21

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

bet ten buvo,tikrai apie ta moteri kuri turejo nuo dievo galiu padeti zmonems

22

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

As netikiu jokia religija, nes manau, jog religija skirta silpnavaliams zmonems(Giedre atsiprasau, jei izeidziau), kadangi jie tikisi, kad jiems pades "kazkas is auksciau", as tikiu, kad viskas priklauso tik nuo manes ir jei man nesiseka, as tikrai nepulsiu ant keliu ir nesitikesiu, kad antai kazkoks dievas man pades, geriau suimti save i rankas ir spresti savo problemas paciam. Be to mano manymu  daugelis religiju, ju tarpe ir krikscionybe yra suvarzyta daugybes dogmu, kad ir krikscioniai negali vartoti prezervatyvu, bei kontraceptiniu priemoniu, nes tai yra zmogzudyste:D Jie teigia, kad gyvenime reikia myletis tiek kartu, kiek nori tureti vaiku:D, be to religijoje yra labai daug neaiskumu ir niuansu. Be to, religija gali tapti labai zalinga, nes religiniai lyderiai daznai buna charizmatiskos asmenybes ir sugeba veikti mases,  juk niekas nepaneigs, jog krikscioniu baznycia organizavo kryziaus karus, zude musulmonus, verte mokslininkus atsisakyti savo ideju, nes jos prasilenke su krikscioniskomis idejomis, degino moteris apkaltine jas raganavimu, be to visi musulmonu dzihadai, ju religine neapykanta kitatikiams, siu religijos nusikaltimu pasauliui teisinti negalima, juk Hitleri visi visi smerkia, o kodel niekas taip nesmerkia popieziaus, kuris pradejo kryziaus zygius? Gal jo neteisia del to, kad jis taip dare "dievui paliepus"?. Del visu siu priezasciu, manau, kad religija yra labai pavojingas ginklas, nes daznai vienas religinis lyderis, gali valdyti minia silpnavaliu, kurie juo tiki, del to, as niekada netikejau ir netikesiu jokiais dievais:)

23

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

tai tavo nuomone,niekas negali su ja gincitis,kiekvienas zmogus religija supranta savaip

24

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Taip, bet butu malonu isgirsti konkreciu faktu, kodel religija yra gerai, is kriksconybes remeju, nes dazniausiai buna pasakoma, "dievas, padeda", "dievas gydo ligas", o faktu jokiu:) Man butu lb idomu pasigincyti su zmogum, kuris domisi religija ir turi argumentu:)

25

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

hmm...as tai nelinkusi tiketi visokiomis dogmomis, kurios man tik daro didesne painiava smile taciau manau kad zmogus turi kazkuom tiketi smile taigi as tikiu sawo likimu ir tikiu kad ji gali pakoreguoti pats zmogus...

26

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

O tu kuo tiki Linai?

27

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Jau minejau, jog tikiu tuo, kad tik as esu savo likimo kalvis:) As is zmoniu kurie netiki stebuklais, o visur iesko mokslisko paaiskinimo:)

28

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

aciu uz atsakyma

29

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Linas, 18 parašė:

As netikiu jokia religija, nes manau, jog religija skirta silpnavaliams zmonems(Giedre atsiprasau, jei izeidziau), kadangi jie tikisi, kad jiems pades "kazkas is auksciau", as tikiu, kad viskas priklauso tik nuo manes ir jei man nesiseka, as tikrai nepulsiu ant keliu ir nesitikesiu, kad antai kazkoks dievas man pades, geriau suimti save i rankas ir spresti savo problemas paciam. Be to mano manymu  daugelis religiju, ju tarpe ir krikscionybe yra suvarzyta daugybes dogmu, kad ir krikscioniai negali vartoti prezervatyvu, bei kontraceptiniu priemoniu, nes tai yra zmogzudyste:D Jie teigia, kad gyvenime reikia myletis tiek kartu, kiek nori tureti vaiku:D, be to religijoje yra labai daug neaiskumu ir niuansu. Be to, religija gali tapti labai zalinga, nes religiniai lyderiai daznai buna charizmatiskos asmenybes ir sugeba veikti mases,  juk niekas nepaneigs, jog krikscioniu baznycia organizavo kryziaus karus, zude musulmonus, verte mokslininkus atsisakyti savo ideju, nes jos prasilenke su krikscioniskomis idejomis, degino moteris apkaltine jas raganavimu, be to visi musulmonu dzihadai, ju religine neapykanta kitatikiams, siu religijos nusikaltimu pasauliui teisinti negalima, juk Hitleri visi visi smerkia, o kodel niekas taip nesmerkia popieziaus, kuris pradejo kryziaus zygius? Gal jo neteisia del to, kad jis taip dare "dievui paliepus"?. Del visu siu priezasciu, manau, kad religija yra labai pavojingas ginklas, nes daznai vienas religinis lyderis, gali valdyti minia silpnavaliu, kurie juo tiki, del to, as niekada netikejau ir netikesiu jokiais dievais:)

