1

Tema: Aš ir mano gimdytojai

Tai vat, po eilinio ginčo su mama, susidomėjau, kokie jūsų santykiai su tėvais? Ar jaučiat tą kartų nesusikalbėjimą? O gal "mama/tėtušis jums geriausia/s draugė/as"?

2

Re: Aš ir mano gimdytojai

Mano mama tai nuostabus žmogus, retai kada teko su ja ginčytis ar pyktis - dažniausiai to nebūdavo. O va su tėvu niekada nesutariau ir nesutariu, nes jis per daug principingas, užsispyręs ir visada primetinėja savo nuomonę, net jeigu ir žino, kad klysta. Tai pasireikšdavo visose srityse - tik jis nuspręsdavo, su kuo aš galiu draugaut, o su kuo ne, kaip turiu rengtis, o kaip ne ir t.t. Netgi rūbus pirkdavo jis, savo nuožiūra, neklausęs, patinka ar nepatinka. Ir pan.

3

Re: Aš ir mano gimdytojai

Rasa, 22 parašė:

Mano mama tai nuostabus žmogus, retai kada teko su ja ginčytis ar pyktis - dažniausiai to nebūdavo. O va su tėvu niekada nesutariau ir nesutariu, nes jis per daug principingas, užsispyręs ir visada primetinėja savo nuomonę, net jeigu ir žino, kad klysta. Tai pasireikšdavo visose srityse - tik jis nuspręsdavo, su kuo aš galiu draugaut, o su kuo ne, kaip turiu rengtis, o kaip ne ir t.t. Netgi rūbus pirkdavo jis, savo nuožiūra, neklausęs, patinka ar nepatinka. Ir pan.

hmm oho... na čia tai jau diktatūra.

4

Re: Aš ir mano gimdytojai

kažkur iki 23 metų varydavau, kad tėvai yra durni nieko nesuprantantys apie šių laikų gyvenima, va tik dabar supratau , kad viską ką jie man sakydavo, sakė su meile, tik gero linkėdami, visi duodami patarimai 90% išsipildydavo. Nesusikalbėjimas, tai tik mūsų įsiteigtas dalykas, tėvai šiaip sau žodžių nelaido

5

Re: Aš ir mano gimdytojai

tevams sakau tik tai kas butina pasakyt... mano gyvenimo sukis siuo atzvilgiu: kuo tevai maziau zino apie mane, tuo geriau!

6

Re: Aš ir mano gimdytojai

susitinkam kzkur karta per savaite, tad ir visokiu barniu nebuna

7

Re: Aš ir mano gimdytojai

Gediminas, 29 parašė:

kažkur iki 23 metų varydavau, kad tėvai yra durni nieko nesuprantantys apie šių laikų gyvenima, va tik dabar supratau , kad viską ką jie man sakydavo, sakė su meile, tik gero linkėdami, visi duodami patarimai 90% išsipildydavo. Nesusikalbėjimas, tai tik mūsų įsiteigtas dalykas, tėvai šiaip sau žodžių nelaido

na aš suprantu, kad tik gero nori, jaučiu tą rūpestį.. kai pabandau įsivaizduot save jų kaily, žinau, kad tik skaudinu aš juos savo elgesiu, bet nė velnio negaliu su savim padaryt... tai čia, ko gero, many problema, o ne apskritai mūsų santykiuose...

8

Re: Aš ir mano gimdytojai

Martyna, 18 parašė:
Gediminas, 29 parašė:

kažkur iki 23 metų varydavau, kad tėvai yra durni nieko nesuprantantys apie šių laikų gyvenima, va tik dabar supratau , kad viską ką jie man sakydavo, sakė su meile, tik gero linkėdami, visi duodami patarimai 90% išsipildydavo. Nesusikalbėjimas, tai tik mūsų įsiteigtas dalykas, tėvai šiaip sau žodžių nelaido

na aš suprantu, kad tik gero nori, jaučiu tą rūpestį.. kai pabandau įsivaizduot save jų kaily, žinau, kad tik skaudinu aš juos savo elgesiu, bet nė velnio negaliu su savim padaryt... tai čia, ko gero, many problema, o ne apskritai mūsų santykiuose...

žinai vos ne visi per tai praėjom ar tai praeisim, nieko čia per daug nepadarysi, patiems vaikai taip rėž savo teisybę į akis . Veliau santykiai susitupės, duodu 100%

9

Re: Aš ir mano gimdytojai

gyvanam po vienu stogu ir kiekvienas seimos narys turime savo gyvenimas tik tai mus jungia kad gyvenam po vienu stogu big_smile

10

Re: Aš ir mano gimdytojai

Gediminas, 29 parašė:
Martyna, 18 parašė:
Gediminas, 29 parašė:

kažkur iki 23 metų varydavau, kad tėvai yra durni nieko nesuprantantys apie šių laikų gyvenima, va tik dabar supratau , kad viską ką jie man sakydavo, sakė su meile, tik gero linkėdami, visi duodami patarimai 90% išsipildydavo. Nesusikalbėjimas, tai tik mūsų įsiteigtas dalykas, tėvai šiaip sau žodžių nelaido

na aš suprantu, kad tik gero nori, jaučiu tą rūpestį.. kai pabandau įsivaizduot save jų kaily, žinau, kad tik skaudinu aš juos savo elgesiu, bet nė velnio negaliu su savim padaryt... tai čia, ko gero, many problema, o ne apskritai mūsų santykiuose...

