1

Tema: Kultura viesajame transporte...

Kaip reaguojat i "davatkas" pastoviai rekaujancias trulikuose, kad jaunimas turi uzleist senimui vieta ir is to keliancias didziausias scenas?

2

Re: Kultura viesajame transporte...

nu taj ir uzleisk...ar persidirbi per nakty tajp kad jau ryte kojos nelaiko?;D

3

Re: Kultura viesajame transporte...

As manau, kad reikia uzleist ir pats uzleidziu:) Tai tik paprastas etiketas, kurio reikia smile

4

Re: Kultura viesajame transporte...

Pritariu Linui smile Taciau nervina tos, kurios, kai buna pustustis trulikas, ateina ir pradeda rekaliot, atseit uzleisk man vieta, bla bla bla... Va cia tai absurdas didziausias... Neturi ka veikt matyt..

5

Re: Kultura viesajame transporte...

o as uzleidziu jei matau kad tikrai reikia atsisest ir zmogus arba graziai paprasto arba kantriai stovi ir kencia. Taciau jeigu prie manes prieina ir man pradeda rekti i ausi ir daryt scenas, nu tai atsiprasau, bet viskas turi savo ribas ! Jei nemoka zmogiskai sneketis, tai lai ir nesitiki, kad su jomis zmogiskai kas nors elgsis ir uzleidines vietas smile

6

Re: Kultura viesajame transporte...

Karolina, 18 parašė:

Pritariu Linui smile Taciau nervina tos, kurios, kai buna pustustis trulikas, ateina ir pradeda rekaliot, atseit uzleisk man vieta, bla bla bla... Va cia tai absurdas didziausias... Neturi ka veikt matyt..

va butent apie tokias moteriskaites as ir klausiu. Juk dazniausiai visi uzleidziame vietas senukui ar kokiam traumuotam (pvz su suluzusia koja) pilieciui. Apie tai manau negali buti ne kalbos. Bet man yra buve taip kad kai pasiuliau vieta bubulytei jinai nesedo, sake vaikeli as jei atsisesiu nebeatsistosiu. Tai ir susitarem mes su ja. O tokia davatka kaip uzsivede bambet ant manes (tipo pati sau bet taip kad visi girdetu) tai truko nervai ne man vienai, bet ir kitiem. Zodziu tol aiskinom jai politika, kol apsiverke ir islipo is trulo. Va tokiu tai pakest negaliu

7

Re: Kultura viesajame transporte...

va butent apie tokias moteriskaites as ir klausiu. Juk dazniausiai visi uzleidziame vietas senukui ar kokiam traumuotam (pvz su suluzusia koja) pilieciui. Apie tai manau negali buti ne kalbos. Bet man yra buve taip kad kai pasiuliau vieta bubulytei jinai nesedo, sake vaikeli as jei atsisesiu nebeatsistosiu. Tai ir susitarem mes su ja. O tokia davatka kaip uzsivede bambet ant manes (tipo pati sau bet taip kad visi girdetu) tai truko nervai ne man vienai, bet ir kitiem. Zodziu tol aiskinom jai politika, kol apsiverke ir islipo is trulo. Va tokiu tai pakest negaliu

Į tokias moteriškes nereikia kreipt dėmesio. Paprasčiausiai jų gyvenime niekas nedžiugina, jos tiesiog laukia mirties, mano kad jų gyvenimas jau baigėsi. Piktos ant viso pasaulio, o ypač jaunesnių ir tiek.

8

Re: Kultura viesajame transporte...

Karolis, 21 parašė:

Į tokias moteriškes nereikia kreipt dėmesio. Paprasčiausiai jų gyvenime niekas nedžiugina, jos tiesiog laukia mirties, mano kad jų gyvenimas jau baigėsi. Piktos ant viso pasaulio, o ypač jaunesnių ir tiek.

tu keliasdesimt metu vienas pagyventum irgi kas te zino kajp elgtumeis:D kaimyne pas mane tokia yra...taj masina uzstatau ant praejimo jai...taj dar kas...is pradziu kiekv kart as jau #### pasiusdavau...db isvis nekreipiu demesio ir vsio..tegu sukauja man tai kas..:D

9

Re: Kultura viesajame transporte...

