41

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

tai pasakyk savo teorija,kaip mes cia?

42

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

koks sudetingas dalykas yra ta religija...ka Gediminas rase mane sudomino, ir kaip jis sako reikia ja dometis...
o tikejimas tai manau cia kiekvieno individualus reikalas, kaip tiketi ir kuo tiketi...tik silpnam ir pasimetusiam gyvenime zmogui sunku paciam rasti ta doros kelia ir atsistoti ant koju, jis pradeda ieskoti pagalbos tikejime..

as tikiu tuo kad gyvenimas yra dovana, ja reikia pilnai isnaudoti ir dziaugtois ja, tikiu kad gyvenimas mano rankose, kad jo niekas geriau nenugyvens uz mane...Tikiu ir zinau kad gyvendamas dorai mano sazine bus svari pries mane pati...zinau kad kaip kartais gyvenimas buna sunkus, tai stengiusoi ir padeti zmonems kuriems tikrai reikia pagalbos...
tiesiog manau kad zmogui reikia visu pirma ismokti buti zmogisku...

43

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Justinui kertasi jo loginis mastymas su Dievo buvimu ir apskritai su krikscionybe.
http://www.lksb.lt/straipsniai/straipsnis-100.htm
paskaitinek cia..manau rasi atsakymus i tave dominancius klausimus,i kuriuos as deja negalejau tau moksliskai atasakyti.bandziau kuo primityviausiai,bet tu nesupratai.gal si kart suprasi.
sauliui isvis vien klaikios tamsybes aplinkui..jei nieko nesupranti,geriau isvis patylek.
vienas sventasis yra labai aiskiai pasakes: "Dievas yra,ir to pakanka".turbut ne siaip jis tai pasake.
ir dar,Justinai,tikrai ne silpnieji griebiasi tikejimo kaip siaudo..juk krikscionio tikslas nera tik tvirtai stoveti ant zemes..krikscionys yra patys stipriausi zmones.

44

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Giedre, 22 parašė:

tai pasakyk savo teorija,kaip mes cia?

Evoliucija, zmogbezdzioniu seimos "Homo" vystimosi keliu:) IS musu proteviu "Homo Erectus" ir dar visokiu "homo" kuriu nepamenu issivyste "Homo Sapiens sapiens"(CIa jau mes):D

45

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Saulė, 18 parašė:

juk krikscionio tikslas nera tik tvirtai stoveti ant zemes..krikscionys yra patys stipriausi zmones.


Na ir vel svaidomes teiginiais, bet ju neargumentuojam:)  O mano manymu Budistai ar Musulmonai daug stipresni. Gali tai paneigti?

46

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

o ar pats gali pagristi savo nuomone?kaip manai,kodel krikscionybe yra 1oj vietoj is visu religiju?krikscionys daugybe amziu buvo persekiojami,taciau ju tikejimas ne tik kad neisbleso,bet kaip tik sustiprejo ir jie is paskutiniuju issilaike aukstumoj.argi cia ne stiprybe?

47

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Saulė, 18 parašė:

o ar pats gali pagristi savo nuomone?kaip manai,kodel krikscionybe yra 1oj vietoj is visu religiju?krikscionys daugybe amziu buvo persekiojami,taciau ju tikejimas ne tik kad neisbleso,bet kaip tik sustiprejo ir jie is paskutiniuju issilaike aukstumoj.argi cia ne stiprybe?

Je itu kalbi apie žydus, tai juos ne dėl religijos persiokiojo, o dėl to kad nebuvo sukūrę stiprios valstybės ir juos vis nukariaudavo ir paimdavo į nelaisvę... O jei kalbi apie krikščionių engima Romos imperijoje, tai ju persekiojimas tikrai netruko daug amžių...
Musulmonus galima vadinti stripriais, nes jie nesirenka visokių ateizmų ar į budizmą ne pereina kaip dabar populiaru. Jie tikri Alacha ir net nežada jo išduoti, nors ir kaip juos iš visų pusių spaudžia...(Aišku jie trenkti, nes nori savo religija visam pasaliuj įdiegti tokiais žiauriais būdais)

48

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Na persekiojami buvo taip pat ir musulmonai, bei budistai, musulmonus skerde tie patis krikscionys kryziaus zygiu metu, o Budistu, sventove Tibeta, jau senai Kinija engia ir engs dar ilgai:)

49

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Saule tu zinai kad mes savo pareiga padarem...dievas visada sako skelbkit mano zodi ir busit palaiminti, ir kiekvienas zemes gyventojas kuris  gali suprasti savo mintis ir prisiminti(iskyrus mazuosius kol jie nieko nesupranta),visi yra girdeja apie dieva, tereikia apie tai susimastyti ir pradeti gyventi su juo ir padal ji, tuomet..gyvenimas yra pats nuostabiausias...pvz.: as jau kelinta diena meldziausi kad dievas padetu man su draugu susirasti geresni nama uz mazesne kaina, geroje grazioje vietoje, beabejo as jo prasau su visokiomis smulkmenomis, kaip kitaip jis zinos kokio man namo reikia....ir jis isgirdo mane, po lekiu savaiciu paieskos mes radome tai ko norejome ir esame abu uztai dekingi.....aciu Jam...

as noriu kad visi pajustu Jo siluma ir nuostabius darbus.Aleliuja...

