1

Tema: Prison brakes-Kalejimo begliai

tiesiog ka manot?

2

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

jie pabegs ir ieskos pinigu antram sezone...pirmas sh,antras idomesnis

3

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

pagrindinis aktorius tikras saldainiukas :::042

4

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

nebutina pasakot kas bus toliau big_smile seip tai geras .. va sendie ziuresiu 11 daly antro sezono big_smile tongue

5

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

man tai labai patinka! nei vienos serijos nepraleidziu! tongue

6

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

as dar jos nepaziurejau... tongue

7

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

einu siustis s02 e11 smile

8

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

manau vienas geriausiu serialu kuriuos esu mates,ziauriai uzveda

9

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

tikrai neblogas kinas..jau vien galeciau ziuret del to tatuiruoto berniuko:::425,labai jau sex

10

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

Lb patinka, ypac pagrindinis herijus...toks simpatiskas;) idomiai sukurtas filmas;)

11

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

idomus serialas, labai uzjauciu tuos kurie per tv3 ziuri, antradieniais big_smile

12

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

Na,bent jau man tai visai nieko pasirode.Aisku retai teko ji paziuret,bet visai nebloga ispudi paliko;)

13

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

maciau visas serijas pirmos dalies ziauriai patiko rekomenduoju visiema pamatyt wink

14

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

kas turit gal daugiau 2 sezono seriju? Nes pats tik 14 turiu, daugiau nerandu..

15

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

Geras serialas!!!

16

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

super serialas. kuo toliau ziuriu tuo labiau patinka. jau 3 sezona "grauziu" big_smile

17

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

Perziurejau pirma ir antra sezona, paskui jau kiek atsibodo, nors serialas neblogas.

18

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

labai idomus serialas , bet gaila kad jau neberodo ...

19

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

sveiki mano vyras ir baisiai megsta sita seriala,jau net neiskente kada per tv.prades rodit antra sezona,ir parsiusiunte per interneta,kiek daliu buvo tai jau ir antro sezono perziurejo,dabar tikisi kad ir trecia rast parsisiusti.o mane tai jau nervina tie kalejmo begliai.

20

Re: Prison brakes-Kalejimo begliai

Sima, 23 parašė:

sveiki mano vyras ir baisiai megsta sita seriala,jau net neiskente kada per tv.prades rodit antra sezona,ir parsiusiunte per interneta,kiek daliu buvo tai jau ir antro sezono perziurejo,dabar tikisi kad ir trecia rast parsisiusti.o mane tai jau nervina tie kalejmo begliai.

jus viskas nervina, kas mum patinka! zaidimai, serialai, zvejyba! $#%@ egoistes!