1

Tema: protinga ar grazi ?

renkantis mergina(zmona) daznai buna taip,kad tenka pasirinkt protinga ar grazia mergina ? tj ka pasirinktumet jus ?

2

Re: protinga ar grazi ?

as bandysiu vyra rinktis. as rinkciausi protinga. mociute mano sako, vyras turi buti labai protingas ir siek tiek grazesnis uz arkli. tai gal ir yra teisybes senoliu isminty.

3

Re: protinga ar grazi ?

Laura, 25 parašė:

as bandysiu vyra rinktis. as rinkciausi protinga. mociute mano sako, vyras turi buti labai protingas ir siek tiek grazesnis uz arkli. tai gal ir yra teisybes senoliu isminty.


o man mociute patarineja nesigult i lova iki vestuviu.. ;D skirtingi poziiuriai pas musu mociutes..
kad nebutu of topic:
protinga... o isvaizda: kad nebutu atstumianti= perfect wink

4

Re: protinga ar grazi ?

na o mano mociute sako kad negerai kai moteris uz vyra protingesne wink tai nzn kaip daryt pusprotes nenoriu o lese pasonej tai ir ne kas :} tai greikes smegenis persodint i grazios makaule ir tvarka bus ;D ;D

5

Re: protinga ar grazi ?

Linas, tavo atveju yra dar vienas variantas,kelti savo iq:)

6

Re: protinga ar grazi ?

grazhia ir protinga.

7

Re: protinga ar grazi ?

vaikna rinkciausi ir protinga ir is isvaizdos,kad butu  grazus

8

Re: protinga ar grazi ?

vaikina rikciaus protinga, nes jei jis bus protingas jis sugebes save prisiziureti ir bus grazus

9

Re: protinga ar grazi ?

kaip pastebejau mergisnos labai jau aktyvios siai temai big_smile

10

Re: protinga ar grazi ?

labai idomi tema wink ir merginos aktyviai dalyvauja

11

Re: protinga ar grazi ?

Karina, 20 parašė:

vaikna rinkciausi ir protinga ir is isvaizdos,kad butu  grazus

Cia viskas priklauso,nuo tavo galimybiu,nepagalvojai...?

12

Re: protinga ar grazi ?

Karina, 20 parašė:

vaikna rinkciausi ir protinga ir is isvaizdos,kad butu  grazus

Jei taip rinksies gali ilgai but be vaikino... O jei turesi/turi vaikina tai jis netoks bus ar yra, koky yvardinai... big_smile

13

Re: protinga ar grazi ?

Noreciau, kad vaikinas butu grazus man. Kitoms jis gali atrodyti ir baisus, bet svarbu, kad mane pacia trauktu jo isvaizda. O del proto... Taip, jis turetu buti protingas. Tik, aisku, ne per daug. Pernelyg protingu nemegstu.

14

Re: protinga ar grazi ?

Ieva, 17 parašė:

vaikina rikciaus protinga, nes jei jis bus protingas jis sugebes save prisiziureti ir bus grazus


Jei jis bus baisus, kaip karas, vargu ar prisiziurejimas jam kazkuo pades

15

Re: protinga ar grazi ?

kiekvienas mes gausime,tai ko esame verti...
..ne turguj sedat..."rinkejai"

16

Re: protinga ar grazi ?

zinai Sigitai rinksiuos vaikina protinga,su kurio galima bus pasisneketi,o jeigu tureti vaikinuka kaip modeli,ir nezinoti apie ka su juo sneketis,tai man su tokiu vaikinuku bus nuobodu

17

Re: protinga ar grazi ?

taip Arunai viskas priklauso nuo galimybiu

18

Re: protinga ar grazi ?

ne buna negraziu ir kvailu merginu/vaikinu tongue

19

Re: protinga ar grazi ?

Evelina, 17 parašė:

ne buna negraziu ir kvailu merginu/vaikinu tongue


nu o is kur tu taip zinai ???

20

Re: protinga ar grazi ?

o is kur zinai kad buna? gali buti zmones ne tavo skonio bet tikrai nebuna negraziu tongue