Linai, visatai ka tu pasakei as taip pat netikiu...nes visi sie priestarauda dievo valiai, nera suvarzymu del meiles reikalu lovoje, tai zmoniu sudarytos dogmos....dievas niekada nepades tam kuris pats sau nepadeda ir nesistengia kad paciam sau nutu gerai....visi sie zinomi krikscionys nera tikrieji...jie patys be diebo paliepimo sukure visas sias nesamones..... zmogus gyvenantis dorai ir stengdamasis kad jo gyvenimas butu geras ir pilnas palaimos ir stebuklu, tiki dievu o ne zmoniu pramanytomis taisyklemis...papasakosiu kitai dienai apie tai placiau..reikeit

30

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Giedre, 22 parašė:
Linas, 18 parašė:

As netikiu jokia religija, nes manau, jog religija skirta silpnavaliams zmonems(Giedre atsiprasau, jei izeidziau), kadangi jie tikisi, kad jiems pades "kazkas is auksciau", as tikiu, kad viskas priklauso tik nuo manes ir jei man nesiseka, as tikrai nepulsiu ant keliu ir nesitikesiu, kad antai kazkoks dievas man pades, geriau suimti save i rankas ir spresti savo problemas paciam. Be to mano manymu  daugelis religiju, ju tarpe ir krikscionybe yra suvarzyta daugybes dogmu, kad ir krikscioniai negali vartoti prezervatyvu, bei kontraceptiniu priemoniu, nes tai yra zmogzudyste:D Jie teigia, kad gyvenime reikia myletis tiek kartu, kiek nori tureti vaiku:D, be to religijoje yra labai daug neaiskumu ir niuansu. Be to, religija gali tapti labai zalinga, nes religiniai lyderiai daznai buna charizmatiskos asmenybes ir sugeba veikti mases,  juk niekas nepaneigs, jog krikscioniu baznycia organizavo kryziaus karus, zude musulmonus, verte mokslininkus atsisakyti savo ideju, nes jos prasilenke su krikscioniskomis idejomis, degino moteris apkaltine jas raganavimu, be to visi musulmonu dzihadai, ju religine neapykanta kitatikiams, siu religijos nusikaltimu pasauliui teisinti negalima, juk Hitleri visi visi smerkia, o kodel niekas taip nesmerkia popieziaus, kuris pradejo kryziaus zygius? Gal jo neteisia del to, kad jis taip dare "dievui paliepus"?. Del visu siu priezasciu, manau, kad religija yra labai pavojingas ginklas, nes daznai vienas religinis lyderis, gali valdyti minia silpnavaliu, kurie juo tiki, del to, as niekada netikejau ir netikesiu jokiais dievais:)

Linai, visatai ka tu pasakei as taip pat netikiu...nes visi sie priestarauda dievo valiai, nera suvarzymu del meiles reikalu lovoje, tai zmoniu sudarytos dogmos....dievas niekada nepades tam kuris pats sau nepadeda ir nesistengia kad paciam sau nutu gerai....visi sie zinomi krikscionys nera tikrieji...jie patys be diebo paliepimo sukure visas sias nesamones..... zmogus gyvenantis dorai ir stengdamasis kad jo gyvenimas butu geras ir pilnas palaimos ir stebuklu, tiki dievu o ne zmoniu pramanytomis taisyklemis...papasakosiu kitai dienai apie tai placiau..reikeit


