1

Tema: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Dazna kasdiene situacija-ji ruko,jis ne.Ar verta taikytis prie vaikino  prasymu mesti rukyti,ar jis turi susitaikyti,kad tai iprotis,kurio atsisakyti negaliu.
Kas  svarbiau-jis ar dumas?

2

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Pas mane tokia pat situacija.. šiaip šale jo stengiuosi nerūkyti.. Kodėl dėl mano brogų įpročių turi kentėti kitas žmogus.. nes nerūkančiam žmogui labai labai smirdi dūmai..

O iš kitos pusės.. kiek daug merginų taikosi su rūkančiais vaikinais..

aš tai labai norėčiau nerūkyti smile

3

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

skaudi tema.man asmeniskai pats vaizdas kai mergina ruko yra negrazus. bandytume spresti problema. kadangi pats rukau pasiulyciau kartu atsikratyt sio iprocio.

4

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Agniete, jūs kartu turėtumet sprest šią problemą. Bet aš jo vietoj tikrai nesitaikyčiau.

5

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

kai tai ne man? nuvylei...
esme tame kad paskui ir atsiranda igimtos sierdies ir kiru organu ydos. pagalvok apie tai. Argi nenori kad atvo vaikai butu sveiki? Prigimdysi futbolo komanda ir rukyk sau

6

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

O manai aš noriu gimtyti? Pagimdyk tu nors vieną, tada žinosi kas per malonumas..

7

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

sutinku, tokios patirties neturiu. bet tu paklausk vyresniu moteru, kurios vaiku neturi, kaip jos ju nori.

8

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

arba nenori..

visokių žmonių yra, ne visi pamišę iš noro turėti vaikus..

9

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

grzitam prie pokalbio esmes: rukymas kenkia sveikatai, ypatingai moteru.

10

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

kenkia visų sveikatai.. nereikia sakyti, kad ypač moterų

11

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Jonas, 24 parašė:
Edvardas, 24 parašė:

Agniete, jūs kartu turėtumet sprest šią problemą. Bet aš jo vietoj tikrai nesitaikyčiau.


Edvardai, respect

as pati nerukau,bet man draugas pasakojo kaip jo buvusi mergina atejusi pas ji rukydavo,po to prasmirsdavo visas butas,galu gale jis ja paliko....:-D

12

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

na cia kiekvieno zmogaus asmeninis dalykas. jei jam nepatinka tai jau cia jo problema...juk zinojo kad rukai...o isakyneti kad mestum tai jau cia gryna nesamone....suauges zmogus esi, atsakai uz savo poelgius....

13

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

as rukau ir rukysiu kol noresiu. jei vaikinui nepatiks tai tegul susiranda nerukancia wink

14

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

nuuu nebent su salyga galbut kada nors nerealiai isimylesiu tai tada del jo GAL GAL bet siaip manau kad nelabai.. nors ka gali zinot..

15

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

nu as tai nerukau ir i rukancias panas neatkreipiu demesio,ir visada pradedant bendrauti vienas is pirmu klausimu buna ar rukai... na o jei draugaujant pradetu rukyt tai liepciau mest ir manau jei tikrai myletu mestu...

16

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

o kaip gi vidinis grozis? big_smile big_smile big_smile mane tai nervini tokie chamai kur tipo "rukai tai neydomi tu man" atsiprasau bet taip masto tik idiotai.

17

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

o tiem kas nori mest rukyt ir nezino kaip tai pasakysiu kad koki karta pabandykit surukyt gerokai virs normos,pvz iskart kokius 2 pakus,jei apsivemsit nuo to tikrai daugiau nebenoresit rukyt... na ne karta taip girdejau.ir manau teisybe... smile

18

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Jurga, 19 parašė:

o kaip gi vidinis grozis? big_smile big_smile big_smile mane tai nervini tokie chamai kur tipo "rukai tai neydomi tu man" atsiprasau bet taip masto tik idiotai.

nenusisnekek gerai? jei del mylimo zmogaus negali net tokio dalyko padaryt tai reiskia nepakankamai ji myli,pvz. mano vienas draugas ruke,bet susitiko viena tokia mergina kuria lb isimylejo ir ji sake: mesk vyruti rukyt nes paliksiu,ir patikek bachuras per 3 men numete... ir jei pati esi **** su idiotisku poziuriu tai nevadyk kitu tokiais... ;D

19

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

nenusisneku gerai. man cia dvokia dideliu savanaudiskumo. o tai labai pakankamai myli kad del mylimo zmogus negali pakentet kad jis ruko?

20

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

negaliu,kodel del meiles as tureciau gadint ir savo ir savo vaiku sveikata?o gal dar pasakysi kad tai sveika? ;D