1

Tema: Ka mano merginos ir vaikinukai?

229324 id numeris Na ka ieskok berniukai vyrai merginos ir moterys.Atejo isbandymo metas.Sis id numeris per daug jau kazka pradeda rodyti ant manes nors as nelendu visiskai.Paskutinis buvo parasytas >>>> gaidysss xaxaxaxa
Na dabar duomiuosi i jus brangieji ir laukiu patarimu labai graziai atsilyginti uz tokius zodelius.Pagal nuotrauka jau suzinota kur gyvena liko tik jusu zuikiai ka patartumete?

2

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

nekreipt demėsio. bent jau taip daryčiau aš. nesureikšminkim interneto..

3

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

bet uz tokius zodzius manau tai negali buti atleistina niekuomet
juk nerasiau ant jos kas ji tokia ir taip toliau.O jeigu ji cia uzsiregistravo tik rodytis tai manau neverta cia buti administracijos demesiu.

4

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

Laimis, 23 parašė:

229324 id numeris Na ka ieskok berniukai vyrai merginos ir moterys.Atejo isbandymo metas.Sis id numeris per daug jau kazka pradeda rodyti ant manes nors as nelendu visiskai.Paskutinis buvo parasytas >>>> gaidysss xaxaxaxa
Na dabar duomiuosi i jus brangieji ir laukiu patarimu labai graziai atsilyginti uz tokius zodelius.Pagal nuotrauka jau suzinota kur gyvena liko tik jusu zuikiai ka patartumete?

teisingai sako Ernesta, nagi nekreipk dėmesio, paprasčiausiai mergikės parodytas neišprusimas ir per geras galvojimas apie save wink

5

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

kiek esu anketoj ir kiek metu cia bendraves bet tokios neesu mates ir nesinori net matyti.Tiesiog nesuprantu virtualiai ka nori pasirodyti tokie zmones is saves?Tai kad mano draugas masina turi tai kad jis kietas ar kaip suprasti.Ir rodytis kazka tai paskutinis lygis

6

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

bet man toks sureikšminimas atrodo vaikiškai.. aš taip parindavaus, kai man 15 buvo ;D

7

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

Ko tiek kraunies,juk merga pasake,swaidosi zodziais,turbut neturi normalio bahuro,kad paaiskintu,o gal ir ji pati taip vadina.
Neimk i galva,imk i burna maistingiau bus....:::044.
.nesinervuok.

8

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

o nera cia kokios funkcijos blokuoti ID?

9

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

pavadinki ja ir negraziai o jai taip tesis ilgiau, susikurk plana kaip iki jos dasigausi ir tada ja nuleisi.

10

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

ka tik patikrinau. kokia graziausia jos zinute pasirink ir salia mygtuko trinti yra blokuoti.

11

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

xexxe

12

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

kas tau cia juokinga?

13

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

Nu ta ka Laimi,ka galvoji daryti...?

14

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

Laimis, 23 parašė:

bet uz tokius zodzius manau tai negali buti atleistina niekuomet
juk nerasiau ant jos kas ji tokia ir taip toliau.O jeigu ji cia uzsiregistravo tik rodytis tai manau neverta cia buti administracijos demesiu.

406766 ID << mane nervino,tai emiau ir uzblokavau...nei pazistu nei ji rupi...kam kvarsinti galva del tokiu

15

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

Sveikas Laimi,bendravau su Marina...
nu kad judu abu cia vienas ant kito varot,kuriom dabar tiket...:)

16

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

Labas Arunai na jos zinutes eina ji kazka dar is saves nori parodyti.Zinai siame ieskok.lt pasiziurek anketa esu tikrai bendraves su daug kuom bet tokios dar prietrankos nemates esu.Ja izoliuosiu 100% tik momento reikia laukti kada ja pamatysiu realybej o ten jau neziuresiu:)visi tokie kurie giriasi gazdina kieti buna o kurie ramus vaikinai visuomet yra rimti.Cia kaip ta ispera rusisko snukio kazka nori pasirodyti bet pati bijo:D

17

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

juokinga smile

18

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

mazvaike tiesiog ir tiek...viskas tuo pasakyta..nesubrendele..

19

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

Laimi siulau pasitreniruoti,nezinai ant ko uzpulsi , jei pacanus "duxina" gal ji taisono sesuo kokia ar tai dukra nesantuokine, tai va issinuomok rocky kasete ir kasryta daryk manksta, tada jai tikrai bus sakes;)

20

Re: Ka mano merginos ir vaikinukai?

biski as to tavo pasiulymo jam nesupratau bet tai tikriausiai ne mano nosiai big_smile