21

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Kaip jums visiems lengav ir paprasta...Jums visas gyvenimas prieš akis...o man - paskutinis šansas...:):)

22

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Irmantas, 20 parašė:

As asmeniskai jei taip butu man noreciau kad pasakytu tiesei sviesei ir viskas geraiu skaudi tiesa nei saldus melas  smile bent jau as taip manau

pritariu..  geriau skaudi tiesa, nei saldus melas...
o ishsiskirt be skausmo.. abejoju...

23

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Pagaliau ir man "daėjo" ,kad išsiskirti be skausmo neįmanoma. Mano noras buvo panašus į stručio,kai jis slepia galvą smėlyje...

24

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

karta as su vaikinu skyriausi 1.5 metu, vis pagailedavau, nes tiesiog nebuvo prie ko prikiti, buvo geras man, bet karta, kai jis manes nerado namie kelias dienas, iskele pavydo scena ir sauke lb, tai as tada ir isdrysau pasakyti, kad viskas baigta, beto per tas kelias nebuvimo namie dienas susibendravau su kitu, kuris "dave man spyri i uzupakali" paprasydamas kad issiskirciau, tai galbut mane padrasino, jog issiskyrusi nebusiu viena, o su zmogumi, kuris man tikrai patinka, nors gaila buvo ir ano, kad jy iskaudinau...bet ka padarysi.jau praejo 8 men po skyrybu, o jis man visdar raso ir maldauja kad vel susieitume, as ne neatsakau i jo sms...ka padarysi, po laimes buna nelaime, o po nelaimes aplanko laime. Vistiek kazkada nusiramins.
p.s. jam neisdrisau pasakyti, kad susiradau kita, o tiesiog noriu pabuti viena, nekontroliuojama niekieno ir ramiai pabaigti studijas...

25

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Loreta, 40 parašė:

Labai opus klausimas.Labai laukiu patarimų.Ar iš viso įmanoma išsiskirti be skausmo?

Viena diena susikrauk lagaminus jam nezinant ir isvyk kur kitur gyventi ar siaip isvyk kur nors...truputi jausies nekaip mastysi dauk galvosi apie ji gal bet veliau vsikas susitvarkis....kaip filmuose mates esu...

:::608:::608:::608:::608:::608:::608:::608

26

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Aha, susikrausiu lagaminus ,išvažiuosiu,tada susirgsiu amnezija ...ir pagimdysiu kūdikį...:):):)

27

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

sunku...kaikurie  negali  tuo  padaryt....tad  nieko  negaliu  patart..!!!!!!!:(:(:(

28

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Mano draugas negalejo suprasti,kodel noriu nutraukti santykius su juo. Ilgai besiaiškinant vel viskas atgime.:):)

29

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Loreciuk imk ir pasakyk tiesa nes paskui kai pamatys su kitu tai iskaudinsi labiau.

30

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Asmeniškai man jau ši tema nebera aktuali.Viskas jau išsisprende. smile Bet galbūt kažkam kitam įdomi bus mūsų nuomonė . Gal kas turi praktikos šiuo klausimu ir nori pasidalinti savo mintimis ir patirtimi.:)

31

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Loreta, 40 parašė:

Asmeniškai man jau ši tema nebera aktuali.Viskas jau išsisprende. smile Bet galbūt kažkam kitam įdomi bus mūsų nuomonė . Gal kas turi praktikos šiuo klausimu ir nori pasidalinti savo mintimis ir patirtimi.:)

a tai tema ruosiesi uzdaryti :?

32

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Ne, tikrai nemanau,akd šitą temą reikia uždaryti. Ji visai įdomi, nes dažnas žmogus su tokia skyrybų problema susiduria.:) Manau, kad ji savime turetų išblesti,kai nebebus jokių minčių šiuo klausimu.

33

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Taip ir galvojau kad pasakysi ;D na netiksliai tiksliai bet kad nesutiksi ir kad kitiems gal reikia tai 100 proc.;D

34

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Ar jau taip blogai parašiau?:):)

35

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Loreta, 40 parašė:

Ar jau taip blogai parašiau?:):)

Palaikysiu... Gerai parasiai... net keista, iskur tiek kantrybes?

36

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Labai atsiprašau už nenuovoką,Sigitai, bet kur čia ta kantrybė tai vis dar neįžiūriu.:)

37

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Loreta, 40 parašė:

Labai atsiprašau už nenuovoką,Sigitai, bet kur čia ta kantrybė tai vis dar neįžiūriu.:)

Veliau papasakosiu, o kolkas tiesiog bendrauk... big_smile

38

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Neiškentesiu nesužinojusi tuojau pat. Aš tikrai nepasižymiu kantrybe.:):):)

39

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Loreta, 40 parašė:

Ar jau taip blogai parašiau?:):)


nu karo neskelbsiu :? nieko cia blogo big_smile

40

Re: Kaip pasakyti draugui,kad viskas baigta ir jo neįskaudinti?

Labai ačiū už palaikymą.:):)