101

Re: seksas tryse

nesu bandes bet noreciau pabandyti, jei yra norinciu merginu parasykit isbandysim

102

Re: seksas tryse

Kristina, 43 wrote:

as pripazystu seksa  .tik dviese tai asmeniska,grazu kai du zmones ,o ne aviu banda mielieji tai yra seksas .....


pritariu. nuo iskrypimo ligu nera...:D  aviu bandos jus grupiniai durniukai

103

Re: seksas tryse

smagiausia penkiese...verta pabandyt...sekmes

104

Re: seksas tryse

tinsanis wrote:

jai tai seip partnere kodel gi ne argi gaila vistek neamzinai su ja busi ,,,o su ta kur rimtai tikrai ne,,,

Duodu garantija kad taip atrodys gal tik kokius 3 metus. Po to ir su rimta noresi big_smile

105

Re: seksas tryse

Aida, 28 wrote:

As nesuprantu, kaip rimtai draugaujant ar santuokoje, tokie norai yra,kaip seksas trise ir tt. Tai kam isvis draugaut, imi ir dulkinies belenkaip ir belekiek, kad ir su 4 ar su penkiais... Kazkokia nesamone, nu netikiu, kad va kaip kazkuris sake, mes norim to abu su zmona.. tai cia jau.. be zodziu...tai kas cia per artimi zmones ???? nu nezinau nezinau...

Va pagrindine zmoniu problema kodel zmones buna nelaimingi seimose. Todel kad zmones maiso du dalykus meile ir seksa. Negi zmogu mylim tik seksu? Zmogu mylim rupesciu, lepinimu ir noru pildymu.
Koks buna scenarijus santykiuose. Is pradziu kol mes bunam kupini aistros tai paprastas bucinys atrodo kazkas stebuklingo. Nuo jo pasiurpsta oda, svaigsta galva jautiesi kai butum isgeres. Veliau pirmas kartas su tuo zmogum ir pan. Ir viskas ateina iki to kad seksas dviese tampa rutina, dviese viskas isbandyta. Seksas reteja. Galiausiai tai tampa tik tam kad patenkinti organizmo poreikius (kad neskaudetu zemiau juosmens). Tada galimi du variantai. Eik ieskot kazko ar eit ieskot kartu. Dazniausiai visi renkasi apgaudineti ir ta skrusdelyciu jausma ieskoti kazkur kitur vieni. Bet kodel mylintis zmones negali tuo dalintis kartu. Argi sunku save itikinti kad jei tu myli savo zmogu tai tu nugalesi ta pavyda. Uz tai tikrai manau bus atlyginta. O kai zmogus eina vienas jis pyksta ant to kuris ji palieka savo svajones pildyt vienam.
Aisku dauguma merginu to nesupras, nes jos papraciausiai retai kada moka susitaikyt su pavydu, bet ir vyru tokiu buna daug. Paprasciausiai visu zmoniu santykiai buna per daug egojistiski, todel ir sunku kai kam suprast nes visi sako as, mano. O reiktu gal geriau vienas duoda kitam tai ko norim.

106

Re: seksas tryse

Susitinka du draugai,vienas sako:
  Petrai bandei seksa tryse kada?
  Ne,nebandziau,bet labai noreciau!
  Tai bek greiciau namo pas zmona,gal dar spesi... big_smile

107

Re: seksas tryse

jai seip tik del sex susitikineji ir tryse ir keturies, a jai kazkas rimto?kaip atrodo ne mergina o mesa,,,lai sako ka nori kad priimtina ir pan ,,bet nepasakysi kad ir artimam draugui ar pokalbio vyriskam rate nepasakysi ,ech vakar gerai savo zmona ,mergina keliese patvarkem,taip patiko ka su ja isdarinejo kad net isalkau,,, ,,ar kas pasijuoks is tokio ka darysi -na nekazin ka nes tiesa sakytu,,, duodi tai kas priimtina ir tau o jai nepriimtina tai nepriimtina,, na daugumoj mano nuomone vedusiu ir taip besiduodanciu man juokingai atrodo uzsimauna ta vedybini zieda atrodo kaip pazymetas paukstis su viela,,,gyveni sau seip ir super:)

