201

Re: seksas tryse

Arturas parašė:
milda parašė:

bandziau viena karta, bet tam reikejo daaaug alkoholio ir aisku viskas buvo neplanuota- gavosi netycia, ir dar karta neisdrysciau to pakartoti... big_smile bet buvo smagu tongue

O buvo dvi paneles ar vyrai?

dvi paneles ir vienas vaikinas tongue

202

Re: seksas tryse

malonu bet tik su dviem moterim super

203

Re: seksas tryse

na va, o mes cia kaip tik dviese ieskome vieno smile))

204

Re: seksas tryse

ir nerandat

205

Re: seksas tryse

manau kad visai idomu butu su dviem... ir manau nera jokio skirtumo ar moterim ar vyrais.. o cia ziuriu kai kurie raso kad tik rasyt - viena iesko zirgo ant princo, kitas vos ne su skaistybes dirzu vaiksto... o kada isbandysit gyvenimo malonumus? kai numirsit? ar senatvei, kai ligos net pajudet neleis....??

206

Re: seksas tryse

Noriu isbandyti grupini, rasykit poreles ar dvi merginos I pm sutarsim

207

Re: seksas tryse

Na bet sexui tryse manau reik apsisprendimo ko laiau nori : Ar tu nori , kad mergina butu visapusiskai patenkinta ar ,kad tu butum visapusiskai patenkintas nuo to priklauto ar jusu kompanija esant dviese padides ar vyru ar moterim :)

208

Re: seksas tryse

na cia visi turetu buti patenkiinti smile nes yra grupinis, tik ar tai bus priklauso nuo sugebejimu (tiek merginu, tiek vaikinu)...  grupinis sexas= patenkinti visi partneriai wink.. nezinau ar visiems taip gaunasi, bet taip turetu buti... gal ir per jauna reiksti sita savo nuomone cia, bet kadangi esu bandziusi tai, tai kodel gi nepasireiskus big_smile

209

Re: seksas tryse

milda parašė:

na cia visi turetu buti patenkiinti smile nes yra grupinis, tik ar tai bus priklauso nuo sugebejimu (tiek merginu, tiek vaikinu)...  grupinis sexas= patenkinti visi partneriai wink.. nezinau ar visiems taip gaunasi, bet taip turetu buti... gal ir per jauna reiksti sita savo nuomone cia, bet kadangi esu bandziusi tai, tai kodel gi nepasireiskus big_smile

Grupinis ne lygus grupiniam. Jei prie poros kas nors prisijungia tai jau manau svarbiausia yra poros interesai, o treciam reiktu prisitaikyti.

210

Re: seksas tryse

gangbangas yra gerai, tik minusas jo vienas - mazai tinkamu moteru norinciu jame sudaluvauti smile

211

Re: seksas tryse

BMB parašė:

gangbangas yra gerai, tik minusas jo vienas - mazai tinkamu moteru norinciu jame sudaluvauti smile

Na cia jau grupinio sekso hardcoras. Bet visai noreciau pabandyti smile

212

Re: seksas tryse

Nebent trečias žmogus vyras))

213

Re: seksas tryse

sveta parašė:

Nebent trečias žmogus vyras))

O tai jei tavo parneris noretu m+v+m? Negi tu su dviem vyrais padarius nenoretum savo partneri palepint?

214 (redagavo jonas 2013-06-07 19:26)

Re: seksas tryse

che, dviese viena pana darem ne kart bet su dviem merginom teko tik karta ir tai prostitutes bekompleksu buvo tai pilnos programos nedaviau bet prikolna, pakartociau, as tik saldainiuka jom savo daviau bet pats budamas selmis pratestavau pas kuria technika geresne tai ir pritaskiau, patikekit tokios patyrusios ir taip skirtingai dirba labai idomu kai programa akimirksniu pasikeicia

215

Re: seksas tryse

O kur radai tu geru prostituciu?

216 (redagavo jonas 2013-06-08 10:50)

Re: seksas tryse

Arturas parašė:

O kur radai tu geru prostituciu?

jo, geros prostitutes siais laikais deficitas dauguma arba nieko gero arba arogantiskos italiuksciu islepintos kekses. Buvau rades paprastu dailiu mergaiciu is provincijos nereikdavo nei pinigu daug, bet tokios greit dingsta arba isteka arba i kokia italija isvaziuoja. Siaip negriebiu kas papuola ir uz belekiek bet teke anglijoj ir kitur patirties ragauti, kai gerai  paieskai randi ir nebrangiu ir tikrai nerealiu, turejau labai faina anglioke, albane, ukrainiete, lenkaite net zenyciausi su tokiom smile

217

Re: seksas tryse

Arturas parašė:
Donatas parašė:
Arturas parašė:

Tai tu del to nevartoji ir narkotiku ir sekso?

todel nevartoju narkotiku ir nepropaguoju sekso tryse.

Man labiau atrodo kad ne tik sekso tryse bet aplamai sekso. Nes is isvaizdo ir komentaru labiau primena is tu veikeju 40 and still virgin.

tam, kad galetum man ikast, reiktu dantis isidet smile

218

Re: seksas tryse

Arturas parašė:
Donatas parašė:
Arturas parašė:

Per grupini tikrai niekas neliepia uzsimti seksu su ta pacia lytim. Cia didzioji dalis kuri raso turbut nera net megine.

tai visi trys turetu but skirtingos lyties, kad kazkuriems is dalyviu nebutu seksas su ta pacia lytim...

Nesvaik jau, maziau uzsiminek seksu su savim ir nekils tokiu durnu minciu.

na, istikruju mintis buvo tavo, tiesiog ja suformulavau, taip, kad ir likusieji suprastu ka rasai.

219

Re: seksas tryse

jonas parašė:
Arturas parašė:

O kur radai tu geru prostituciu?

jo, geros prostitutes siais laikais deficitas dauguma arba nieko gero arba arogantiskos italiuksciu islepintos kekses. Buvau rades paprastu dailiu mergaiciu is provincijos nereikdavo nei pinigu daug, bet tokios greit dingsta arba isteka arba i kokia italija isvaziuoja. Siaip negriebiu kas papuola ir uz belekiek bet teke anglijoj ir kitur patirties ragauti, kai gerai  paieskai randi ir nebrangiu ir tikrai nerealiu, turejau labai faina anglioke, albane, ukrainiete, lenkaite net zenyciausi su tokiom smile

Bet kiek suprantu tai cia ne Lietuvoj?

220

Re: seksas tryse

Donatas parašė:
Arturas parašė:
Donatas parašė:

todel nevartoju narkotiku ir nepropaguoju sekso tryse.

Man labiau atrodo kad ne tik sekso tryse bet aplamai sekso. Nes is isvaizdo ir komentaru labiau primena is tu veikeju 40 and still virgin.

tam, kad galetum man ikast, reiktu dantis isidet smile

Cia net kast nereikia tu paziurek i veidrodi: Plikas, storas. Vaidina sventa vien todel kad  niekas tau neduoda.