1

Tema: seksas tryse

sakykim kad tavo partneris(partnere) uzsimane sekso tryse,kaip tu i tai reaguotum?? besalygiskai sutiktum ar kitaip pasielgtum ?

as tj visai nieko sakyciau jei dvi merginos butu :DD kitokiu atveju tj nesutikciau big_smile

2

Re: seksas tryse

Hmmmmm.....o gal ir visai nieko butu tarp dvieju vyru pasivoliot:)

3

Re: seksas tryse

krisitina organizuojam! smile

4

Re: seksas tryse

Aldis, 23 parašė:

krisitina organizuojam! smile

tai vat tau antras vyras gales prostatos masažą padaryt big_smile:D

5

Re: seksas tryse

Žadi kažka ispudingo, jaudinancio ir aistringo? Kodel tureciau pasirinkti tave kaip viena is dveju?... wink

6

Re: seksas tryse

... manau, kiekvienas, noretu ishbandyti seksa trise.. nesvarbu, ar tai moteris, ar vyras.

7

Re: seksas tryse

va jau dvi norinčios big_smile

8

Re: seksas tryse

Kristina, 22 parašė:

Žadi kažka ispudingo, jaudinancio ir aistringo? Kodel tureciau pasirinkti tave kaip viena is dveju?... wink

cia neisbandzius nesuzinosi smile

9

Re: seksas tryse

o kam trecias lovoj, jeigu ir dviese labai smagu?

10

Re: seksas tryse

gyvenime viska reikia isbandyti,jei pasitikeciau partneriu sutikciau...:)

11

Re: seksas tryse

Vija, 25 parašė:

o kam trecias lovoj, jeigu ir dviese labai smagu?

tj zinai norisi vis ka nors nauja iabandyt :DDD

12

Re: seksas tryse

merginos as jusu paslaugoms , jus tik mane pakvieskit smile

13

Re: seksas tryse

Danguole, 20 parašė:

gyvenime viska reikia isbandyti,jei pasitikeciau partneriu sutikciau...:)

Kaip suprasti tavo pasitikejima partneriu? tipo seksas tryse, bet partneris su kita mergina negali nieko daryti?:)

14

Re: seksas tryse

beveik sutinku su Jolanta, bet seksas trise neturi buti tikslas. tiesiog, kai pasitaiko proga. kitaip tai farsas

15

Re: seksas tryse

Aiste, 34 parašė:

beveik sutinku su Jolanta, bet seksas trise neturi buti tikslas. tiesiog, kai pasitaiko proga. kitaip tai farsas

jeigu neplanoji - ta proga nepasitaikis.

16

Re: seksas tryse

Siaip nieko pries pries grupini buciau:D Taciau tikrai labai nenoreciau, kad visame tame reikale dalyvautu ir mano mylimas bei man be galo brangus zmogus.

17

Re: seksas tryse

Edvardas, 24 parašė:
Aiste, 34 parašė:

beveik sutinku su Jolanta, bet seksas trise neturi buti tikslas. tiesiog, kai pasitaiko proga. kitaip tai farsas

jeigu neplanoji - ta proga nepasitaikis.

tu dar pasakyk, kad reikia suplanuoti ir kiek pinigu uz tai imti. 

18

Re: seksas tryse

Nerijus, 31 parašė:
Danguole, 20 parašė:

gyvenime viska reikia isbandyti,jei pasitikeciau partneriu sutikciau...:)

Kaip suprasti tavo pasitikejima partneriu? tipo seksas tryse, bet partneris su kita mergina negali nieko daryti?:)

oi visai nesupratai ka norejau pasakyti...:D

19

Re: seksas tryse

Julija, 20 parašė:

Siaip nieko pries pries grupini buciau:D Taciau tikrai labai nenoreciau, kad visame tame reikale dalyvautu ir mano mylimas bei man be galo brangus zmogus.

gal galiu paklaust kodel ?? tipo nenori grupinio su savo mylimuoju ,o su kitais taip ??

20

Re: seksas tryse

Artūras, 18 parašė:
Julija, 20 parašė:

Siaip nieko pries pries grupini buciau:D Taciau tikrai labai nenoreciau, kad visame tame reikale dalyvautu ir mano mylimas bei man be galo brangus zmogus.

gal galiu paklaust kodel ?? tipo nenori grupinio su savo mylimuoju ,o su kitais taip ??


Nesinori su kazkuo dalintis mylimu zmogumi.