1

Topic: meile tai skausmas

ar zinojai kad meile ir skausmas yra neatskiremi? jei ne tai dabar jau zinosi. Man meile suteike netik geru , jausmingu ir beprotisku akimirku, bet ir begalinio skausmo. Kas kart kai atrodo jog viskas tobula ir gyvenimas rozemis klotas praslenka juodas debesis ir viskas zlunga isgaruoje kaip vandens laselis karsta vasaros diena. stai kas yra meile- tai skausmas ir net labai didelis

2

Re: meile tai skausmas

toks gyvenimas:D

3

Re: meile tai skausmas

bet ne visiems meile suteikia tik skausma

4

Re: meile tai skausmas

Sigita, 19 wrote:

ar zinojai kad meile ir skausmas yra neatskiremi? jei ne tai dabar jau zinosi. Man meile suteike netik geru , jausmingu ir beprotisku akimirku, bet ir begalinio skausmo. Kas kart kai atrodo jog viskas tobula ir gyvenimas rozemis klotas praslenka juodas debesis ir viskas zlunga isgaruoje kaip vandens laselis karsta vasaros diena. stai kas yra meile- tai skausmas ir net labai didelis

Niekas gyvenime nera duodama nemokamai. Net ir meiles negauni uz aciu. Uz ja anksciau ar veliau sumoki skausmu smile Na o jei pasiseka ir netenka moket skausmu big_smile tai moki prieziura vaiku ;DDDD

5

Re: meile tai skausmas

kodel sumoki skausmu?

6

Re: meile tai skausmas

kazkam laikas ishgert- apmazint skausma.. wink

7

Re: meile tai skausmas

visko buna,gyvenime ir skausmas,ir meile....

8

Re: meile tai skausmas

nu seip meile yra meile o skausmas tai nu jei myli tikrai tai werta iskentet tos skausmus...del meiles neutral

9

Re: meile tai skausmas

nu taip kas taip kalba to dar nepatyre man gana kenteti atsiriboju nuo minciu apie priesinga lyti ir tiet man jie nebe egzistuoje

10

Re: meile tai skausmas

Meile - tai skausmas, pasake bezdzione, buciuodama eziuka.
Gyvent juk vistiek reikia, kam cia asarot del to, kas nebuvo jos vertas, a? smile

11

Re: meile tai skausmas

Sigita, 19 wrote:

nu taip kas taip kalba to dar nepatyre man gana kenteti atsiriboju nuo minciu apie priesinga lyti ir tiet man jie nebe egzistuoje


Pasakei ir pati nepatikejai.. big_smile  Bet kartais geriau pabut vienam, ir suprast kas TU ish tikruju esi, o jau po to i kitus gilintis.. wink

12

Re: meile tai skausmas

jo jums tik ir mylet;D

13

Re: meile tai skausmas

meile tai skausmas ir dzauksmas sausmo neturetu buti jei meile yra.
nera buve kaip yra skausmas meileje kuri padaro vaikinai jie to nesupras ka padaro,buna kad merginos padaro bet palinkecau merginom taip nedaeyti.

14

Re: meile tai skausmas

Regina, 18 wrote:

meile tai skausmas ir dzauksmas sausmo neturetu buti jei meile yra.
nera buve kaip yra skausmas meileje kuri padaro vaikinai jie to nesupras ka padaro,buna kad merginos padaro bet palinkecau merginom taip nedaeyti.

Niekada nepagalvojai apie tai, kas vyksta Tavo gyvenime, labai daug priklauso nuo Taves pacios, juk ir vaikina, kuris Tave yskaudino, pati pasirinkai... Tad, norint tureti normalu vaikina, reikia buti ir paciai normaliai... big_smile Tai liecia daugely zmoniu isskyrus isimtines situacijas... big_smile

15

Re: meile tai skausmas

kartais tas skausmas ir malonus buna smile

16

Re: meile tai skausmas

Sigita, 19 wrote:

nu taip kas taip kalba to dar nepatyre man gana kenteti atsiriboju nuo minciu apie priesinga lyti ir tiet man jie nebe egzistuoje

tai leziete, senmerge ar vienuole ketini but?

17

Re: meile tai skausmas

Sigita, 19 wrote:

ar zinojai kad meile ir skausmas yra neatskiremi? jei ne tai dabar jau zinosi. Man meile suteike netik geru , jausmingu ir beprotisku akimirku, bet ir begalinio skausmo. Kas kart kai atrodo jog viskas tobula ir gyvenimas rozemis klotas praslenka juodas debesis ir viskas zlunga isgaruoje kaip vandens laselis karsta vasaros diena. stai kas yra meile- tai skausmas ir net labai didelis

kiekvienas tai zino, kam yra teke patirti. zinok, kad meile suteikia ir begalinio dziaugsmo, myledamas supranti, kad nesi tuscias ir geros akimirkos atperka ta skausma... kalbi apie rozes!.. ;D kodel niekas nesusimasto, kad rozes turi spyglius ir ju ziedas toks nedidelis?!
galu gale atsibusk, Sigita! jei su vienu nesiseka ar paliko, negi maza vaikinu zemeje? pirmyn ieskot tokio, kokio tau reikia!.. jei torkio nera, susimastyk ar ne per daug nori ir ar pati esi tokia jau gera, kad galetum gaut savo svajoniu princa...

18

Re: meile tai skausmas

:::d07 nemanau kad supranti vis gi vaikinas esi

19

Re: meile tai skausmas

kas mano kad del meiles werta kentet???

20

Re: meile tai skausmas

Diana, 14 wrote:

kas mano kad del meiles werta kentet???

as big_smile