1

Tema: ar tai normalu is merginos puses?

1.apsikabinus su sawo kaip ir waikinu jam uz nugaros rasinetis smsais su draugais?
2.pirmas pazintis(juolabiau pirmesnes draugystes) dienas prasyt lauktuviu is vaikino,kuriu werte ~50lt
3.kalbnt su waikinu tema tatuiruotes klaust,ar waikinas sumoketu.cia t.p.pirmom pazinties dienom
4.bunant 17os metu didziuotis pries waikina,kad ji jau draugawo 15kartu?
5.pabaiga:liekam draugais,netinkam wns kt

2

Re: ar tai normalu is merginos puses?

6.po tos pabaigos praejus 3im dienom jau tampytis su kitu
7.ar daug tokiu yra,kurios wisus auksciau iswardintus kriterijus atitinka?

sorri,kad per kelias zinutes rasau..per mobilka kitaip nejna..

3

Re: ar tai normalu is merginos puses?

viskas ka parasei nenormalu. ir manau kad daug tai tikrai tokiu nera. tik tau nepasiseke sutikti kitokiu.

4

Re: ar tai normalu is merginos puses?

nors viena is siu kriteriju pamatei ir spjauk i ja,nebent nori asilu buti!

5

Re: ar tai normalu is merginos puses?

kas per zhiopliai tokias susiranda smile

6

Re: ar tai normalu is merginos puses?

tokias suranda tie ziopliukai, kurie ziuri vien tik i isvaizda.... Kuriems isvaizda yra svarbiausia.. ir jie nemato nieko kito, nes tai visus merginos "darbus" uzgozia;))  Sutinku su Jolanta..

7

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Lauras, jei taip ir toliau Tavam gyvenime, tai ilgam kuklus liksi ir nepataisomai...

8

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Nu o as sutinku su Andrium big_smile zinote hebra reikia subegti ir parasyti nacionalini tarptautini akta siuo klausimu big_smile surasyt visas merginu savybes, kurias poto butu lengviau atpazinti mums kasdieniniams santykiams ir aisq tvarkyti savo gyvenima pagal si supa dupa nacionalini akta big_smile ka manote? big_smile~

9

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Va cia tai bent...Kokia ten fifocka nukabinai?Juk ji nieko nemato ir nenori...tik tavo pinigines,matyt nebloga nesiojies....Siaip ,pazinties pradzioj gali pamalonint pana kokiom smulkmenom pvz:gele,niekuciu kokiu,bet tik ne panai prasyt,kazkaip net skaityt buvo nemalonu.Idomu kiek laiko istverei su tokia ir...kiek palengvino pinigine....

10

Re: ar tai normalu is merginos puses?

jooo tokios mergos nei gedos nei skrupulu neturi...vaikino vietoj as jas gerai pamokyciau uz tokius darbelius...

11

Re: ar tai normalu is merginos puses?

nenormalu..

12

Re: ar tai normalu is merginos puses?

as pritariu aistei.. ir pati turejau toki kolega kuriam terupejo isvaizda. jis sake - aprenkti galiu, protas nesvarbu.. man reikia salia grazuoles, o ne protinguoles.. tai va.. tokie asiliukai ir kimba an ju kabliuko.. jos nzn ir nemato nieko isskyrus pinigus..o vaikinai, kurie neturi, kur ju deti ir zinoma tenori pasipuikuoti pries  kitus su barbemis,sekit pinigines...

13

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Danguole, 20 parašė:

jooo tokios mergos nei gedos nei skrupulu neturi...vaikino vietoj as jas gerai pamokyciau uz tokius darbelius...