... na taip... kultura... kadaise, kai laukiausi, zinot kas idomiausia? Tokios davatkos niekada nepasiulydavo atsisesti, nors pilvas nosi remdavo.... o mane pastoviai pykindavo ir alpdavau.... jei tekdavo prastoveti 5 stoteles, zinodavau, kad transporto priemone bus pazenklinta smile Aciu jaunimui ir  pavargusiems vyrukams , kurie pajuode nuo darbo vaziuodavo namo.  VIeninteliai, kulturingiausi  musu visuomeniniame transporte, beje mikriuku anuomet nebuvo.

10

Re: Kultura viesajame transporte...

Emilis, 21 parašė:


tu keliasdesimt metu vienas pagyventum irgi kas te zino kajp elgtumeis:D kaimyne pas mane tokia yra...taj masina uzstatau ant praejimo jai...taj dar kas...is pradziu kiekv kart as jau #### pasiusdavau...db isvis nekreipiu demesio ir vsio..tegu sukauja man tai kas..:D


Bet gi niekas jom nedraudžia bendrauti su žmonėmis, jos nelaikomos (kaip pvz Indijoj našlės) uždarytos ir gali laisvai dalyvauti visuomeninėje veikloje, su kaimynais/-ėm bendrauti.. Kaip rašė Remarkas: "Geriau mirti, kol nori gyventi"

11

Re: Kultura viesajame transporte...

O jei man koja skauda..Nu ir kas kad as jauna... Gal kas man blogai gal sunku stovet...?;] gal tai senutei lengviau stoveti negu man? Gal man silpna?;] Na nenoriu ir neuzleidziu cia db ;]]] Juokingiausia buvo kai man drauge pasakojo...Kai priejo boba prie os su mama kai trulika buvo tuscias beveik ir sako uzleiskit vieta as cia sedet noriu man cia sedet patinka ;d nu krc cia buvo isvis virsune ;]]]]]]

12

Re: Kultura viesajame transporte...

Tai, gal ji tą vietą užsirezervavus buvo iš anksto big_smile

13

Re: Kultura viesajame transporte...

niu nezinau ta kultura ar haltura bet anksciau kai vazinedavau viesuoju transportu tai pagrinde stovedamas niu nepensininkas esu nesunku ir pastovet oi ir kur seis laikais jaunimas ritasi da tik sesiolika o jau sunku stoveti big_smile

14

Re: Kultura viesajame transporte...

turejau toki drauga kuris labai nemego tokiu davatkeliu. Tai kazkada toks pokalbis ivyko "- vaikeli ko sedi? uzleistum senam zmogui vieta? - Bubut o jus kai jauna buvot stovejot? - Taip stovejau. - Na tai ir dabar pastovesit" big_smile va taip manau ir reikia elgtis su visom tom rekautojom, neturinciom su kuo namie issisneketi big_smile

15

Re: Kultura viesajame transporte...

Sauliau nesakau kad visda...bet kitakrt ir sesiolikmetis gali prastai jaustis..ot...;)~ prasciau uz tuos pencininkus wink

16

Re: Kultura viesajame transporte...

na tai sėst reikia prie lango ir problemos nebus big_smile

17

Re: Kultura viesajame transporte...

su mikrais vazinet reikia big_smile big_smile

18

Re: Kultura viesajame transporte...

Bus nes apreks kad neuzleidi vietos kur besestum ;]] nors manes tai niekad nebuvo apreke...arba nepamenu big_smile na as turbut pradeciau akis draskyt zinant mano charakteri smile big_smile:D:D:D tiesiog nemegstu kai man nurodineja ka daryt, o dar svetimi pensininkai kazoki ;] uzleisk jiem vieta gr.. jau isuntu vien pagalvojus kai man aiskina xD kiki smile na Aldi ne mikriukais, o masina yra geriausia!:)

19

Re: Kultura viesajame transporte...

kad kažin šiaip... ot mėgėjai mes viską išpūst big_smile jei jau pasitaiko kelios bobutės, "užleisk man vietą" fanatikės, tai jau manykim, kad "visos jos tokios" ;D juo labiau, kad daugeliui net neteko su jomis susidurt, tik gal draugės draugei taip nutiko big_smile norma tos babulės, jos gi irgi nori papramogaut bent kiek wink big_smile

20

Re: Kultura viesajame transporte...

Anokia cia jom pramoga ;]]] na man nera to buve bet trulike ne karta maciau kaj prisikabina pencininkes ;] ej gi as nesakau, kad visos prisikabina ;]]]]]]]P~