221

Re: sava kuryba...

Priešpilnis

Taip slegia patamsiuos
Juodų debesų,
Aš lietų jų semsiuos –
Nakčia neramu.

Vienintelį priešpilnį šviesų,
Akelėm tavom,
Vėl gersiu kaip lietų,
Rieškučiom pilnom.

222

Re: sava kuryba...

ka nors gotisko ir tamsaus prasyciau

223

Re: sava kuryba...

Kažkas nori išgarsėti, gerai praturtėti, bet kur žmogau moralė, ta kūrva visagalė. Manai, būsi tu žvaigzdė, ekrano padlaižė, parsiduosi uz grašius, už norus sušiktus. Kam tu tai darai, ką tau sakė daktarai? Tai žmogau nesveika, gal jau laikas baigti dar net nepradėjus, nes įklimpsi tu giliai, baigsis tavo pažadai. Kam tau tas ekranas, purvo veteranas, mulkina ir spjaudo, gal būsi narkomanas. Šlovė galingas daiktas bet ima supūva, bandyk gal vėl iš naujo pasukti laimės ratą, sako tai sekmės kvadratas. Nesvarbu, kas tu, nesvarbu, ką tu darai, svarbu pamalti šūdą ir paslėpt po savo burna, bet kokio velnio išlindai, gal baigės pinigai? Kai kitą kartą rodys, gražiai pasirodyk, publika juk myli cirką, o tu ne Cvirką. Eiliuoti tu nemoki ir balso neturi, svarbu kad būtų krūtys uždengiancios ekraną, bet rodo panoramą, štai kur holograma ir dar po vieną gramą.

224

Re: sava kuryba...

Всё кончается смертью, всё кончается сном.
Буйных надежд истощил я отвагу...
Что-то устал я... Ну-ка прилягу...
Всё кончается смертью, всё кончается сном.

Гроб — колыбель... теперь и потом...
Было и будет, будет и было...
Сердце любило, сердце забыло...
Всё кончается смертью всё кончается сном.

225

Re: sava kuryba...

tai ne pana,tai vaikas kurej gyvenimas nemielas kuri svaiginasi kasdiena ,ji mergaite be mamos o dienos jei nemielos ,alholyje save malsina ir visiem pazadus dalina .pasikeisti as galiu ,bet vienai man per sunku .pagalbos neprasau .bet mirties as nebijau .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Padovanok man pasaulį padarysiu aš ji gražu, sustatysim mes viska veliau į savo vietas, pastatysim paminklus tiem kurie žuvo, bet pasiliks mūsų širdyse, sudaužykim laimes taure už gimines, draugus ir ta vienintele, kuri pasiliko giliai širdyje, už pirmą laime ,pirmas eiliuotas eilutes, kieti dabar jau praeiti ,nebėra tu nesamoniu suaugę esam į viska žiūrime kitom akim.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nera nieko to blogo kas neiseitu i gero atsiprasau mazuti bet tau pazadejau   sukurti kaska tokio nuostabaus  neitiketino ir amzino kaip mano meile tau ,tu toks grazus ,melynu akiu ta sypsena kuri iskart uzbure mane ,apkabinimas stipresnis negu siela ,ir buciniai kurie kasnakt svaigina ,mes kuriam ateiti buti abu kartu po sauletum dangum ,skaiciuoti kiek danguje zvaigzdziu  ir kiek ju nukrito kartu ,ziuret kaip eina metai po metu o me esam kartu ,vien tik del tavu pastangu ,gal bus ir asaru ar pykciu bet patikek mes isliksim,busim amzinai kartu ,rytas bus toks malonus,o vakaree tik skesime ruke ,veliai nesusitike niekad nepamirse,zinutes tos paprasos ir mielos,kurios rupinsis tavim ,nors ir nesam mes salia vienas kito nors ir skira mus 100 myliu bet as pazinau tave ,isimylejau ,ir tariau ,aciu tau kad esi salia ,kaip man reikia ,kaip sunku ir neramu ,o kas graziausia dar tik pries akis ,tad brangink mylek ir nepalik ;*
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kvailus žodžius lape pradedu rašyti O ką, ką noriu jais tau pasakyti?.. Tavo žodžiai privertė susimąstyti…
Tai taip sunku ,bet dienas tik vienas tu ,,beprasmis dviratis zaislai supuvia liekanos.aiksteles smelio pilnos dezes,suluze tik zaislai o ne sirdys ir jausmai .kaska darai netaip ,bet zmones pasiklyde per giliai ,pinigai aptemdo jiems akis ,nes ir tu jais jau nebetiki .zodziai siite susidelia tik vakarais,taip jau yra atsitinka ,kad zmones senai jau nerupi ,.gyvenimas toks trumpas.deja nevisiem lepta taip ilgai kankintis .issikyri tu is minios jei esi drasus.nauja diena, pasaka ta nesibaigianti, viskas per tapati ,mes mylim jie zudo .laukiam jie supudu visas viltis ir svajones,kurias kartu sudeje ,vienas kita mato o ant kitu  deja    bet mes  einame kartu  tuo paciu keliu, jau uzauge, nors buvome vaikai ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

226

Re: sava kuryba...

