1

Tema: ar tikite pragaru ir dangumi?

taai kaip ?? tikite ar ne ?
as tj,kaip uzeina,tj tikiu tj ne:)

2

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

zinoma... va gyvenu pragare.. o kai rupesciu nekels jokios smulkmenos.. kaip pvz pinigai.. bus rojus big_smile

3

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

joa,gerai pastebeta big_smile

4

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

hehe ;]]]] niu jus cia duodat smile big_smile Nezinau turbut , kad nelabai tikiu big_smile

5

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

as tikiu..

6

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

nea=) ne velnio=)

7

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

ne netikiu...:)

8

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

Kartais sededama pamastau apie tai! Istikruju gyvenime yra pragaras ir dangus,tik kiekvienas ji gali suprasti ar isivaizduoti!...Tad manau,kad as juo kazkiek ir tikiu!

9

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

Lina, 19 parašė:

Kartais sededama pamastau apie tai! Istikruju gyvenime yra pragaras ir dangus,tik kiekvienas ji gali suprasti ar isivaizduoti!...Tad manau,kad as juo kazkiek ir tikiu!


sveikinu,esi viena is mazumos tikinciu,kurie cia apsilanke smile

10

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

Tvirtai tikiu ir kartu labai skauga sirdi, nes tie kurie neatgailauja savo blogu darbu ir minciu ar zodziu..tie visi eis pragaran..

11

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

giedre! Tokia didele o tiki dar pasakom.. va cia eilinis irodymas... kaip nuo mazo auklesi.. taip ir bus.. suniuka kol mazas ismokyk sedet, jis visa gyvenima isgirdes komanda tai darys.. cia tas pac.. tad Giedre yra sekmingas tevu dresiravimo pavyzdys! Sveikinu!

12

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

Aldi 23, nori tu to ar nenori, bet melsiuosi siandien uz tave, kad tau akys atsivertu ir pamatytum tikraja  gyvenimo sviesa...nepykstu, kad taip manai, yra zmoniu kurie visa gyvenima buvo zulikai, isgertuviu sielos..o siandien, po itikejimo i Dieva, savo imones savininkas  ir baznycios narys..mylintis ir tikintis dievu ir jo zodziu...

13

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

Giedre, seip smagu kad nors pries miega nors vienas zmogus apie mane pagalvos.. bet su tais dievuliais...  ech.... pasistenk suvokti realybe.. ne tokia su kuria uzaugai... o su tokia.. kuria pazini... as gerbiu tuos zmones kurie tiki.. duok dieve tokiu daugia dievobaimingu.. gal tvarka kada butu pagaliau.. bet..

14

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

Aldi, as su ja neuzaugau...buvau netikinti ir tokia kaip visi....tevai tikrai man to neidiege, kaip tu manai...tai kaip tik atejo per pazini...tiketi pradejau veliau, ir tie zmones yra ivairaus amziaus kurie mane atvede...tu musu nesmerki, bet ir but kaip mes nenori...esi saltas...ai dar gerai...nes buti drungnu nekas;)

15

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

jei aš esu, reiškias pragaras yra;D ;D ;D dėl dangaus klaustuks???

P.S. Aldis tu man skolingas smalos bonkę ;D

16

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

AS I PRAGARA NETIKIU, BET TIKIU KAD SKAICIAI 666 NESA LAIME!!!

17

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

Zinoma,kad yra ir pragaras ir dangus,is kur tokie klausimai kyla

18

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

is kur? smile well... ganetinai paprasta, apie siuos "reiskinius" daugiausiai pasakojama tokiuose kreivu ranku romanuose kaip ST, NT, koranas - kurie, kas be ko, pasizymi biologijos/chemijos/fizikos ziniu ir logikos trukumu, tad kaip patikimas saltinis negali but traktuojamas (na + dar zinoma autentiskumo problema ir ect.) va is kur tokie klausimai kyla smile va, jei kas sugebes irodyt, kad pomirtinis gyvenimas egzistuoja - va tada ir as nuomone pakeisiu smile

add: "kompas kompui: o tu tiki gyvenimu po "shut downo"? " smile

19

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

Moksliskai to nepaaiskinsi smile ,bet ar gyvenime nebuna dienu kaip pragaras ir nuostabiu dienu kaip dangus ?

20

Re: ar tikite pragaru ir dangumi?

nz... big_smile vien tas dalykas... kiek zinau is to religijos.. kad zemeje pirmieji gyventojai buvo zmones.. istorijos adoveliai raso visai kitaip wink ech.. tikejimas zinoma suteikai zmogui vilciu dar kazko.. tiketi jokiu budu nera blogai.. pasikartosiu, bet nuosirdziai tikintys mones yra daug patikimesni ir t.t.. sakau.. daugiau tokiu!