1

Tema: Gimdymas.... pats procesas...

...mes cia kalbame apie seksa, keksa... krutines ir visa kita.... pasekoje viso shito... GIMDYMAS.
... gal yra norinciu..pasidalinti ispudziais.... apie shita dziaugsma?

2

Re: Gimdymas.... pats procesas...

emm Jolanta ar si dziaugsma jau patyrusi?(mane jau nukrato apie tai pagalvojimas kai 9men kankiniesi,dar paskui ten pries daktarus zarkstytis aaa)

3

Re: Gimdymas.... pats procesas...

Vaiva, 17 parašė:

emm Jolanta ar si dziaugsma jau patyrusi?(mane jau nukrato apie tai pagalvojimas kai 9men kankiniesi,dar paskui ten pries daktarus zarkstytis aaa)

.... zinai tas zarkstymasis priesh daktarus... palyginus su noru greiciau ishsipereti yra niekis...:)

4

Re: Gimdymas.... pats procesas...

na siaim moteris neperi mes ne kokios  karves ar pan...(bet tiek to) na tai kaip tavo tas gimdymas?jauciu jei toki vaizdeli stebeciau tikrai nualpciau...

5

Re: Gimdymas.... pats procesas...

Vaiva, 17 parašė:

na siaim moteris neperi mes ne kokios  karves ar pan...(bet tiek to) na tai kaip tavo tas gimdymas?jauciu jei toki vaizdeli stebeciau tikrai nualpciau...

... shiaip dauguma ir numirshta nepamate .... pacio gimdymo... vaizdas sukrecia...iki asharu... gan keistas dalykas....
.. nieko nera baisaus , jei viskas vyksta be komplikaciju....
.. teko buti vienai ish 5 moteru, kurios atsidure prieshgimdyvineje palatoje... atsiduriau joje pirma...achhh ..vos ne su visomis teko gimdyti ir moraliskai jas palaikyti ... palikau ja paskutine... viena ish moteru niekaip negalejo ishgimdyti kudikio... svere 4.800kg ...  nelinkeciau prieshui tokio dziaugsmo...

6

Re: Gimdymas.... pats procesas...

jei ne paslaptis ar tavo vaiko tevas ziurejo toki regini?

7

Re: Gimdymas.... pats procesas...

bah visko gana...gueljau pusnuoge pries daktarus seseles akusere ir buvo ****...galvojau tik kada baigsis sitas "kosmaras"...baiges ir buvau HAPPY big_smile
o tie 9men nera kankyne,kaip tik idomus laikotarpis...
o siaip gimdymas ziaurus dalykas,gimdziau naturaliai,brrr...skausmas kad net isproteti galima...o trunka ilgai...

8

Re: Gimdymas.... pats procesas...

nesamone. taip skaniai miegojau pries gimdyma, vos spejo akusere pazadinti. taip kad ten nieko baisaus.

9

Re: Gimdymas.... pats procesas...

Jolanta, 33 parašė:

...mes cia kalbame apie seksa, keksa... krutines ir visa kita.... pasekoje viso shito... GIMDYMAS.
... gal yra norinciu..pasidalinti ispudziais.... apie shita dziaugsma?

gal truputuką ne į tema, bet gal galėčiau ir aš kaip vyras pasireikšti? Kaip sako kas mums vyrams, BAC ir viskas , bet tai tik dalis, iš tikrųjų mes iškenčiam ne ką mažiau, na neskaitant gimdimą net nežinau iš kur pas moteris tiek ištvermės, vyrai tai neištvertu wink teko man ir visus 9 mėn. ir gimdimo metu su savo brangiają prabūt , buvo ir džiaugsmo, buvo ir nervų, buvo visko wink bet neskaitant to manau, kad tuo momentu šalia turi būti visada artimas žmogus

10

Re: Gimdymas.... pats procesas...

Na, aš iš nėštumo nieko gero neprisimenu,  buvo žiauriai blogai - toksikozė i vsio takoje. Plius palaikymo nelabai buvo, nei iš tėvų, nei iš vyro, mat nelabai suprato, kad man taip sau, iš nieko, gali būt blogai. Daug nervų buvo, svoris neaugo, o priešingai - krito. Tai gimdymas buvo kaip išsigelbėjimas palyginus su tais devyniais mėnesiais. Šiaip maniau, kad bus baisiau, bet skausmą buvo galima ištverti, taigi nieko ten baisaus. Sunkiau auginti smile

11

Re: Gimdymas.... pats procesas...

joa auginti sunkiau na bet manau kad gimdymo skausmai niekis paluginus su tuo dziaugsmu kai laikai nauja stabukla savose rankose smile

(na apie gimdymo skausmus nieko neismanau ir neismanysiu bet as zaviuosi moterukiu stiprybe wink

Saunuoles big_smile

12

Re: Gimdymas.... pats procesas...

na gerai kas gerai baigiasi...mano drauges mama mano drauge gimde para siaube...

13

Re: Gimdymas.... pats procesas...

Jolanta, 37 parašė:

nesamone. taip skaniai miegojau pries gimdyma, vos spejo akusere pazadinti. taip kad ten nieko baisaus.


tau gerai..o as nakti neissimiegojau ir nuo 5 ryto saremiai prasidejo ir buvo kas 5min...deja,gimdziau tik 14val...iki tol kentejau tuos bjaurius saremius sukandusi dantis...kaip sakoma kiekvienam idividualiai.
bet gimdymo skausmas nebaisus,tik saremiai baisus:(

cha man gimdymas baisus buvo,kad auginimas tai nesudetingas...tik daug reikejo atsisakyti,net nepamenu kada kava ir sokoladu megavausi...

14

Re: Gimdymas.... pats procesas...

man tikriausiai labai pasiseke. nei gimdymas baisus buvo, nei vaiko auginimas sunkus. kiekvienam savo tikriausiai reikia iskesti.:::858

15

Re: Gimdymas.... pats procesas...

moterys ir merginos, tai pirmaji vaikuti, kaip manote geriau gimdyt, su narkoze ar paciai, nezinau, kai ateis mano laikas noreciau kad vyras butu salia, pagalvoju apie naturalu gimdyma..

16

Re: Gimdymas.... pats procesas...

Vaiva, 17 parašė:

jei ne paslaptis ar tavo vaiko tevas ziurejo toki regini?

... jis neziurejo, jis dalyvavo gimdyme... padejo man... o ir daktarai i tai...kitaip ziuri... dagiau apshokineja...

17

Re: Gimdymas.... pats procesas...

Giedre>> siulau isbandyti naturalu gimdyma,nes tai istverus dziaugsmas didesnis.bent mano kad viskas baigei ir kad turiu ji:)

18

Re: Gimdymas.... pats procesas...

sveikutes, man tai nezinau kaip cia pasakius pagimdziau 4650g mazyli naturaliai ,nors daktarai gasdino kad klubai siauri ir t.t. siulau gimdyti paciom kaip norit,jums geriau zinoti ka pasirinkti,aisku geriau pries gimdyma pasitarti su daktaru.vyras kartu buvo visa nakti su manimi ir sake labai grazu ziureti i gimstanti vaikuti....

19

Re: Gimdymas.... pats procesas...

... nu jieko sau Kristina, 4650g. :::921... manishkis buvo tik 2800g. ir tai vargau 19 valandu.:::526

20

Re: Gimdymas.... pats procesas...

maniskis 2800g:)