108

Re: seksas tryse

Arturas wrote:
tinsanis wrote:

jai tai seip partnere kodel gi ne argi gaila vistek neamzinai su ja busi ,,,o su ta kur rimtai tikrai ne,,,

Duodu garantija kad taip atrodys gal tik kokius 3 metus. Po to ir su rimta noresi big_smile

garantija:D 3m o kilometrazo negaliu pasirinkt?
su vienam gyvenama su kitom seip ,,,, o jai reikalingas mesos gabalas tokios ir ieskai smile)) kaip nu logika man nesuvokiama,tavo moteris galbut vaikai ir pan ,su ja isdarineja ka nori o tu dar kavos atnesi ,nuprausi po visko:D:D:D man tai skamba apgailetinai,,,kiekvienam savo,,,ir cia joks pavydas ,,, cia kaip ir sporto salej eini del malonumo vargsti ar ta pati vargsti bet dar ir chemija dametineji i save,,,vieniem patinka a kitiem tokie slikstus:)

109

Re: seksas tryse

tinsanis wrote:

jai seip tik del sex susitikineji ir tryse ir keturies, a jai kazkas rimto?kaip atrodo ne mergina o mesa,,,lai sako ka nori kad priimtina ir pan ,,bet nepasakysi kad ir artimam draugui ar pokalbio vyriskam rate nepasakysi ,ech vakar gerai savo zmona ,mergina keliese patvarkem,taip patiko ka su ja isdarinejo kad net isalkau,,, ,,ar kas pasijuoks is tokio ka darysi -na nekazin ka nes tiesa sakytu,,, duodi tai kas priimtina ir tau o jai nepriimtina tai nepriimtina,, na daugumoj mano nuomone vedusiu ir taip besiduodanciu man juokingai atrodo uzsimauna ta vedybini zieda atrodo kaip pazymetas paukstis su viela,,,gyveni sau seip ir super:)

Tai tu todel niekada nezadi vesti turbut

110

Re: seksas tryse

tinsanis wrote:
Arturas wrote:
tinsanis wrote:

jai tai seip partnere kodel gi ne argi gaila vistek neamzinai su ja busi ,,,o su ta kur rimtai tikrai ne,,,

Duodu garantija kad taip atrodys gal tik kokius 3 metus. Po to ir su rimta noresi big_smile

garantija:D 3m o kilometrazo negaliu pasirinkt?
su vienam gyvenama su kitom seip ,,,, o jai reikalingas mesos gabalas tokios ir ieskai smile)) kaip nu logika man nesuvokiama,tavo moteris galbut vaikai ir pan ,su ja isdarineja ka nori o tu dar kavos atnesi ,nuprausi po visko:D:D:D man tai skamba apgailetinai,,,kiekvienam savo,,,ir cia joks pavydas ,,, cia kaip ir sporto salej eini del malonumo vargsti ar ta pati vargsti bet dar ir chemija dametineji i save,,,vieniem patinka a kitiem tokie slikstus:)

Tai tau geriau apgaudineti mylima zmogu, nes kaip tu sakai kazko reikia naujo?

111 (edited by tinsanis 2013-03-21 21:07)

Re: seksas tryse

Arturas wrote:
tinsanis wrote:
Arturas wrote:

Duodu garantija kad taip atrodys gal tik kokius 3 metus. Po to ir su rimta noresi big_smile

garantija:D 3m o kilometrazo negaliu pasirinkt?
su vienam gyvenama su kitom seip ,,,, o jai reikalingas mesos gabalas tokios ir ieskai smile)) kaip nu logika man nesuvokiama,tavo moteris galbut vaikai ir pan ,su ja isdarineja ka nori o tu dar kavos atnesi ,nuprausi po visko:D:D:D man tai skamba apgailetinai,,,kiekvienam savo,,,ir cia joks pavydas ,,, cia kaip ir sporto salej eini del malonumo vargsti ar ta pati vargsti bet dar ir chemija dametineji i save,,,vieniem patinka a kitiem tokie slikstus:)

Tai tau geriau apgaudineti mylima zmogu, nes kaip tu sakai kazko reikia naujo?

kiek buvau su mergina rimtai neteko apgaudinet o kai jau maciau kad teks ,,,santykius nutraukdavau ,nera lengva bet ir sunku nera kai nera vaiku ar ko pan,,,jai kazkam priimtina tegul,,

