1

Tema: spalvos

nju nzn kaip pas jumi bet pas many taj lb daug spalvu..lb megstu ivairove,sapalvinguma:] niekada nesirengiu tajp kaip patinku vaikinam ar net geriausiai draugei...rengiuosi kiap patinka man..manau butina apsirnekti tajp kaip arciau savo sirdeleszz..tajp nemanot?beja kaip rengetes jus?ir del ko,dle saves,ar kitu?aa?:]

2

Re: spalvos

aishku , kad del kitu... jei nereiketu rengtis tai nuoga waikshciociau.. kwailas klausimas... mano geriausiai draugei manau giliai dzin ar ash shiand uzsidesiu zalius triusikus ar raudonus...  o tau, manau, juo labiau  dzin turetu buti......   cia sawaime aisku , kad rengiames taip kaip patinka mum patiem...  hm.. nors kartais tenka apsirengt ir del kitu....

3

Re: spalvos

pas mani daug spalvu bet yra kelios geriausios: raudona,juoda, zalia, melyna,..

4

Re: spalvos

manau rengiames tik del saves ir tik taip kaip paciai patinka... jei patiks tau patiks ir kitiem...

5

Re: spalvos

as tai rengiuos taip kaip noriu ir tik del saves ir man dzin ka kiti apie mane galvoja.o jei kam nepatinka kaip rengiames tegul neziuri

6

Re: spalvos

As tai rengiuosi tik tai, ka turiu... dzin spalvos, dzin kam patinka ir kam ne... big_smile

7

Re: spalvos

jei patiksi sau, patiksi ir kitiem.. svarbu buti savimi..- visada rengiuosi kaip man patinka ir tiek..

8

Re: spalvos

Agne, 19 parašė:

jei patiksi sau, patiksi ir kitiem.. svarbu buti savimi..- visada rengiuosi kaip man patinka ir tiek..

tikra tiesa pritariu as tau

9

Re: spalvos

Labai pagirtina, Karolina, kad megsti spalvingus rubus. Tai is ties saunu, ypach jaunai mergaitei. Juolab kad musu lietuvaitem butinga vien tik juoda/balta.
Antra vertus reikia nepamirsti, kad tai kas grazu tau, nebutinai grazu kitiem. Zinoma rengiames del saves, bet juk is dalies ir del kitu..Ateis laikais, kai pacios padetis visuomeneje ipareigos rengtis vienaip ar kitaip, tad griebk viska kol gali wink sekmes smile