1

Tema: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

  Esu sutikes daug megrinu kuriu antroji puse ne lietuvis. Ir ko toliau to daugiau ju. Isreskite savo mintis.

2

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

man atrodo, kad lietuviai fiziskai stipresni ir darbstesni. bet kulturos, demesingumo, atsakomybes jausmo tikrai stokoja. o jau pasiputimas... stai cia jie ir pralosia uzsienieciams. nepykit smile (na ir zinoma tai ne apie visus)

3

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Aiste aciu uz nuomonia. Butu malonu kad butu ju daugiau.

4

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

heh grazus variantas ;D Vieni ant kitu varom kad pasipute... tai kurie ce pasipute tada ? :DDD

5

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

auris niekas nevaro savonuomone isreiskai

6

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

... man lietuviai patys geriausi..... naaa, turi jie shiokiu tokiu minusiuku.... bet, kas ju neturi?
... uzsienieciai ... kaip sanata barbara... jausmai ir tie sintetiniai.
... vienu zodziu, dauguma lietuvaiciu, ishteka uz uzsienieciu, vien del geresnio gyvenimo, bet nieko ish to neishloshia... ju statusas namuose nepakyla auksciau tarnaites(aishku yra ishimciu, bet nedaug)... o ...o... shiaip... na jos kaip vizitines korteles... kad vyrui negeda butu priesh kaimynus... ar shiaip i gatve isheiti.
Naaa... jus vyrukai nesirupinkit, viskas su jumis gerai.... visoms juk neitiksi.

7

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Jo daugelis ziuri y $, ir kiek ilgam ju pakaks.

8

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

skirtingas akcentas anglu kalboje smile

9

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

ko detas akcentas?

10

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

tai skitrtumas kausas savsem be prikollo zmogus

11

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

nu pas tave prikolai ;D tai gal dar kokiu turi? kausas

12

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

tuo kad jie patys graziausi, protingiausi, isradingiausi ir aplamai patys paciausi smile

13

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Kokius garzumus, isradingumus, tu izvelgi?

14

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

nenori buti kausu buk kaiusu:)

15

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

kiekvienoje salyje yra visokiu,tiek lietuvoje,tiek ir uzsienyje....galiu pasakyti tik tiek:lietuviai vyrai yra lb islepinti graziu moteru demesio,todel yra pasikele...jau su kokia kiek apvalesne,ne tik nepradeda pokalbio,bet dar ir isvadina visaip...kiek esu bendravusi su uzsienieciais(realybeje ir internetu)pastebejau,kad jie daug pagarbiau elgiasi su moterimis,randa grazesniu zodziu joms pavadinti...tai vat,tuo ir skiriasi lietuviai nuo uzsienieciu...na ir dar isvaizda....bet kaip jau ir minejau visur visokiu yra:juk galima buti lb laimingai su lietuviu,kuris galbut ne toks grazus kaip italas,ne toks turtingas kaip emyratu seichas,bet toks savas ir mielas kaip  pliusinis zaisliukas;))

16

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

kiekvienoje salyje yra visokiu,tiek lietuvoje,tiek ir uzsienyje....galiu pasakyti tik tiek:lietuviai vyrai yra lb islepinti graziu moteru demesio,todel yra pasikele...jau su kokia kiek apvalesne,ne tik nepradeda pokalbio,bet dar ir isvadina visaip...kiek esu bendravusi su uzsienieciais(realybeje ir internetu)pastebejau,kad jie daug pagarbiau elgiasi su moterimis,randa grazesniu zodziu joms pavadinti...tai vat,tuo ir skiriasi lietuviai nuo uzsienieciu...na ir dar isvaizda....bet kaip jau ir minejau visur visokiu yra:juk galima buti lb laimingai su lietuviu,kuris galbut ne toks grazus kaip italas,ne toks turtingas kaip emyratu seichas,bet toks savas ir mielas kaip  pliusinis zaisliukas;))

17

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

lb atsiprasau,kad 2 kartus ta pati issiunciau;)per daug isisiautejau;)

18

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Egle aciu uz tavo pasisakyma :::805

19

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

nera uz ka,pasakiau taip kaip galvoju;)cia tik mano nuomone;)

20

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

labai veriname tavo nuomone, gaila kad labai mazai pasisakanciu.