1

Tema: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Labai opus klausimas.Labai laukiu patarimų.Ar iš viso įmanoma išsiskirti be skausmo?

2

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Tava kad neimanoma, jei tai nebuvo betkas..Neiskaudinant neimanoma..Sakyk kaip nori ar graziai ar grieztai vistiek zmogus reaguoja i fakta o ne i tai kokia forma jis pateiktas..o siuo atveju butent dar maziau svarbi ta forma..Tiesiai sviesiai sakai ir tiek..Bent jau as taip elgciausi, ir noreciau kad su manim taip elgtusi esant tokiai situacijai..

3

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

As asmeniskai jei taip butu man noreciau kad pasakytu tiesei sviesei ir viskas geraiu skaudi tiesa nei saldus melas  smile bent jau as taip manau

4

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Tai ne visai tavo atsakomybė, ar jis liks įskaudintas ar ne. Jei tu nori tuos santykius baigti, tai akivaizdu kad jam pačiam geriau kad jie pasibaigtų. Juk daugiau geriau būti su žmogumi, kuris iš tiesų nori su tavimi būti, o ne su tokiu kuris lieka šalia vien iš gailesčio. Kaip jis į tai reaguos tai jau priklauso nuo to, kiek teisingas jo požiūris i tokius dalykus apskritai.

5

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Jei nemylit vins kito tai zinoma galima.... bet suprantu kad tik ne tavo situacijojkaip suprantu jis tave myli, skausmas bus betkokiu atveju, svarbu kaip issiskirsi ar trenksit ,,durim\ ir nieko nesakysit ar nuosirdziai pasikalbesite, juk artimas zmogus vertas bent tiesos ir atirumo...

6

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Ačiū už patarimus. Aš irgi taip manau,kad geriau karti tiesa,negu saldus melas. Tą žmogų aš gerbiu. Bet kaip parinktis nuoširdžius žodžius? Ką pasakyti? Nenoriu pyktis ir priekaištauti.Juo labiau,kad priežasties nera. Aš tik jo nemyliu...

7

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Laukiau nesulaikiau naujų patarimų.:)Ir supratau,kad jų nera ir negali būti. Neįmanoma išsiskirti be skausmo. Tikejausi,kad pasiūlysite kokią panacėją...:) Bet jos nera, deja.

8

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

na geriausiai pasakyk jam, kad esi lesbiete big_smile

9

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Kartais pagalvoju,kad gal būtų visai gerai būti ... impotente...:):):)

10

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

tai ir pasakyk teisybe, kad nemyli. jokie grazus zodziai nepades niekam. vienintele tiesa tik.

11

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Tai ir pasakiua ,akd nemyliu.:) Bet jie tikisi ,kad pamilsiu.Blogiausiu atveju susitaiko su faktu.Svarbiausia,kad tik pasilikčiau kartu.:)

12

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

O tu jam bandei pasakyti, kad nenori likti kartu? Kad jo niekada nepamilsi?

13

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

svelniai tariant neimanoma,sakau is patirties,jei taip pasakysi jis tikriausiai is karto paklaus ar susiradai geresni,nei jis......na o paskui pastoviai burbes,burbes ir dar karta burbes.......skyriausi,gal 3 kartus su tuo paciu vaikinu,bet vis dar mes kartu,nes po tokiu barniu jis buna kaip silkinis......na o jeigu jau rimtu rimciausiai nori skirtis,tai nzn,nes kiekvienas vaikinas i skyrybas reaguoja skirtinai,priklauso nuo to koki jusu santykiai:)

14

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

jei jau tvirtai nusprendei skirtis, tai viska tiesiai ir aiskiai isdestyk. kazkur skaiciau, kad susvelninti visa ta procesa galima panaudojant maza psichologine gudrybe: pirmiausiai pasakoma kazkas grazaus, tuomet blogoji naujiena, po to vel grazaus pvz. esu labai geras ir mielas zmogus, bet deja nepavyko taves pamilti, tikiuosi liksime gerais draugais...aisku tai nepades isvengti nemaloniu emociju...svarbiausia nepasiduoti ikalbinejamai, kad gal dar pabandom, kad veliau mane pamilsi ir pan., nes tai suteikia tik bereikalingos vilties ir dar labiau skaudina zmogu...

15

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Tai va<jurgita,man taip ir atsitiko..:)Pasidaviau verkšlenimui ir pagailejau seno žmogaus ašarų.:)Bet raminu save,kad nieka manęs taip nemyles,kaip ji,kad su juo jaučiuosi karaliene,nors norėčiau būti vergė Izaura.:)

16

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

diskutuotinas klausimas kaip reiketu tokioje situacijoje pasielgti: is vienos puses tikrai gaila zmogaus, nesinori jo skaudinti, o be to ir paciai baugu likti vienai, o is kitos puses tie santykiai skaudina ne tik jus, bet ir jusu drauga, nes bunate su juo tik is gailescio, galbut atimate(pati to nenoredama) is jo galimybe surasti tikraja, abipuse meile...

17

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Jo meilė esu aš.:):)

18

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

mazai tikimybes kad taip atsitiks be asaru ir pan .. smile
bet jaigu partneris jau nebemyli ir jau pats to norejo tai juolab jam geriau .... o jaigu mylejo ir pan. tai jam bus didziulis smugis tai tas pats kai mylimam zmogui pasakyti "ne"..

19

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Tai va,kaip sudetinga....as pasilikau su tuo zmogum,neissiskyreme.Nezinau ar busime kartu visada,bet dabar mes vel planuojame bendra ateiti,nors jo ir nemyliu.

20

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

nesiskirk tol, kol pati nezinai, kad tikrai to nori. o kai suprasi, kad nenori toliau tempti santykiu tai savim neabejosi ir tvirtai nutrauksi. aisku, tai skausminga bet sazininga smile sekmes smile