žinai vos ne visi per tai praėjom ar tai praeisim, nieko čia per daug nepadarysi, patiems vaikai taip rėž savo teisybę į akis . Veliau santykiai susitupės, duodu 100%

tai jau taip... tik kad aš vis pamąstau, kad to "vėliau" gali ir nebūti... na čia ta mano pesimistinė pasaulėžiūra įtakoja tokį požiūrį hmm

11

Re: Aš ir mano gimdytojai

Martyna, 18 parašė:
Gediminas, 29 parašė:

kažkur iki 23 metų varydavau, kad tėvai yra durni nieko nesuprantantys apie šių laikų gyvenima, va tik dabar supratau , kad viską ką jie man sakydavo, sakė su meile, tik gero linkėdami, visi duodami patarimai 90% išsipildydavo. Nesusikalbėjimas, tai tik mūsų įsiteigtas dalykas, tėvai šiaip sau žodžių nelaido

na aš suprantu, kad tik gero nori, jaučiu tą rūpestį.. kai pabandau įsivaizduot save jų kaily, žinau, kad tik skaudinu aš juos savo elgesiu, bet nė velnio negaliu su savim padaryt... tai čia, ko gero, many problema, o ne apskritai mūsų santykiuose...

Nesijaudink Martyna, pagyvensi, pajusi gyvenimiskas isdaigas savo kailiu ir suprasi, del ko tevai butent taip su Tavim elgiasi ir bendrauja, o galbut veliau ir gailesies, kad kazkada tevu nepaklausiai...

12

Re: Aš ir mano gimdytojai

kuo anksciau suvoksit, kad jusu tevai uz jus zymiai daugiau proto turi, tuo jum patiem bus geriau

13

Re: Aš ir mano gimdytojai

bandau su jais maziau matytis, o kad tevai geriausi mano draugai;D tai greiciau siena taps mano ger. drauge;D

14

Re: Aš ir mano gimdytojai

Saulius, 22 parašė:

kuo anksciau suvoksit, kad jusu tevai uz jus zymiai daugiau proto turi, tuo jum patiem bus geriau

na patirties daugiau turi visame kame, čia ir protas... niekas ir nesiginčyja dėl to

15

Re: Aš ir mano gimdytojai

niekas nesigincyja bet beveik visi jaunuoliai ir jaunuoles galvoja, kad yra protingesni uz tevus, uz mokytojus, uz destytojus ir t.t. istikro didziajai daugumai jusu labai toli iki ju

16

Re: Aš ir mano gimdytojai

tai gerai, kad bent tu žinai, kaip ten viskas yra ir gali mus pamokyt...

17

Re: Aš ir mano gimdytojai

Saulius, 22 parašė:

niekas nesigincyja bet beveik visi jaunuoliai ir jaunuoles galvoja, kad yra protingesni uz tevus, uz mokytojus, uz destytojus ir t.t. istikro didziajai daugumai jusu labai toli iki ju

Atsiprašau, bet nesutinku. Nebūtinai vyresni yra protingesnis už dvigubai ar trigubai jaunesnį už save. Kiekvienas žmogus, nesvarbu - jaunas ar senas - kurioje nors srityje gali išmanyti kur kas daugiau, nei tas, kuris turi daugiau patirties ir amžiaus, bet gyvenęs kitomis sąlygomis. Juk kartos keičiasi. Svarbu santykiuose su tėvais-vaikais yra įsiklausymas į vienas kito žodžius ir mokytis kažko naujo, jei tai būtina ar reikalinga. Tokia mano nuomonė - esu liberalė smile

18

Re: Aš ir mano gimdytojai

na as jau gimdytoju neturiu.. bet net sunku poasakyt kokie santykiai buvo.. kartais pasipykdavom kaip ir visi.. bet kad lb sutartume gal nebuvo..

buna taip kad gal nerodo jausmu tevai... gal drovisi buna saltu zmoniu kurie myli..

sunkiausia kai supranti kad pradedi vertinti tik tada kai netenki..

19

Re: Aš ir mano gimdytojai

Saulius, 22 parašė:

niekas nesigincyja bet beveik visi jaunuoliai ir jaunuoles galvoja, kad yra protingesni uz tevus, uz mokytojus, uz destytojus ir t.t. istikro didziajai daugumai jusu labai toli iki ju

Sauliau, tu ryskiai kazka maisai ir sneki netaip kaip yra... Kazkodel nemanau, kad beveik visi jaunuoliai/jaunuoles, kaip Tu sakai, galvoja esa protingesni uz tevus, mokytojus ar seip vyresnius zmones, kurie turi gyvenimiskos patirties kurkas daugiau... tiesiog tie tariami jaunuoliai/jaunuoles, nesutinka su vyresniuju nuomone turbut galvodami, kad ir vyresni gali but neteisus... taciau vyresnieji gana daznai teisus buna tik jaunuoliai su tuo teisumu nesutinka kol kazko nepatiria savu kailiu. big_smile

20

Re: Aš ir mano gimdytojai

Rasa, 22 parašė:
Saulius, 22 parašė:

niekas nesigincyja bet beveik visi jaunuoliai ir jaunuoles galvoja, kad yra protingesni uz tevus, uz mokytojus, uz destytojus ir t.t. istikro didziajai daugumai jusu labai toli iki ju

Atsiprašau, bet nesutinku. Nebūtinai vyresni yra protingesnis už dvigubai ar trigubai jaunesnį už save. Kiekvienas žmogus, nesvarbu - jaunas ar senas - kurioje nors srityje gali išmanyti kur kas daugiau, nei tas, kuris turi daugiau patirties ir amžiaus, bet gyvenęs kitomis sąlygomis. Juk kartos keičiasi. Svarbu santykiuose su tėvais-vaikais yra įsiklausymas į vienas kito žodžius ir mokytis kažko naujo, jei tai būtina ar reikalinga. Tokia mano nuomonė - esu liberalė smile

nesutinki ir turbut laikai save labai protinga?
o apie liberaluma turbut ismanai tiek pat kiek as apie makiazo pagrindus. liberale:))))