1

Tema: horoskopas

as domiuosi tokiais dalykais.pasakykit merginos sawo ir sawo waikinu horoskopus.gal kuri vezys ir turi sauli?

2

Re: horoskopas

.. ka jau yra tokia tema....

3

Re: horoskopas

PANASI

4

Re: horoskopas

liutas ir avinas smile
bet tom visom pasakom netikiu big_smile

5

Re: horoskopas

as esu vezys ir susitikinejau su shauliu...nieko doro..na gal ir delto kad jis vienturtis :? bet siaip tai shauliai tai gan pavydus, linke girtis kokie jie protingi, mieli ir t.t. smile

6

Re: horoskopas

na as esu saulys ir draugauu su sauliu:) taij siek tiek sunkoka kaij zmogaus charakteriaij panasus, as abieju neijgiamos  ir teijgiamos sawybes panasios taij reijkia tik apsiprasti ir nera sunku jau su taijs sauliajs:D

7

Re: horoskopas

as apti esu vezys, o vyras avinas, itariu geriau butu jei butu saulys big_smile

8

Re: horoskopas

na as tai tokiom pasakom netikiu. ne nuo horoskopo priklauso.. o nuo charakterio savybiu

9

Re: horoskopas

cia is haraskopo zmogus atirenka pats kas jam tinka parasciause psihologija smile

10

Re: horoskopas

nezinau kiek cia teisybes tame kad reikia ziureti draugaujant i antros puses horoskopa.. negi dabar reikia tiketi ka jie sako

11

Re: horoskopas

seip esu avinas o mano vaikinas mergele, bet cia visiski briedai kad pagal horoskopa galima sprest, pvz anksciau irgi draugavau su mergele ir buvo tikrai nekas, o dabar viskas ok, ir seip pati anksciau buvau pradejusi dometis tuo bet galu gale paaiskejo kad tai tik paistalai, reikia ziureti i zmogu o ne i kazkoki horoskopa atsipeikekit visi naivuolei ir netikekit tom pasakom, tai ka man vaikina man palikti del to kad musu zodiako zenklai tipo rodo kad nesiseks, apsurdas tai kazkoks butu gerai tada, pasiziuri kada gimes bachuras aga tada tai fsio laime iki gyvenimo galo :::639

12

Re: horoskopas

jautis ir jautis wink kolkas ragiuku nesuremem wink

13

Re: horoskopas

nelabai ir tikiu :0

14

Re: horoskopas

Šiaip mane domina tie juokingi horoskopai ,kartais sutampa ir daro juos dar juokingesnius:D