50

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Manai, kad be maldos nebutum radus? Na, bent jau man tai asmeniskai kvailai skamba:)

51

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

pazystu kelis tikrai tikincius zmones.. ir jie labai skiriasi nuo netikinciu.. ir pats tikiu tik gal ne tiek kiek reiktu.. kartais ir meldziuosiu.. ir i laisvuju krikscioniu baznycia nueinu smile

52

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Linas, 18 parašė:

Manai, kad be maldos nebutum radus? Na, bent jau man tai asmeniskai kvailai skamba:)

nes tu pats kvailiukas..viska jus bandot paaiskint mokslu ir kazkokia iskreipta logika.jei bent kiek isiklausytum i savo sirdi ir i save pati..malda tai yra pokalbis su Dievu.tik reikia zinot,kad ne visada reikia kalbeti tau,leisk kalbeti Jam,ir jis tau visada patars,geriau nei bet kas kitas,kaip turi teisingai elgtis..
is tiesu,Giedre,mes savo pareiga atlikom smile ir as niekada nenustosiu skelbti Dievo vardo.jis juk labai geras..Jis juk meile.. wink

53

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Saule, priminei man anekdota:)
Jeigu kalbames su dievu-tai malda.
O jei dievas kalbasi su mumis, tai jau sizofrenija:)

54

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Linai18, kai as buvau dar neitikejusi tai galvojau kaip tu, ar buvau laiminga? NE. Kai padarai klaiga, kokia ji bebutu, dievas baudzia, tik atgailavimas , malda  teisteisina...tik Dieva mylintys ir tikintys supranta kada jis padeda ir kada baudzia...ir kada atleidzia, o kai tai supranti tai, eini pirmyn siekti tikslo ir nebijai kad nepasiseks..nes visad pasiseka!!!!!

55

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

oho... sunku net patikėt, kad dar būna jaunų ir tokių "atsivertusių" žmonių... :-O jei jau taip lylit savo dievą, kodėl nepašvenčiat viso gyvenimo jam, t.y. neapsistojat vienuolyne? Tai bent "skelbt jo žodį" galėtumėt, pavyzdį kitiems ir kitoms rodyti deramą... įsijausti dar labiau į visas tas maldas, na, žodžiu, va čia tai tikras krikščioniškas gyvenimas...

56

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Martyna, 18 parašė:

oho... sunku net patikėt, kad dar būna jaunų ir tokių "atsivertusių" žmonių... :-O jei jau taip lylit savo dievą, kodėl nepašvenčiat viso gyvenimo jam, t.y. neapsistojat vienuolyne? Tai bent "skelbt jo žodį" galėtumėt, pavyzdį kitiems ir kitoms rodyti deramą... įsijausti dar labiau į visas tas maldas, na, žodžiu, va čia tai tikras krikščioniškas gyvenimas...[/quote rasai, kad tik parasyt ir nejauti jog nusisneki..


57

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Evaldas, 18 parašė:
Martyna, 18 parašė:

oho... sunku net patikėt, kad dar būna jaunų ir tokių "atsivertusių" žmonių... :-O jei jau taip lylit savo dievą, kodėl nepašvenčiat viso gyvenimo jam, t.y. neapsistojat vienuolyne? Tai bent "skelbt jo žodį" galėtumėt, pavyzdį kitiems ir kitoms rodyti deramą... įsijausti dar labiau į visas tas maldas, na, žodžiu, va čia tai tikras krikščioniškas gyvenimas...


rasai, kad tik parasyt ir nejauti jog nusisneki..




58

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Evaldas, 18 parašė:
Evaldas, 18 parašė:
Martyna, 18 parašė:

oho... sunku net patikėt, kad dar būna jaunų ir tokių "atsivertusių" žmonių... :-O jei jau taip lylit savo dievą, kodėl nepašvenčiat viso gyvenimo jam, t.y. neapsistojat vienuolyne? Tai bent "skelbt jo žodį" galėtumėt, pavyzdį kitiems ir kitoms rodyti deramą... įsijausti dar labiau į visas tas maldas, na, žodžiu, va čia tai tikras krikščioniškas gyvenimas...


rasai, kad tik parasyt ir nejauti jog nusisneki..


:-] tai jau tikrai...
mes ir taip galim skelbt jo zodi,rodyt pavyzdi kitiems.ar butina del to stot i vienuolyna??juk tam irgi reikia Dievo pasaukimo.galima pamanyt,jog Dieva turi tiketi tik dvasininkai.. kaip manai,Martyna,kodel  sventajame raste kalbama apie seimos dovana,apie pasaukima seimai?
ir visai nesunku patiket,kad,kaip sakai, dar buna jaunu tikinciu zmoniu.ju yra tikrai nemazai.ir labai gera matyt,kad ju vis daugeja smile

59

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Evaldas teisus, kiekvienas is musu turime pasaukima, ar buti vienuoliais, pastoriais, ar kurti seimas, verslus...ir t.t.... Martyna, jei tu pamiltum Viespati, pajustum kok jis nuostabus ir geras. ir laikui begant suprastus savo pasaukima....

60

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

vienos tokios geros drauges tevukas yra pastorius, tai toks saunus zmogus kaip reta.. kad daugiau tokiu butu..

Žinutės: nuo 41 iki 60 iš 145

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 5 8 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Naujienos / Apie Viską → Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?



The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.