Na seip del tu lovos reikalu teko sneketis su kunigu, be to ir pats popiezius teige, jog myletis su prezervatyvais yra nuodome, ir visai nesvarbu, kad be prezervatyvu besimylintys afrikieciai ne tik turi kruva vaiku, bet ir didzioji ju dalis serga AIDS, ar kitom ligom, popiezius buvo pries prezervatyvus, net tada, kai jau buvo aisku, kad prezervatyvai yra vienintele apsisaugojimo priemone nuo aids, kaip supratau geriau pats mirk nuo aids, nei nuzudyk gyvybe kuri galetu atsirast. Na o jei sprendi savo problemas pats, tai is kur zinai, kad cia dievas tau padeda, is kur zinai, kad ne tu pati viena sau padedi? Be to sutinku su Gedimino nuomone del kriksto, jis siuo metu, praktiskai yra prievartinis, nes mazas vaikas, kuris dar nera pilnai protaujantis yra verciamas tapti krikscioniu, as buciau uz tai, kad zmones krikstytu kokiu 15-16, o ne kaip dabar mazu vaiku, kuriems daznai nei 5 metu nera. Nes tada tu galetrum pasirinkti taip arba ne. O siuo atveju, daugelis, ju tarpe ir as-buvom pakrikstyti per prievarta, del to, "kad taip reikia", del to, "kad taip visi daro" ir jokios laisves man paciam. O be to man irgi labai nepatinka nuodome, kad visi mes jau gimstame su labai didele nuodome, del to, kad anot biblijos kazkoks Adomas ir Ieva, nusidejo, mes turetum but uz juos kalti:) O be to, man labai idomu, kaip atsiradom mes, jei Adomas ir Ieva turejo du sunus, o dukru ne, o nors ir butu tureje dukra, tai vistiek butu buvusi kraujomaisa, o be to, teoriskai ir tarp Ievos ir Adomo buvo kraujomaisa, nes Ieva buvo sukurta is Adomo sonkaulio, sitoj vietoje, man is vis pasidaro neaisku, tik daug kas, i sias biblijos tiesas nesigilina:)

31

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

faktas yra tas, kad šiandieninėje visuomenėje JOKIA pirmykštė religija nebegali egzistuoti. Ji keičiasi, liberalėja, žmonės kuria naujas atšakas (kad ir tie parys mormonai, verbuojantys praeivius gatvėse, ar scientologijos bažnyčia, tapusi žvaigždžių mada)... keičiasi religijos funkcijos. Nebėra svarbu niekas, tik kad reikia TIKĖTI dievu. Kurį patys žmonės ir susikūrė, kad supaprastintų savo gyvenimą. Visiškai pritariu Linui, kad joks dievas nepadės pasiekti karjeros aukštumų, sukurti šeimą ir t.t.
žmogaus poreikis tikėti, kad kažkas yra aukščiau gal ir niekad neišnyks, bet galų gale vis tiek baigsis ta religijų era.
Kažin tik, kada ta era baigsis islamo šalyse? hmm ten apskritai kraupi situacija...

32

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Taip ir as esu, pastebejes, kad kai kur religija yra tapusi mados dalyku, zmones vaiksto i baznycia, nes taip jie atrodo geresni, tai ypac paplite JAV:)

33

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

manau tikras kriskcioniskas gyvenimas yra tox, koki gyvena mano tikybos mokytoja:D
*"nuo 15 iki 30 metu nebuvau praleidus nei vienu misiu"
*"as labai noreciau dabar numirti, nes labai pasiilgau Jezaus.."
*dar ji per savo pamokas skelbia tokias nenugincijamas tiesas: "tik tikintis zmogus gali buti laimingas, "tie kurie netiki - dvasios lavonai", "jus laikysit ne valstybini egzamina, o visuotini, kuris lems jusu gyvybe ar mirti" ir t.t.

...ir ka galima apie toki zmogu pasakyti?.. mano nuomone - siek tiek sutrikus psichika (fanatizmas bet kurioj srity kenkia).. katalikai pasakytu kad ji - tik labai giliai tikintis zmogus.. big_smile

p.s. pilnai sutinku su lino nuomone apie religija, isdestyta keliais postais auksciau=)

34

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

siaip mano nuomone apie tas visas religijas, kurios labiausiai paplite pasauly nera teigiama.. atrodo sako , kad visos religijos tiki i viena dieva, bet pasiziurekit kaip skirtingai i ji tiki.. (ypatingai kalbu apie islamistus).. as tikrai manau, kad tikejimas reikalingas, kad sventam raste yra daug teisingu minciu, bet viska sukonkretizuot ir sutapatint su vieninteliu dievu, jo sunumi "jezumi" ir t.t yra nesamone.. i baznycia nevaiskau. pagaliau, jei musu dievas yra visur, kam man eit i baznycia ir gaist laika, jei as galiu su dievu "pasikableti akis i aki" tiesiogine savo malda bet kur ir bet kada?..

35

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Ignas, 21 parašė:

jei musu dievas yra visur, kam man eit i baznycia ir gaist laika, jei as galiu su dievu "pasikableti akis i aki" tiesiogine savo malda bet kur ir bet kada?..

