazus zmones bet ne visi gali buti tavo skonio

23

Re: protinga ar grazi ?

mergina- grazia, zmona- protinga

24

Re: protinga ar grazi ?

Evelina, 17 parašė:

o kaip cia tau dar paaiskinti reikia:? yra tik grazus zmones bet ne visi gali buti tavo skonio

O kaip vadini zmogu, kuris netavo skonio, ar tiesiog nesupranti jo grozio? Juk zodis NEGRAZUS egzistuoja neseipsau...
Tad, nereikia nertis i krastutinumus ir kabinetis prie autoriaus isreikstos minties zodziais... juk minty, ka autorius norejo pasakyti, puikiai supranti! smile

25

Re: protinga ar grazi ?

jo bet vistiek nesuprantu tokiu zmoniu kurie sako grazus ir negrazus manau tai neteisingai taip beja cia mano nuomone;)

26

Re: protinga ar grazi ?

Evelina, 17 parašė:

jo bet vistiek nesuprantu tokiu zmoniu kurie sako grazus ir negrazus manau tai neteisingai taip beja cia mano nuomone;)

Ir vel pievini i sona... Yra zmoniu, kuriu nesupranti Tu ir yra zmoniu, kurie nesupranta Taves...
Beto, nesuprastum ir to zmogaus, kuris pasakytu, kad Tu grazi? Ai krc, ka as cia isviso sneku, juk ir supratimas su laiku ateina...

offtopic

27

Re: protinga ar grazi ?

Karina, 20 parašė:

taip Arunai viskas priklauso nuo galimybiu

Bet kaip bebutu,visi mes norim grazesnes ar grazesnio...
...ane Karina..?
juk net su negraziu ar lipsi i
...sexsodroma...

28

Re: protinga ar grazi ?

manau reikia buti merginoms ir vaikinams ir graziems ir protingiems...jei tokie nesame, tai susirandame sau lygius ...va

29

Re: protinga ar grazi ?

smile....

30

Re: protinga ar grazi ?

smile..

31

Re: protinga ar grazi ?

Giedre, 22 parašė:

smile..

o kokio tu nori....? smile

32

Re: protinga ar grazi ?

Laura, 25 parašė:

as bandysiu vyra rinktis. as rinkciausi protinga. mociute mano sako, vyras turi buti labai protingas ir siek tiek grazesnis uz arkli. tai gal ir yra teisybes senoliu isminty.

labai protingai cia tavo mociute:) man turi buti lygybe siuo atveju, jis turi buti simpatiskas ir aisku protingas

33

Re: protinga ar grazi ?

dvi moterys snekasi:
kur tavo arklys dirba,
kita;
o tavo:guli lovoj....
nu dedi mergel....

34

Re: protinga ar grazi ?

Arūnas, 24 parašė:
Giedre, 22 parašė:

smile..

o kokio tu nori....? smile


tokio kaip as...su savo norais , poziuriu ir gyvenimu, o ne egzistavimu...

35

Re: protinga ar grazi ?

grozis , protas... kaip gali patikti grazi mergina kai galvoje pas ja tik raudonas siulas....;D
o siaip tai zinoma isvaizda turi reiksmes....

36

Re: protinga ar grazi ?

taip Arunai visi iesko graziu paneliu,ir vaikinu

37

Re: protinga ar grazi ?

o as pasakysiu taip... atrodo susikuri savo vaikino/merginos ideala, duodi kepure ,taip sakant ,pris..t, kad jau su tuo ar anuo tikrai neprasidetum... o buna apsivercia viskas antraip... ir tas NIEKADA tampa NA GAL VISAI IR NIEKO , o paskui ziurek , jau ir pora! smile manau, labai daug(nesakau, kad 100%) , bet tikrai daznaiusiai visus isitikinimus nugali atkaklumas ir rodomas demesys... kartais susilydai nuo svelnumo, ir pazvelgi i vidini grozi... db gal 99,9 % forumieciu palaikys mane romantike, bet pripazinkit, fifty fifty sakiau tiesa! wink

38

Re: protinga ar grazi ?

daugiausia ir lemia vidinis grozis,as tavo zodziams pritariu

39

Re: protinga ar grazi ?

Karina, 20 parašė:

daugiausia ir lemia vidinis grozis,as tavo zodziams pritariu

dekui Karina... valio! turiu uztareja! smile

40

Re: protinga ar grazi ?

Vaikinams patarciau ieskoti ir protingos,ir grazios smile O as ieskosiu tokio pat grazaus ir protingo vaikino smile