1

Tema: santykiu gelbejimas

Sveiki smile Siulau padiskutuoti apie tai, kaip kartais nujauti, kad draugyste tuoj baigsis, bet vis bandai ja issaugoti, pateisinti vaikino/merginos negera elgesi ir pan. o kai galu gale vis tiek isskyri galvoji, kad be reikalo saugojai santykius, kad nuojauta sake tiesa apie pabaiga, tik tuo metu nenorejai tuo patiketi....

2

Re: santykiu gelbejimas

jo as irgi noreciau suzinot kaip juos isgelbet ar truputi atgaivinti, nors kai jau arteja galas tai niekas neisgalbes

3

Re: santykiu gelbejimas

turbut galima isgelbet tada, kai galas dar nera akivaizdus, taciau kyla kjlausimas kaip sugebet pajaust tai anksciau, kol daar galima kazka padaryt?.. :?

4

Re: santykiu gelbejimas

nu nuojauta pas mane buna tik tada kai apgaudineja mane smile) ir pasiteisina...negrazu bet paseku ir uzgaudau tik vat nzn gal ir merga reik atidauzyt ne tik bahura...bet kazkaip ranka nekyla, o gaila...

5

Re: santykiu gelbejimas

negalima merginu must! :::009 ka tu sau galvoji? negi tave panos musa? big_smile

6

Re: santykiu gelbejimas

nu daznai tai ne smile bet buna smile i sonkaulius pora atraso smile) uz lieva bajeriuka koki smile

7

Re: santykiu gelbejimas

big_smile o gal cia jos kybinimo budas? gal pasiust graziai nori? big_smile

8

Re: santykiu gelbejimas

a tai va kaippanos bahurus kabina smile as vis galvoju ar jos kada nors imasi iniciatyvos ar ne smile)

9

Re: santykiu gelbejimas

;D oi kiek daug tomai tu cia suzinojai... be to, tas "musimas" gali but kybinimo budas, arba tiesiog budas linksmai issikraut, taigi tai nereiksia, kad butinai merginai patinki jei taip elgias big_smile

10

Re: santykiu gelbejimas

nu as kai pradinese klasese buvau tai taip parodydavom savo simpatijas:) nu o dabar tai as neskaitau kad nuo panos gavus plaiukstelejima i sona cia galima skaityt musima pakutenimas gaunasi smile va jei i veida is delno trinkteltu ar su nagais pereitu per veida tada tai jau galima sakyt kad pana musasi smile

11

Re: santykiu gelbejimas

big_smile as delnu gal tik kokiem dviem tesu trenkus... :V kiti ragavo kumsciu big_smile

12

Re: santykiu gelbejimas

niekad santykiu neisgelbesi,jei to noresi vienas, o kt ne - sakau is patirties wink Po 2ju metu draugystes,mes isgyvenom krize,bet likom kartu,nieko nereikejo daryti,ta kibirkstis,ji uzsidege pati ...

13

Re: santykiu gelbejimas

man i veida tai dar neisdryso ne viena smile nes zino kad turiu instinkta gyntis:)

14

Re: santykiu gelbejimas

Tomas, 20 parašė:

man i veida tai dar neisdryso ne viena smile nes zino kad turiu instinkta gyntis:)


del to ir as neskaldau be reikalo berneliu veideliu smile

15

Re: santykiu gelbejimas

na jei gerai pazysti zmogu gali nujausti ir ankscaiu bent jau taip man buna pastebi betkokes smulkmenas ir teik smile bet nemanau kad tai padeda santykiu gelbejimas nu nzn jei atsala viskas nzn ar be sugrazinsi vistiek kad ir sugrazinsi santykei nebebus toki pat smile

16

Re: santykiu gelbejimas

man viena karta taip buvo kad skyriausi ir skyriausi su vaikinu ir kol galu gale viskas nutruko. atrodo isskiriam, o kadangi jis labai gerai mane suprato ir pazinojo, tai zinojo ka daryti, kad as vel pradedavau santykius is naujo... is pradziu bunam draugais, po to ziuri kad kuo toliau tuo labiau vel imi to zmogaus pasiilgti, isimlyli is naujo. man tuo metu buvo labai sunku nes nezinojau ka daryti. kai jau isvaziavau gyventi i kita miesta, jis irgi netrukus persikele. tas santykiu "tampymas" labai vargino. dziaugiuosi kad dabar bent jau viskas aisku.

17

Re: santykiu gelbejimas

Snieguole, 22 parašė:

niekad santykiu neisgelbesi,jei to noresi vienas, o kt ne - sakau is patirties wink Po 2ju metu draugystes,mes isgyvenom krize,bet likom kartu,nieko nereikejo daryti,ta kibirkstis,ji uzsidege pati ...

o kieno iniciatyva buvo pirma? ar nesibaiminai, kad vel gali viskas isirti?

18

Re: santykiu gelbejimas

Dovilė, 21 parašė:
Snieguole, 22 parašė:

niekad santykiu neisgelbesi,jei to noresi vienas, o kt ne - sakau is patirties wink Po 2ju metu draugystes,mes isgyvenom krize,bet likom kartu,nieko nereikejo daryti,ta kibirkstis,ji uzsidege pati ...

o kieno iniciatyva buvo pirma? ar nesibaiminai, kad vel gali viskas isirti?

iniciatyva?net nzn, me sta vakara ilgai kalbejomes, skyremes, visa nakti ... bet nei vienas to nenorejom ... tiesiog paanalizavom labiau del ko nesutariam, kas nepatinka jam manyje ir kas man jame, ir padareme isvadas ... likome kartu,ir db musu draugyste brandesne ... Nebijau, kad gali isirti, kokia draugyste bus,jei kas kart vis bijosi,kad santykiai gali isirti???

19

Re: santykiu gelbejimas

beje, atviri pokalbiai lb gelbsti draugyste .... reikia nebijoti daug vienas su kt kalbeti wink

20

Re: santykiu gelbejimas

tai pokalbiai gelbsti, bet buna taip jog nenori taves nei girdeti per savo uzsispyrimus tai kaip tada pasnekesi? mano draugyste truko 1metus ir 10men. pagalaiu dziaugiuosi jog viskas baigta, kadangi daug prisikankinau. buvom grazi pora kol as kovojau uz draugyste. kai pavargau ir viska paleidau teketi savo vaga tapo kosmaras. nelinkiu to niekam. tad kai pajunti jog kazkas ne taip imi aiskintis arba viska reikia baigti