21

Re: santykiu gelbejimas

juk sakiau, kad niekad santykiu neisgelbesi,jei to nores vienas, o kt ne .... tu gelbejai draugyste,viska darei, ka jis del to dare?jei gerai suprantu nieko ..... kokia tai buvo draugyste,jei tu sakai sitiek laiko prasikankinai? is kart tada reikejo viska baigti, o ne ,beveik 2m kankintis.... Per ta laika, galejai tureti saunu vaikina,juk wink

22

Re: santykiu gelbejimas

Butent Snieguole uh kokia tu teisi smile Butent pokalbiai daug gelbeje...:p

23

Re: santykiu gelbejimas

zinau, ismokinua savo vaikina atvirai kalbetis wink

24

Re: santykiu gelbejimas

man atrodo, kad vaikinai maziau moka kalbeti apie savo jausmus negu merginos.... is tikruju to reikia juos mokinti smile
o apie atvira kalbejimasi tai dar svarbu kad tave ir isgirstu, nes jei vaikinas negirdi tai tavo kalbejimas pasidrao nuotinis zyzimas ar priekaistavimas...

25

Re: santykiu gelbejimas

Dovilė, 21 parašė:

man atrodo, kad vaikinai maziau moka kalbeti apie savo jausmus negu merginos.... is tikruju to reikia juos mokinti smile
o apie atvira kalbejimasi tai dar svarbu kad tave ir isgirstu, nes jei vaikinas negirdi tai tavo kalbejimas pasidrao nuotinis zyzimas ar priekaistavimas...

na nzn kjokius tu ten turejei draugus  manes nereike mokinti kaip kalbeti apie savo jausmus smile

26

Re: santykiu gelbejimas

Oi aš moku kalbėti apie savo jausmus, ant tiek gerai, kad merginos sako "užsičiaupk gal pagaliau, pakalbam apie orą ar ką nors.." big_smile

27

Re: santykiu gelbejimas

na taip Rolandai tu tai jau tikrai moki! smile

28

Re: santykiu gelbejimas

Irmantas, 20 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

man atrodo, kad vaikinai maziau moka kalbeti apie savo jausmus negu merginos.... is tikruju to reikia juos mokinti smile
o apie atvira kalbejimasi tai dar svarbu kad tave ir isgirstu, nes jei vaikinas negirdi tai tavo kalbejimas pasidrao nuotinis zyzimas ar priekaistavimas...

na nzn kjokius tu ten turejei draugus  manes nereike mokinti kaip kalbeti apie savo jausmus smile

na siaip ir psichologai sako kad moterys daug lengviau kalba apie jausmus nei vyrai... o man matyt butent tokie ir pasitaikydavo smile matyt, todel kad esu pati gana plepi, tai susirasdavau priesingybes big_smile