BUTENT;) bet religijoj (-ose) ir daug daugiau nesamoniu yra..:D ir priestaravimu sau paciai:D

Giedre, 22 parašė:

visi sie zinomi krikscionys nera tikrieji...jie patys be diebo paliepimo sukure visas sias nesamones...


o jiems gal tu atrodai "netikra" krikscione:D ir isvis ar pati dieva ne zmogus isgalvojo, a?..:D aisku, sakysi, kad ne, bet.. niekas to nezino:D

36

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

tikėti Dievą ir atgailauti padarius nuodėmę... taip teigia Biblija, bet gal krikščionybė tik pigus triukas palenkti žmones į norima pusę... ką čia dabar žinosi praėjus tiek metų...

37

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Linas, 18 parašė:

O be to, man labai idomu, kaip atsiradom mes, jei Adomas ir Ieva turejo du sunus, o dukru ne, o nors ir butu tureje dukra, tai vistiek butu buvusi kraujomaisa, o be to, teoriskai ir tarp Ievos ir Adomo buvo kraujomaisa, nes Ieva buvo sukurta is Adomo sonkaulio, sitoj vietoje, man is vis pasidaro neaisku, tik daug kas, i sias biblijos tiesas nesigilina:)

vo man sitas klausimas ir nedave ramybes is kur ten Kaino ar Abelio zmona atsirado....na bet kriksionybeje yra tik faktas ir kitas faktas tarp kuriu sasaju nera smile kaip sakoma tik dogmos...

38

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Vilma, 20 parašė:
Linas, 18 parašė:

O be to, man labai idomu, kaip atsiradom mes, jei Adomas ir Ieva turejo du sunus, o dukru ne, o nors ir butu tureje dukra, tai vistiek butu buvusi kraujomaisa, o be to, teoriskai ir tarp Ievos ir Adomo buvo kraujomaisa, nes Ieva buvo sukurta is Adomo sonkaulio, sitoj vietoje, man is vis pasidaro neaisku, tik daug kas, i sias biblijos tiesas nesigilina:)

vo man sitas klausimas ir nedave ramybes is kur ten Kaino ar Abelio zmona atsirado....na bet kriksionybeje yra tik faktas ir kitas faktas tarp kuriu sasaju nera smile kaip sakoma tik dogmos...


niu negi neaisku ce viskas labai paprasta big_smile niu liko tie du sunus niu ten kiek zinau kaskuris kaskaip uzlinko is ju big_smile tai is kur jus manot tas faktas kat zmones is bezdzioniu kils big_smile tai tas vienas likes zmogelis isprievartavo visas bezdziones big_smile

39

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Saulius, 25 parašė:
Vilma, 20 parašė:
Linas, 18 parašė:

O be to, man labai idomu, kaip atsiradom mes, jei Adomas ir Ieva turejo du sunus, o dukru ne, o nors ir butu tureje dukra, tai vistiek butu buvusi kraujomaisa, o be to, teoriskai ir tarp Ievos ir Adomo buvo kraujomaisa, nes Ieva buvo sukurta is Adomo sonkaulio, sitoj vietoje, man is vis pasidaro neaisku, tik daug kas, i sias biblijos tiesas nesigilina:)

vo man sitas klausimas ir nedave ramybes is kur ten Kaino ar Abelio zmona atsirado....na bet kriksionybeje yra tik faktas ir kitas faktas tarp kuriu sasaju nera smile kaip sakoma tik dogmos...


niu negi neaisku ce viskas labai paprasta big_smile niu liko tie du sunus niu ten kiek zinau kaskuris kaskaip uzlinko is ju big_smile tai is kur jus manot tas faktas kat zmones is bezdzioniu kils big_smile tai tas vienas likes zmogelis isprievartavo visas bezdziones big_smile

suprantu, kad jus kalbat is bendro isprusimo apie biblija , taciau ja reikia skaityti irten parasyta, kad   Adomas gyveno 930 metu ir turejo daug dukteru ir sunu,kodel apiejuos nieko neraso biblijoje paklausite, o todel kad jiuos dievas Adomui dave, kad pripildytu zeme ir kurtusi miestai, tokia ju paskirtis, kaip ir kiekvieno is musu

40

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Bet fakto apie kraujomaisa paneigti negalima Giedre:D Juk jei jie visi Ievos ir Adomo vaikai, tai jie broliai ir seserys, o tai jau bjauru:)