1

Tema: kelias i zvaigzdes 2

ar patinka? kas patinka? kuris buvo geresnis kelias i zvaigzdes ar kelias i zvaigzdes2

2

Re: kelias i zvaigzdes 2

abu keliai sh... verti:? laiko gadinimas tik ziuret per deze tokias nesamones:D

3

Re: kelias i zvaigzdes 2

dar tas senesnis dar bent biski demsio vertas buvo o sitas dbr tai ziuriu ir graudu darosi...kaip svaistomi zmoniu talentai tokiom nesamonem...

4

Re: kelias i zvaigzdes 2

labai nepatinka... na ankstesnis dar buvo puse velnio, nors ir tai buvo gaila laiko ziurejimui...

5

Re: kelias i zvaigzdes 2

negana mane lnkdiskusijose uzknisa gerbejai KIZ2 ziurau ir cia jau ju veisesi...

6

Re: kelias i zvaigzdes 2

kelias i zvaigzdes1 geresnis..:)

7

Re: kelias i zvaigzdes 2

Raimonda, 22 parašė:

negana mane lnkdiskusijose uzknisa gerbejai KIZ2 ziurau ir cia jau ju veisesi...

  cia dar ne vieno gerbejo nepastebejau jei ka

8

Re: kelias i zvaigzdes 2

siaip as nesiziuriu kaip jie ten gyvena ju dienos dienorasciu bet tikrai patinka paziureti kaip dainuoja jie ir kaip tobuleja...snd kova atnes A.Valinskui daug pinigeliu tai gerai pinigu yra ir darbas matosi bet ne visu

9

Re: kelias i zvaigzdes 2

Oj poxtininkai tiek KIZ2..:D O Valinskas dziaugias tokius darbininkus turedamas...:) Kas nesidziaugtu kai pinigeliu birejimu...:)

10

Re: kelias i zvaigzdes 2

na man tai smirda komercija ir rinka kuri orientuota i 11 metu vaikus .. man nepatinka tokia pigi muzika... :}

11

Re: kelias i zvaigzdes 2

as tik pacia pirma serija ziurejau tai isimine tik Grudas ir Merunas(atrodo) bet ziureti netraukia...

12

Re: kelias i zvaigzdes 2

radzis waldo

13

Re: kelias i zvaigzdes 2

dar vienas meshlo fabrikas 1 kaskoks ali g klonas kita pop mergaite...kitas tipo opera po to ryzius kaskoks tipo rokas...baisu

14

Re: kelias i zvaigzdes 2

abu visishkas shlamshtas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! visos malalietkos ir kaimo bobutes ziuri ir valinskuj i kishene beria savo paskutinius litukus.. graudu! komercija! net pyktis ima,kad tokie dalykai vyksta lietuvoj.. ir kad atsiranda durneliu kurie ziuri...

15

Re: kelias i zvaigzdes 2

nelabaj ir tas ir tas:::528

16

Re: kelias i zvaigzdes 2

dar piram galejai bent sestadieni paziuret kaip kazka padainuoja o dabar ner i ka ten ziuret o tos intrigos jau uzpypino geriau koki siaubiaka sestadieneis parodytu nei juos ten vapenancius pagal fonograma......

17

Re: kelias i zvaigzdes 2

ne vienas is siu relybes sau man nepatiko daro parasciause piniga ir teik smile  buvo tikrai geresniu relybes sau

18

Re: kelias i zvaigzdes 2

Naaa... geriau parsisiusiu santa barbaros serjala ir paziuresiu, nes kelias i zvaigzdes veda tik i ziurovus i viska degradavima, nes ten nors vienas buvo pretingesni zu trecia broli kvaili, ju protas pasireiskai jau tada, kada jie sutiko tave sou dalyvauti... o toliau tai tie versmai, kad ju niekas nemegsta, kad ju paslaptis paskelbia ar dar del konors tiesiog kvailai atrodo... kodel zmones nesupranta, kad uz ju namu duru dar ne tokios peripetijos verda...

19

Re: kelias i zvaigzdes 2

nesiskundziu...
kartais net idom paziuret tas "moledramas" kaip pykstasi,pesasi,glamonejasi,verkia..:)

20

Re: kelias i zvaigzdes 2

siaip is dalies galima suprast dalyvius... manau kad yra tokiu, kurie atejo tobulet, o ne per telika pasirodyt.. juk tokios pamokos, kokias gauni ten, kainuoja isties nemazai.. aisq, nekalbu uz visus, bet..siaip jei rodytu repeticijas, kaip jie mokosi, tobuleja, tda gal butu ir idomu.. o ziuret kaip kazkas su kazkuo susipyko, kazkas isimylejo ir pan., man visiskai neidomu.. arba pavadinima tada tegu keicia ir neapgaudineja zmoniu.. bet siaip tai pritariu daugumai, kad cia grynai "valinskine" komercija..