Trumpaeilis mini sijonėlis smile


Ko jūs trokštate?

Atsigerkite.

227

Re: sava kuryba...

Galėjote bent parašyti, kad poezija. Nes kūryba gali būti įvairi smile daug visokių sričių...

228

Re: sava kuryba...

AsmeninisTreneris parašė:

Kažkas nori išgarsėti, gerai praturtėti, bet kur žmogau moralė, ta kūrva visagalė. Manai, būsi tu žvaigzdė, ekrano padlaižė, parsiduosi uz grašius, už norus sušiktus. Kam tu tai darai, ką tau sakė daktarai? Tai žmogau nesveika, gal jau laikas baigti dar net nepradėjus, nes įklimpsi tu giliai, baigsis tavo pažadai. Kam tau tas ekranas, purvo veteranas, mulkina ir spjaudo, gal būsi narkomanas. Šlovė galingas daiktas bet ima supūva, bandyk gal vėl iš naujo pasukti laimės ratą, sako tai sekmės kvadratas. Nesvarbu, kas tu, nesvarbu, ką tu darai, svarbu pamalti šūdą ir paslėpt po savo burna, bet kokio velnio išlindai, gal baigės pinigai? Kai kitą kartą rodys, gražiai pasirodyk, publika juk myli cirką, o tu ne Cvirką. Eiliuoti tu nemoki ir balso neturi, svarbu kad būtų krūtys uždengiancios ekraną, bet rodo panoramą, štai kur holograma ir dar po vieną gramą.

Visai linksmas.Primena repa,grynai smile

229

Re: sava kuryba...

Va čia mano:D
Žemė

  Meilė apglėbia visą visą tave..Dabar tu Žemės dukra.
Bučiuoju tavo kūną,
Mintyse su tavimi.
Vėjas ramina ir šukuoja man plaukus.
Vanduo akyse ir tu gyva.Ir amžinai stovės šie medžiai, amžinai juos prisiminsiu, ir jie-atgims..
Tavo meilę jaučiu ir jausiu.Švelniu šiltu spinduliu paliesk mano lūpas.jos-tyli, širdis-plaka-tik-tak-tik-tak, tik-tak..Tai reiškia,..-Myliu Tave, Myliu Tave..Mano gyvenimas-Tai Meilės praktika.

Su pagarba, Elfi

230

Re: sava kuryba...

Sand parašė:

Va čia mano:D
Žemė

  Meilė apglėbia visą visą tave..Dabar tu Žemės dukra.
Bučiuoju tavo kūną,
Mintyse su tavimi.
Vėjas ramina ir šukuoja man plaukus.
Vanduo akyse ir tu gyva.Ir amžinai stovės šie medžiai, amžinai juos prisiminsiu, ir jie-atgims..
Tavo meilę jaučiu ir jausiu.Švelniu šiltu spinduliu paliesk mano lūpas.jos-tyli, širdis-plaka-tik-tak-tik-tak, tik-tak..Tai reiškia,..-Myliu Tave, Myliu Tave..Mano gyvenimas-Tai Meilės praktika.

Su pagarba, Elfi

Gražu... smile Elfi? smile Išgirdus šį vardą, mane aplankė mintys iš praeities... ar tau nieko nesako du žodžiai "gyvas sapnas"? smile

231

Re: sava kuryba...

Tavo akys lyg traktoriaus žibintai
Tavo krūtinė lyg amūro kalnai
Tavo plaukai lyg elizėjaus laukai
Tu man kaip cilindras stumuokliui ....
Su meile

232

Re: sava kuryba...

Kęstas parašė:
Sand parašė:

Va čia mano:D
Žemė

  Meilė apglėbia visą visą tave..Dabar tu Žemės dukra.
Bučiuoju tavo kūną,
Mintyse su tavimi.
Vėjas ramina ir šukuoja man plaukus.
Vanduo akyse ir tu gyva.Ir amžinai stovės šie medžiai, amžinai juos prisiminsiu, ir jie-atgims..
Tavo meilę jaučiu ir jausiu.Švelniu šiltu spinduliu paliesk mano lūpas.jos-tyli, širdis-plaka-tik-tak-tik-tak, tik-tak..Tai reiškia,..-Myliu Tave, Myliu Tave..Mano gyvenimas-Tai Meilės praktika.

Su pagarba, Elfi

Gražu... smile Elfi? smile Išgirdus šį vardą, mane aplankė mintys iš praeities... ar tau nieko nesako du žodžiai "gyvas sapnas"? smile

Dekoju. Nesenai sukuriau, cia 'nikas' smile

233 (redagavo Sand 2016-02-11 22:13)

Re: sava kuryba...