ir kaip tu siulytum tokia pamokyt? pasakyt, gerai, darykis tatoo ir kol ja raizys pasakyt, kad eini ko nors nusipirk ir negrizt? aisku isjungt tel, kad ji neprisiskambintu ;D idomu kaip ji atsilygintu? :? gal natura big_smile
1. kai as bunu su vaikinu, mano tel buna giliai rankinej ar dar kur nudrebtas, o jei kas paraso ka svarbaus, tai atrasau, o priesingu atveju atsakau, kad neturiu kada plepet.
2. lauktuviu is nieko neprasineju (tiesiog net tokiu minciu nekyla, nores parves, nenores - tai neves ir jokiu cia problemu)
3. ne uz ka neprasyciau, kad vaikinas uz mane kur moketu! tai zema! jei noreciau paprasciausio sokoladuko, jei netureciau pinigu, geriau apsieiciau be sokolado, nei prasyciau vaikino, kad nupirktu...
4. tai slykstu! na, nebent nori sudaryt paleistuves ispudi, kuria reiketu remti...
5. cia normalus dalykas
6. bent as taip nedaryciau... smile
7. tikrai tokiu neturetu but dauguma :?
cia tik pvz kokia gali but mergina big_smile

14

Re: ar tai normalu is merginos puses?

pamatet kad mergina tik del to kad pinigu istraukti tai padarykit zapadlo tik zekita kad tikrai jos nori pinigu smile nuvarykit i bara ar kurnors gerai pasibukit smile tu sau susimoki uz save o kazkas kitas uz save smile ir istikro jei ir normali pana tai jos saskaita nebus milziniska ir nebus jei labai didelis sokas o jei saskaita biski iseinanti is remu tai jau pana eina indu plaut tegul smile

15

Re: ar tai normalu is merginos puses?

kam klausi, jei pats žinai atsakymą...?

16

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Lauras, 20 parašė:

1.apsikabinus su sawo kaip ir waikinu jam uz nugaros rasinetis smsais su draugais?
2.pirmas pazintis(juolabiau pirmesnes draugystes) dienas prasyt lauktuviu is vaikino,kuriu werte ~50lt
3.kalbnt su waikinu tema tatuiruotes klaust,ar waikinas sumoketu.cia t.p.pirmom pazinties dienom
4.bunant 17os metu didziuotis pries waikina,kad ji jau draugawo 15kartu?
5.pabaiga:liekam draugais,netinkam wns kt

su savo KAIP IR vaikinu? idomiai skamba, nesi net tirkas ar ji tave savo vaikinu laiko?

17

Re: ar tai normalu is merginos puses?

nors siaip tai aisku kad nelaiko...

18

Re: ar tai normalu is merginos puses?

... shakes, ash apakus... ash shokiruota... ir kas tokias urodinas gimdo?.... saves paguodimui, galvoju, gal ji tokia, viena ish tukstancio egzemplioriu?

19

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Aiste, Agne.. Aciu dabar mane pavertet negeruoliu... taciau abi kllystat.. ta mergina nebuvo grazi ji buvo vidutine tokia gal net daugiau nesimpatiska, nei vidutine.. draugai irgi sake, kad jie nemato joje grozio.. asmeniskai as su barbe net negaleciau bendraut..man smagiausiai bendraujasi su tokiom vidutinem nei grazuolem, nei atstumianciai negraziom.. vat pavyzdziui ci aman jus visos grazios labai wink
o siaip prisipazinsiu suvyste ji mane pati, man nieko net daryt nereikejo, bet is kitos puses nusiramint galima kad beveik nesukisau pinigu, pora kartu paaiskinau, kad esu studentas ir ne verslininkas.. wink na aisku tai paaiskinus daugiau nebebuvo susitikimu buvau paledintas.. wink ir aciu Dievui kai pagalvoju.. wink is kitos puses patirtis neikainuojama.. tiesa taip nepaminejau dar vieno jos melo.. kai pradejau susitikinet jai buvo 19a.. po kokiu 5iu dienu kai kalbejom apie amziu,- prisipazino, akd jai 17a.. smile kazkas klause kiek ishbuvau? savaite susitikinejau.. tai mano asmeninis rekordas buvo.. wink net ir po tokio trumpo laiko kazkaip nesmagiai jauciausi.. taigi geriau nesipainiot i tokius dalykus ir mylet alu wink
aciu uz demesi ir daugiau nekartokit, kad as looozeris... situose reikaluose as ir pats suprantu kad toks esu, bet tik situose reikaluose.. wink

20

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Laurau, gyveni ir mokaisi.... big_smile