1

Tema: Issukis vaikinams!

Sveiki!Esu siek tiek nusivylusi vaikinais.Tad noriu kad jus paneigtumete mano nuomoneir pasakytumete kad dar liko tokiu kurie atitinka siuos kriterijus:
1.Protingi
2.Komunikabilus
3.Savaime suprantama, ir simpatiski
4.Geri kaip zmones(saziningi,atsakingi ir t.t.)
5.Visapusikai istikimi
6.Puikiai sutaria su savo motinom
Na manau uztenka,lb prasau jei yra tokiu,prasau atsiliepti ir paneigti mano nuomone kad tokiu nera.

2

Re: Issukis vaikinams!

tokių nėr?

3

Re: Issukis vaikinams!

1. NA zmones sako, kad esu protingas
2. Taip, sneketi nebijau
3. Cia jau ne man sprest
4. Na bent jau stengiuosi toks buti:)
5. Jei butu zmogus vertas istikimybes, tai taip, buciau visiskai istikimas
6. O su mama barniu kildama, gal tik vaikysteje:) Kai varydavo anksti i lova, ar liepdavo kambari tvarkytis:)

4

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija, Tu nusivylusi vaikinais tik del savo kaltes... Tiesiog issirinkai netinkama vaikina, del kurio dabar esi nusivylusi visais vaikinais!!!
Juokinga kazkaip... big_smile

5

Re: Issukis vaikinams!

Aurelija nors as ne vaikinas leisiu sau pasireiksti, tikrai tokiu pazystu...tikrai yra...jei su kokiu niekseliu nepasiseke...pamirsk ji ir gyvenk toliau...nereikia savo minciu apnuodyti tokiais dalykais...mano viena pazystama gyvena su mintimi "visi jie kiaules"ir ka galiu pasakyti ji nelaiminga...;)

6

Re: Issukis vaikinams!

Man tokia dilema iskilo, o ar yra vyru, kurie nusiviliam visom moterim?:D

7

Re: Issukis vaikinams!

Linas, 18 parašė:

Man tokia dilema iskilo, o ar yra vyru, kurie nusiviliam visom moterim?:D

Taip Linai, grybu netik miske yra...

8

Re: Issukis vaikinams!

Rimtai?:) Dar neteko ne vieno tokio sutikt ar isgirst:)

9

Re: Issukis vaikinams!

Linas, 18 parašė:

Rimtai?:) Dar neteko ne vieno tokio sutikt ar isgirst:)

o gejai....?:D

10

Re: Issukis vaikinams!

Linas, 18 parašė:

Rimtai?:) Dar neteko ne vieno tokio sutikt ar isgirst:)

as tai ne viena nuivylusi esu sutikusi ir del to jiem visos iki vienos merginos atrodydavo k*rvos...

11

Re: Issukis vaikinams!

Na, gerai, kad man taip nebuna:) Man jei viena prisisiukslina, tai tik ta viena ir tekaltinu:D Kitos ce ne prie ko:D

12

Re: Issukis vaikinams!

aurelija as tavo svajoniu princas big_smile
be abejoniu

13

Re: Issukis vaikinams!

cia tas 6 punktas idomus labai, ka tu nusprendi pagal tai, kaip vaikinas sutaria su savo motina?:)

14

Re: Issukis vaikinams!

pas moteris logikos nera
va ka sako 6 punktas ;]
tiesiog nekreipk i ji demesio kaip ir i visus likusius punktus big_smile

15

Re: Issukis vaikinams!

esu girdejes priesingai..jei nori sutart su mergina/zmona,-niekad nepalaikyk sawo mamos,kai kils koks gincas

16

Re: Issukis vaikinams!

na del sesto punkto tai ji pateikiau nes pagal santykius su mama gali spresti kaip jis elgsis su tavimi kai gyvensit kartu santuokoje.Kaip sutaria su mama taip sutars su savo gyvenimo partnere

17

Re: Issukis vaikinams!

Lauras, 20 parašė:

esu girdejes priesingai..jei nori sutart su mergina/zmona,-niekad nepalaikyk sawo mamos,kai kils koks gincas

kazin ar cia geras kelias i sutarima... na, jei tu is tiesu manai, kad tavo mama teisi?

18

Re: Issukis vaikinams!

o siaip pazistu vaikinu kurie atitiktu visus kriterijus bet ne 5.

19

Re: Issukis vaikinams!

o tu nebijai, kad puikiai sutariantis su mama bus mamytes sunelis? istikymybes reik, bet ne visais atvejais ji butina.

20

Re: Issukis vaikinams!

as ir nesakau kad turi vos ne padlaiziauti jai ir su viskuo sutikti,tik sakau kad turetu gerai sutarti ir nesipykti,na ir neturi jai meluoti,galima sakyti tik tai ka jai reikia zinoti, o ko nereikia nutyleti.Vaikino santykiuose su mama turi buti pasitikejimas.