1

Tema: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Man ydomi jusu visu nuosirdi nuomone, ka manot apie tai? 

2

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

na gyvenimas pagal biblija... bet sunkoka siais laikais gyventi pagal ja ... nes tada manau turi visiskai atsiriboti nuo isorinio pasaulio..

3

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

tu siek tiek neteisus.....vienokia prasme negalima atsiriboti nuo isorinio gyveno, tik nuo neigiamu dalyku... tu juk gyveni jame, dirbi, mokaisi, draugauji, kuri seimas, dalyvauji ivairiuose sventese, ir t.t.

4

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

tai tada kaip galima gyventi pagal ja nenusizengiant jos vertybems...

5

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

neina vienu sakiniu tau pasakyti formules, nes jos nera, ir tik po geru dvieju menesiu lankymosi krikscioniskose susirinkimuose, tai supratau, suprasti, tai suvokti ka darai blogai kiekviena minute, tai ka sakai ir mastai... as tikiu dievo jega, tai ka jis gali, zinauau ne viena atsistojanti is savo vezimeliu , prareganciu ta pacia sekunde kai jis prisiliecia prie zmogaus kuno...reikia tik stipraus tikejimo ir supratimo tai ka tu darai ir kam tu esi reikalingas Jam....niekada nelinkejau savo priesui bloga..nuo to tik man geriau ir jam.....

6

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

loginis mastymas pas mane kertasi su tikejimu i Dieva... bet turbut pas mane nera dar tokio stipraus tikejimo... man reikia irodymu i tai...

7

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

chebra maziau gerkit tada ir dievulis nesivaidens big_smile o jei negeret tai pirma kreipkites pas psichetra ce rimtai jau sergat reiskia big_smile Justinai sakai reik irodimu o kaip galima yrodit tai kas neegzistuoje tai ko niekada nebuvo , kat egzistuoje kaskoks personazas aprasytas knygoi big_smile ce skiedalai kuriuos jega ibruko big_smile o seip realei mes pagonys big_smile

8

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

jeigu kam geriau gyventi tikint į dievą, tai puiku, bet aš jau verčiau gyvenu pagal savo taisykles.

9

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

na tikrai jauciuosi sveiko proto ir nesergu... nemanau kad reikia man psichieatro...
tiesiog kartais pagalvoju o kodel as turiu tiketi biblija...

10

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

nereikia klausiti kodel, tiesiok tikejimas gerina gyvenima....taip taug kas gyvena....

11

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

bet visi zmones gyvenime i ka nors tiki

12

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Karina, 20 parašė:

bet visi zmones gyvenime i ka nors tiki

kuom tu Karina gyvenime remiesi?

13

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

as remiuosi visko kuo galima,o daugiausia  religija...

14

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

vieni tiki i choroskopus,kiti tiki magija,burtais

15

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

ar zinai kad magija, didieji stebuklai is Kristaus, kiek zmoniu siai dienai  vaiksto pakile is vezimeviu ir is lovu, kiek mato ir kiek darniai, turtingai gyvema savo seimose...stebuklas, tikras stebuklas, o ne paipaliones

16

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

zinai vienos turi tikru galiu nuo dievo,o kiti tik naudajasi zmonemis...o pati tiki magija?

17

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

tiketi tikiu, bet tikraja magija, bet ar atskiri kuri gera o kuri ne? reikia geriau i tai isigilinti...

18

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

bet daug laidu apie tai yra parodyta per tv,o apie Vanga neziurejai tokios laidos?

19

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

visos magijos ir stebuklai, kurie naudojami geriems tikslams, padeti, o ne rodyti ir is to uzsidirbineti, tai bloga magija ir tai visai nemagija o akiu dumimas

20

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

neteko, kas ten buvo rodoma?