Mažas draugas

Tu mažas mano draugas
Laibos kojelės, ugnies plunksnelės
Tavo širdy mano meilė
Tavo akys-visos pasaulio spalvos

Aš glostau akimis mažytį paukštį
Myluoju mintyse, žodžiu
Ir tavo atsaką jaučiu, matau
Spurda, džiaugias maža širdelė

Su pagarba.

Daugiau panašių galite atrasti mano [blogas.lt].Nuoroda:

http://elmoteris.blogas.lt/ivadine-rasto-kuryba-3.html

Dėkoju,
Elfi.

234 (redagavo Gitana 2016-02-07 19:54)

Re: sava kuryba...

Ka saule reta bepalepėn
i kruosnis dūšės nesušėlda
vijuokle tik i longa brazdėn
kažkuo širdele pasiėlga.
Vis mislis lend-nueit pas Juoni
per keles tvuoras anuo truoba
da šėltų viedarų nunešo,
čiuobrieliu atsigersam po kruzieliu puora.
Jau susigreibus viskon liekso
i vėina karta pasakyso tėise-
myliejau Juoni tavė i mylieso,
gal susibiekem vedo kruvuon
ka nereikto lakstyt tvuoruom?
Bet tik pro longa paveiziejau
kū pamačiau-vo jergutieliau-
Juoneliaus kuojes nebelaika
Maryte gatava be saika,
abodo svirdulioun i šunis luodėn
pasiromstydami keles, alkūniem
kap beišein, bet meile piedėn.

I dorna mona krami-kū mylietė
juk anuo gerklie kap i rietė.
Aš tyle kartieli nuryso
lai šėlduos Juonis su Maryte.

Vo mona viedara da šėlti
tik reks pamislyt kū pamėlte

su pagarba

235 (redagavo Sand 2016-02-08 21:49)

Re: sava kuryba...

Gitana parašė:

Ka saule reta bepalepėn
i kruosnis dūšės nesušėlda
vijuokle tik i longa brazdėn
kažkuo širdele pasiėlga.
Vis mislis lend-nueit pas Juoni
per keles tvuoras anuo truoba
da šėltų viedarų nunešo,
čiuobrieliu atsigersam po kruzieliu puora.
Jau susigreibus viskon liekso
i vėina karta pasakyso tėise-
myliejau Juoni tavė i mylieso,
gal susibiekem vedo kruvuon
ka nereikto lakstyt tvuoruom?
Bet tik pro longa paveiziejau
kū pamačiau-vo jergutieliau-



Juoneliaus kuojes nebelaika
Maryte gatava be saika,
abodo svirdulioun i šunis luodėn
pasiromstydami keles, alkūniem
kap beišein, bet meile piedėn.

I dorna mona krami-kū mylietė
juk anuo gerklie kap i rietė.
Aš tyle kartieli nuryso
lai šėlduos Juonis su Maryte.

Vo mona viedara da šėlti
tik reks pamislyt kū pamėlte

su pagarba


Labai grazu! Man patinka kai atgimsta senoji tarme, skambesys, megstu;)

236

Re: sava kuryba...

Kažkada ir aš rašiau...

Išsiilgęs dangaus,
Išsiilgęs pasaulio,
Pro medžių šakas žvelgiu į saulę,
Pavirtęs paukščiu,
Pakilsiu į dangų,
Pažvelgsiu į žemę,
į medžio viršūnę,
Pavirtęs lašu,
Nukrisiu į žemę,
Pavirsiu gėle,
Ir žydėsiu po saule.

237

Re: sava kuryba...

Kęstas parašė:

Kažkada ir aš rašiau...

Išsiilgęs dangaus,
Išsiilgęs pasaulio,
Pro medžių šakas žvelgiu į saulę,
Pavirtęs paukščiu,
Pakilsiu į dangų,
Pažvelgsiu į žemę,
į medžio viršūnę,
Pavirtęs lašu,
Nukrisiu į žemę,
Pavirsiu gėle,
Ir žydėsiu po saule.

Gražu:)

238

Re: sava kuryba...

Ėjo ežiukas
Į mišką
Ir įkrito
Į duobę..

239

Re: sava kuryba...

Tomas parašė:

Ėjo ežiukas
Į mišką
Ir įkrito
Į duobę..

Ir eziukui butu sakes
Jei ne naujas mobiliakas...

Kas dar ka prides? Kuriam poema?..

240

Re: sava kuryba...

Aš moteris esu
Tokia pati , kaip visos kitos...
Aš moku verkti , pykti,
Apkalbėti , pavydėti...
Po to atsiprašyti ir gailėtis...
Net apsinuoginti galiu,
Atverti širdį,
Jausmus padovanoti...
Ar kam to reikia ?...
Pagalvoji - ir viską
Pradedi iš naujo...
Mes moterys -
Kasdieną vis kitokios....