112

Re: seksas tryse

tinsanis wrote:
Arturas wrote:
tinsanis wrote:

garantija:D 3m o kilometrazo negaliu pasirinkt?
su vienam gyvenama su kitom seip ,,,, o jai reikalingas mesos gabalas tokios ir ieskai smile)) kaip nu logika man nesuvokiama,tavo moteris galbut vaikai ir pan ,su ja isdarineja ka nori o tu dar kavos atnesi ,nuprausi po visko:D:D:D man tai skamba apgailetinai,,,kiekvienam savo,,,ir cia joks pavydas ,,, cia kaip ir sporto salej eini del malonumo vargsti ar ta pati vargsti bet dar ir chemija dametineji i save,,,vieniem patinka a kitiem tokie slikstus:)

Tai tau geriau apgaudineti mylima zmogu, nes kaip tu sakai kazko reikia naujo?

kiek buvau su mergina rimtai neteko apgaudinet o kai jau maciau kad teks ,,,santykius nutraukdavau ,nera lengva bet ir sunku nera kai nera vaiku ar ko pan,,,jai kazkam priimtina tegul,,

O ka darysi kai turesi vaiku ir busi santuokoje?

113

Re: seksas tryse

Visais laikais buvo tokių ištvirkėlių, tik kuris laikas buvo tai paversta tabu ir visi nors ir darė, bet bent jau darė tyliai, nesiviešindami. O dabar, kai visi lytinį gyvenimą aptarinėja lyg aptarinėtų skaitomą knygą, ar perkamą daiktą, tai išlindo ir visi iškrypėliškumai į viešumą...
Pati to netoleruočiau savo šeimoj, nes ne seksas žmogui turi būti gyvenime vertybė..
Būtent, kad lytinis gyvenimas skirtas ne kito pažinimui, o giminei pratęsti (kalbu ne iš bažnyčios pamokslų, bet iš to, kaip gamtoje viskas vyksta) Ir deja, nemačiau gyvūnų, kurie poruotųsi ne po du, o keliese (jei taip yra, tai apšvieskit, bus įdomu sužinoti).
O tai, kad žmonės yra labiau protingi nei gyvūnai, tai jau kartais pradedu abejoti, ypač kai paskaitai Arturo pasisakymus forume big_smile

114

Re: seksas tryse

Arturas wrote:
tinsanis wrote:
Arturas wrote:

Tai tau geriau apgaudineti mylima zmogu, nes kaip tu sakai kazko reikia naujo?

kiek buvau su mergina rimtai neteko apgaudinet o kai jau maciau kad teks ,,,santykius nutraukdavau ,nera lengva bet ir sunku nera kai nera vaiku ar ko pan,,,jai kazkam priimtina tegul,,

O ka darysi kai turesi vaiku ir busi santuokoje?

santuoka ypatingai netikiu o jau ka darysiu cia viesai neaptarinesiu,,,:) nereikia su betkuo ta seima kurt jai kazko truksta,,,cia kaip sporte neuztenka noret arstengtis daryt dirbt reikia ant tikslo ir turesi ,o jai ne ,,na jai tenkina variantas but raguotu ar but paskutinej vietoj kodel ne smile

115

Re: seksas tryse

Renata wrote:

Visais laikais buvo tokių ištvirkėlių, tik kuris laikas buvo tai paversta tabu ir visi nors ir darė, bet bent jau darė tyliai, nesiviešindami. O dabar, kai visi lytinį gyvenimą aptarinėja lyg aptarinėtų skaitomą knygą, ar perkamą daiktą, tai išlindo ir visi iškrypėliškumai į viešumą...
Pati to netoleruočiau savo šeimoj, nes ne seksas žmogui turi būti gyvenime vertybė..
Būtent, kad lytinis gyvenimas skirtas ne kito pažinimui, o giminei pratęsti (kalbu ne iš bažnyčios pamokslų, bet iš to, kaip gamtoje viskas vyksta) Ir deja, nemačiau gyvūnų, kurie poruotųsi ne po du, o keliese (jei taip yra, tai apšvieskit, bus įdomu sužinoti).
O tai, kad žmonės yra labiau protingi nei gyvūnai, tai jau kartais pradedu abejoti, ypač kai paskaitai Arturo pasisakymus forume big_smile

Na tu tai seksu tikrai uzsiemi tik giminei pratesti, kaip kokia kale.....
Man vertybe yra meile rupestis ir t.t. O seksas yra visiskai skirtingi dalykai. Man seksas yra tas pats kas skaniai pavalgyti.
O kas liecia sekso tryse, tik psichologiskai tvirtas zmogus gali sau tai leisti. Nes tikrai reikia moket tramdyt pavyda ir atsipalaiduoti. Deja tik nedaugelis ta sugebetu padaryti.

