1

Tema: Ar Jums patinka Ruduo?

Kaip Jums Ruduo?Kuo patinka,o kuo ne?

2

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

ziurint koks oras.. sis ruduo tikrai palyginti grazus ir nelagima labia skustis smile
ypac miela, kai vis dar sviecia saulyte.. grazu ir tiek..
bet kokiu atveju, man mielau, kai silta smile nemegstu rudens del merkiancio lietaus

3

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

... ruduo, tai metas, kai mieliau sedziu namie... ir...pabunda potraukis saldumynams... kas man visai nenaudinga...  o kur dar visokie virusiukai... varvanti nosis... brrrr....

4

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

ne, nepatinka. per trumpa musu vasara, kad dziaugtumes rudeniu

5

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

o man patinka, atsisedu supamoj kedej terasoj su puodeliu kavos po halatu ir sutinku grazu spalvota ryta, o kai lyja dar  graziau:)

6

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

Giedre, 22 parašė:

o man patinka, atsisedu supamoj kedej terasoj su puodeliu kavos po halatu ir sutinku grazu spalvota ryta, o kai lyja dar  graziau:)

... turbut ne lietuvoj sedi... su chalatu.. terasoj.. kazin kaip atrodytum pamelusi nuo shalcio... nepadetu ir termosas kavos...
...sorry jei ka.. tiesiog sunku isivaizduoti:)

7

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

as uz pavasari smile

8

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

Nepatinka man tas ruduo... Trokstu vasaros...:::822

9

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

as nemegstu visu metu laiku isskyrus :ziemos,pavasario,vasaros,rudens big_smile

10

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

man ruduo - meiles laikas... kiekviena rudeni kanors isimyliu... gal todel kad atsala oras ir sirdziai truksta silumos?... smile

11

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

man tai ruduo labai patinka...tie ivairiu spalvu lapai...plinkantys laukai...man grazu,net tas lietus turi zavesio...ruduo kazkoks ramus... manau pats tyliausias ir jaukiausias metu laikas...

12

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

man asmeniskai ruduo vienas nuostabiausiu metu laiku. Nezinau kodel, bet man patinka spalvoti lapai, o lietus tai kaip magnetas traukia big_smile

13

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

nepatinka..no no no..:)

14

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

Nepatinka man ruduo visai..Kad ir buna sauletu graziu dienu, jos vistiek netokios kaip katik praejusios vasaros..Ziemos laukiu labiau..Pavasaris irgi nieko gero, visi sako kad grazu, bet kas tie lapeliai mazyciai, visi pasiilge po ziemos todel ir dziaugiasi...Birzelio menesis zymiai grazesnis uz pvz Balandi..Taigi isvada - Vasara ir Ziema yra tikra ir grazu..O pavasaris ir ruduo tik pereinami laikai..
Cia aisku mano nuomone, ir ji nera objektyvi..:D

15

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

ir isvis as uz vasara..:) big_smile

16

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

Man grazus pirmieji menesiai, bet ne lapkritis...

17

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

oh, ruduo man patinka, begalybes dziaugsmo suteikia rudenio spalvu palete, taipogi lapai kuriais galima pasidziaugti,pasimetyti;> tik truputy nervina kitoji rudenio dalis, atejus lapkricui pradeda lyti, dar pasnigti ir pan, tuomet ir dingsta grazieji rudenio lapai, sunpuna...

18

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

rugsejis patinka:D kol dar buna silta:D paskui kai pradeda anksti temt, atsala oras ir ima pliaupti lietus.. brrr.. kiutini namo tox bejegis padaras.. merkia kiaurai, jau nejauti ar i bala lipi ar ne, ledinis vejas laizo veida, aplink juoda juoda ir kiekviena minute namu link atrodo tokia baisiai ilga...

19

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

Auste, 18 parašė:

rugsejis patinka:D kol dar buna silta:D paskui kai pradeda anksti temt, atsala oras ir ima pliaupti lietus.. brrr.. kiutini namo tox bejegis padaras.. merkia kiaurai, jau nejauti ar i bala lipi ar ne, ledinis vejas laizo veida, aplink juoda juoda ir kiekviena minute namu link atrodo tokia baisiai ilga...

Rasytoja gal busi uzaugus? Taip graziai, vaizdziai papasakojai..:D

20

Re: Ar Jums patinka Ruduo?

aha wink labai fainai parasyta big_smile