1

Tema: o koks Jusu....

istvirkimo lygis.... arba ar save laikote pakankamai isradingu/isradinga lovoje? (jei jau buvo tokia tema sorry)

2

Re: o koks Jusu....

nemanau kad cia viesinsi kas nors save... na gal ir viesins jei kas parodys pavizdi pirmas...
manau sios temos autorius ir turetu pirmas atsakyti i si klausima

3

Re: o koks Jusu....

o tu gudrus kaip velnias pasirodo

4

Re: o koks Jusu....

o kodel kaip velnias...tiesiog turiu proto tiek kiek Dievas jo dave wink bet aciu uz komplimenta

5

Re: o koks Jusu....

taigi laukiu Birute kol Tu pasisakysi siuo klausimu...

6

Re: o koks Jusu....

na chebrite as tiek visko prisigalvoju...kad kartais net prisipazinti vaikinui geda...:::017 idomu ar tai blogai....?

7

Re: o koks Jusu....

as irgi prifantazuoju beprotiskiausiu dalyku, bet nei vyrui, nei tuo labiau cia to tikrai nepasakojau ir nepasakosiu. o jei sneket ne apie fantazijas, tai viskas nuo poziurio priklauso. kazkam tai, ka as darau, bus istvirkimas ir pasileidimas, o kazkam - nuobodybe ir fantazijos stoka smile

8

Re: o koks Jusu....

nieko nera blogo tame, jei tai patinka ir priimtina abiems partneriams wink jei vieno fantazijos neatitinka kito, tai dar nereiskia, kad zmogus yra istvirkes labiau nei kiti.

9

Re: o koks Jusu....

pritariu Egidijui:) Reikia papasakoti mylimam zmoguciui, ko troksti lovoje:) Galboot ir jis tylomis apie ta pati masto:) ir apskritai kalbetis apie mylejimasi ar kitokius zaidimus lovoje tiesiog bootina:) Is patirties sakau, kad po visko labai sveika aptarti kas patiko, o kas ne, ka isbandyti naujo:)

10

Re: o koks Jusu....

Na,sakyciau reikia bandyt viska,visur ,visaip...jei tik noro ir jegu uztenka.tik...neprimest kitam savo valios.po truputi...ziurek ir partneris gali nustebint,nors atrode kad jau viskas isbandyta ir  lyg pabode,kuo daugiau ivairoves tuo smagiau.Issikalbet,papasakot tiesiog butina,aptart kas gerai buvo,ko nelabai noretum ir panasiai

11

Re: o koks Jusu....

Istvirkimo lygis?Negi isradingumas lovoj istvirkimas?As taip nemanau.Man istvirkimas tada,kai daznai keicia partnerius,kai nera istikimybes.O ka ir kaip daro lovoj tai tik ju reikalas ir kiekvienam tai savita

12

Re: o koks Jusu....

Danguole, 20 parašė:

na chebrite as tiek visko prisigalvoju...kad kartais net prisipazinti vaikinui geda...:::017 idomu ar tai blogai....?

nepabandžius nesužinosi ar tai gerai ar ne...
beje gal jis irgi turi tą patį galvoje tik prisibijo.. wink

13

Re: o koks Jusu....

mano patirtis sako, kad tikrai neverta bijoti prisipazinti. net jei jam tavo fantazija nepatiks, jam patiks pats faktas, kad fantazuoji ir pasakoji jam

14

Re: o koks Jusu....

Aiste, 34 parašė:

mano patirtis sako, kad tikrai neverta bijoti prisipazinti. net jei jam tavo fantazija nepatiks, jam patiks pats faktas, kad fantazuoji ir pasakoji jam

Respect zodziai:::021

15

Re: o koks Jusu....

nu istvirkimas yra suvokiamas keliais aspektais, 1) tai kai zmogus gali myletis su abejom lytim. 2) tai gali buti kaip jus sakot erotines fantazijos kurios gali buti stiprios, tai yra kyla noras daug ka isbandyti, ier priklauso nuo zmogaus budo. ir beto buna tokiu kuriem atsibosta su viena partnere ar partneriu.

16

Re: o koks Jusu....

Egidijus, 25 parašė:

nieko nera blogo tame, jei tai patinka ir priimtina abiems partneriams wink jei vieno fantazijos neatitinka kito, tai dar nereiskia, kad zmogus yra istvirkes labiau nei kiti.

teisingai pasakyta smile pritariu

17

Re: o koks Jusu....

kolkas neteko isitikintis kiek as isradingas smile esu smile

18

Re: o koks Jusu....

as istvirjkes super jauchiusoi smile

19

Re: o koks Jusu....

ir kuo tu taip istvirkes ?

20

Re: o koks Jusu....

blyn nzn net sexas yra gerai :0 krc visak isbandes esu beveik smile