116

Re: seksas tryse

tinsanis wrote:
Arturas wrote:
tinsanis wrote:

kiek buvau su mergina rimtai neteko apgaudinet o kai jau maciau kad teks ,,,santykius nutraukdavau ,nera lengva bet ir sunku nera kai nera vaiku ar ko pan,,,jai kazkam priimtina tegul,,

O ka darysi kai turesi vaiku ir busi santuokoje?

santuoka ypatingai netikiu o jau ka darysiu cia viesai neaptarinesiu,,,:) nereikia su betkuo ta seima kurt jai kazko truksta,,,cia kaip sporte neuztenka noret arstengtis daryt dirbt reikia ant tikslo ir turesi ,o jai ne ,,na jai tenkina variantas but raguotu ar but paskutinej vietoj kodel ne smile

Visi mes sakom kad kai vesim tai issirinksim tobula moteri. Bet realybe visada buna kitokia.

117 (edited by tinsanis 2013-03-23 01:01)

Re: seksas tryse

Arturas wrote:
tinsanis wrote:
Arturas wrote:

O ka darysi kai turesi vaiku ir busi santuokoje?

santuoka ypatingai netikiu o jau ka darysiu cia viesai neaptarinesiu,,,:) nereikia su betkuo ta seima kurt jai kazko truksta,,,cia kaip sporte neuztenka noret arstengtis daryt dirbt reikia ant tikslo ir turesi ,o jai ne ,,na jai tenkina variantas but raguotu ar but paskutinej vietoj kodel ne smile

Visi mes sakom kad kai vesim tai issirinksim tobula moteri. Bet realybe visada buna kitokia.

visu pirma kam rupi tie visi yra zodis as,man nerupi svetimi kitiem nauda ar dar kas as neapsimetineju ,,,kiti nori bet nieko nedaro,niekad neketinu but tobulas o ir nebuvau,tad su tokia moterim nezinociau ka veikt,,,o ir nenoreciau,,,vedybos ir pan dalikai manes niekad ir nedomino nemano cia svajones ar kazkas pan,,,atsakimas i tavo tobula moteris,,realibe pagal mane cia urodas turi but arba meme jai normalu kad tavo moteri kazkas:)))) bet kaip esu sakes kam tas priimtina tegul ,,,

118

Re: seksas tryse

Gal po kokiu 5 metu santuokos reiks uzduot tau ta klausima. Gal kitaip kalbesi. O kitas dalykas jei tavo mylimas zmogus to pvz nori. Ir tu jai sakysi tu esi urode ir meme?

119

Re: seksas tryse

Jolanta, 33 wrote:

... manau, kiekvienas, noretu ishbandyti seksa trise.. nesvarbu, ar tai moteris, ar vyras.

Na aš irgi taip galvoju, bet jeigu tarp merginų yra viena saviškė, arba jeigu esi laisvas paukštis, neturi merginos, nieko neapgaudinėji, o čia iš karto dvi, būtų labai smagu, daug nepadorių minčių apie tai kyla ;-)

120

Re: seksas tryse

mokytojas wrote:
Jolanta, 33 wrote:

... manau, kiekvienas, noretu ishbandyti seksa trise.. nesvarbu, ar tai moteris, ar vyras.

Na aš irgi taip galvoju, bet jeigu tarp merginų yra viena saviškė, arba jeigu esi laisvas paukštis, neturi merginos, nieko neapgaudinėji, o čia iš karto dvi, būtų labai smagu, daug nepadorių minčių apie tai kyla ;-)

noreciau isiterpti, bet bijau, kad mane del amziaus prades visi kritikuoti. bet vistiek, manau zaisti reikia iki vestuviu, paskui jau fsio..