61

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

na gal kiek ir perdėjau su tais vienuolynais, tai todėl, kad man sunku suprasti tokius dalykus.
Bet kokiu atveju, ne mano reikalas, kaip kas gyvena, bet būčiau dėkinga ir jei kiti man nepatarinėtų. Negaliu tikėti tuo, ko nėra.

62

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

visi zmogiukai kurie su Juo yra labai geri, as ju labai daug pazystu ir jei reiktu atiduoti del ju savo paskutinius batus ...atiduociau..nes jie man taip pat atiduotu

63

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

o tu meile tiki? jug jos ir nematai..

64

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Evaldas, 18 parašė:

o tu meile tiki? jug jos ir nematai..


aš ją jaučiu. Ir ją sukelia KITI (jei kalbam apie meilę žmonėms), o jie yra tikri.
Ne taip kaip dievas.

65

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

O mes jauciam Dieva.. viskas tuom ir pasakyta wink

66

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

beabejo, negali tiketi kai nepazysti ...nejau dabar tureciau tiketi it pasitiketi, net nepazinus, nepasikalbejus, ir zmogum nepasitiketum,, jei nebedravusi butum..ar ne tiesa?...nezinojimas baugina ir atstumia....o kai susipazysti..tai lyg Tevas, kuris tave saugo, pataria visada teisingai ,ir baudzia jei neklausai jo:))

67

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

tiesa, tiesa...
tikėjau kažkada, o ir užmigt būdavo lengviau, kai bijodama tamsos pasinaudodavau savitaiga, kad jis su manim...
O kas pasikeitė po to, kai nustojau tikėt?
Ogi nieko.
Viskas priklauso nuo manęs pačios, savimi reikia tikėti.

68

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

tai jei kas nutik tau blogo ir nezinosi ka daryt,nerasi iseities kaip  is tamsos nakty..ka darysi?

69

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

buvo tokių situacijų... dar pagalvojau: "va, jei tikėčiau, tai galėčiau jau pradėt melstis" ...
na bet nepradėjau, lengviau gal netapo, bet viskas ir taip baigės gerai.
Ir be to. Juk "jis myli visus savo vaikus"? Tai o ar padeda tik tiems, kurie prašo pagalbos? Truputį negražu būtų iš jo pusės...

70

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Jis myli visus zmones Matryna, bet uz blogus tavo ir musu veiksmus baudzia, Jis sake," prasyk ir bus duota", taciau reikia savo sirdim buti teisinga sau ir kities zmonems.. teisinga, pagal biblija, o nepagal save..

71

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

na ir puiku, tegul baudžia, jei ras už ką...
dar man įdomu, kaip tu komentuoji tą mylimą laisvamanių ir ateistų pasakymą, kad jei dievas yra visagalis, tai ar gali sukurti akmenį, kurio pats nepakeltų? O jei taip, tai koks jis tuomet visagalis?

72

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

jie isivaizduoja kad visagalis turi daryti betka,kaip galiunas, bet ar yra svarbi priezastis, tai daryti?

73

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

na aš nežinau, ką jis ten apskritai galėtų veikti ir ko ne, bet čia paprasčiausia logika.
Racionaliems žmonėms tai yra tikras ir nepaneigiamas argumentas.

74

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

dievas daro tai kas reikalinga ir teisinga, jei jiems reikia irodymu, tai yra visokiausiu butu tai yrodyti....tereikia su juo susipazinti..

75

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

o ką jis daro, kad nebūtų to, kas yra nereikalinga ir neteisinga?

76

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Giedre, 22 parašė:

dievas daro tai kas reikalinga ir teisinga, jei jiems reikia irodymu, tai yra visokiausiu butu tai yrodyti....tereikia su juo susipazinti..


Jei yra daugybe budu tai yrodyt, tai pasinaudok vienu ju ir yroyk mums:D

77

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Martyna, 18 parašė:

o ką jis daro, kad nebūtų to, kas yra nereikalinga ir neteisinga?

