21

Re: ar tai normalu is merginos puses?

tikrai nenormalu, nes tai visuo pirma isnauduojimas.

22

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Lauras, 20 parašė:

ta mergina nebuvo grazi ji buvo vidutine tokia gal net daugiau nesimpatiska, nei vidutine.. draugai irgi sake, kad jie nemato joje grozio.. asmeniskai as su barbe net negaleciau bendraut..man smagiausiai bendraujasi su tokiom vidutinem nei grazuolem, nei atstumianciai negraziom.. vat pavyzdziui ci aman jus visos grazios labai wink

Laurai, manau ne grozyje buna esme, o taip kaip merginos save pateikia... (savireklama big_smile )

23

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Manau kad tikrai yra nors esu pati merginač taciau man slykscios tokios merginos kur tik naudojasi vaikinais jokios meiles tik gal but seksas pinigai i panasei o jei palieka na ir kas ieskosi kito kokio psiturincioč seip pati tokiu ne viena ir tikrai ne dvič ir svarbiausia tai kad jos nieko blogo nemato... bet tikiu kad kaikurios kadanors susivoks , tikros kvaiseles dar kitaip galima pasakysi sielos ubegeles neturincios jokio suvokimo apie gyvenimo vertybes.....

24

Re: ar tai normalu is merginos puses?

Ta mergaite per daug prisiziurejo muilo operu ir vaidina prncese,ispaikinta panele

25

Re: ar tai normalu is merginos puses?

ziarumelis....mano laikais taip ziauriai nebuvo,o jei ir buvo,tai vienetai.....ir ka tie vaikai sau galvoja??????

26

Re: ar tai normalu is merginos puses?

daznas atvejis.. jos likimas kazkur vakaru europoj kaikurioj istaigoj...

Žinutės: nuo 21 iki 26 iš 26

Puslapiai Ankstesnis 1 2

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Klausimai, Patarimai Ir Kitos Temos → ar tai normalu is merginos puses?



The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.