Bando ieiti i jusu sirdis, bet jus nepasiduodat, esat su velniu susidraugave, dievui reikia jusu mylimu sirdziu, nes tik per jas jis gali veikti, kaip ir velnias, jis juk veikia per jusu sirdis, sakote to ko nereikia, darote, tai kas neteisinga siektiek grauzatis atsiranda, bet darote vistiek savo , juk jei jezus nebutu mylejes ir sakes ir dares ko isjo reikalavo tevas Dievas, tai niekad nebutu visu tu stebuklu padares, jo pasaukimas vienoks mano kitos, jusu likimas irgi yra "paruostas" tik truksta vieno dalyko....jusu karstu sirdziu..

78

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Linas, 18 parašė:
Giedre, 22 parašė:

dievas daro tai kas reikalinga ir teisinga, jei jiems reikia irodymu, tai yra visokiausiu butu tai yrodyti....tereikia su juo susipazinti..


Jei yra daugybe budu tai yrodyt, tai pasinaudok vienu ju ir yroyk mums:D

jei tau reikia yrodymu, tereikia atsimerkti ir paziureti i gyvenima is gerosios puses..ir kuo ilgiau ziuresi..tuo tavo akyse didesni stebuklai viks nuolatos....man prireikia keliu menesiu kad tai pamatyciau..nes  norejau...kiti pamato po poros savaiciu, minuciu...valandu, menesiu ar keliu metu... ir jei sugebesi laukti...turesi kantrybes ir noro tai pamatysi, kad ir kiek laiko praeis....

79

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Giedre, 22 parašė:
Martyna, 18 parašė:

o ką jis daro, kad nebūtų to, kas yra nereikalinga ir neteisinga?

Bando ieiti i jusu sirdis, bet jus nepasiduodat, esat su velniu susidraugave, dievui reikia jusu mylimu sirdziu, nes tik per jas jis gali veikti, kaip ir velnias, jis juk veikia per jusu sirdis, sakote to ko nereikia, darote, tai kas neteisinga siektiek grauzatis atsiranda, bet darote vistiek savo , juk jei jezus nebutu mylejes ir sakes ir dares ko isjo reikalavo tevas Dievas, tai niekad nebutu visu tu stebuklu padares, jo pasaukimas vienoks mano kitos, jusu likimas irgi yra "paruostas" tik truksta vieno dalyko....jusu karstu sirdziu..

ohoho... tai jau mes dabar ir su velniu draugaujam? wink ir iš kur tu žinai, ką mes darom (išskyrus tai, kad netikim, kas, tarkim, tegul būna nuodėmė) ?
o kur dar visokie nelaimingi atsitikimai, stichinės nelaimės, teroro išpuoliai, per kuriuos nukenčia nekalti žmonės? Ką dievas tada daro įdomu.

80

Re: Krikscioniskas gyvenimas, kas tai?

Giedre, 22 parašė:
Linas, 18 parašė:
Giedre, 22 parašė:

dievas daro tai kas reikalinga ir teisinga, jei jiems reikia irodymu, tai yra visokiausiu butu tai yrodyti....tereikia su juo susipazinti..


Jei yra daugybe budu tai yrodyt, tai pasinaudok vienu ju ir yroyk mums:D

jei tau reikia yrodymu, tereikia atsimerkti ir paziureti i gyvenima is gerosios puses..ir kuo ilgiau ziuresi..tuo tavo akyse didesni stebuklai viks nuolatos....man prireikia keliu menesiu kad tai pamatyciau..nes  norejau...kiti pamato po poros savaiciu, minuciu...valandu, menesiu ar keliu metu... ir jei sugebesi laukti...turesi kantrybes ir noro tai pamatysi, kad ir kiek laiko praeis....


As visada i gyvenima is gerosios puses ziuriu ir jokiu stebuklu nematau:)