21

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

aisku kad nesveika, bet nesveika ir maistas kuri valgome, ir alkoholis nesveika, oras kuriuo gatvej kvepuojam irgi nelabai sveikas. tai ka daryt?

22

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

tai jei nesveika vienas dalykas tai tipo nuodykimes visais kur tik imanoma kad geiciau nusibaigtume?tai gal iskart einam ir pasikariam tada ant kokios sakos? ;D

23

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

apie bobutes, pats maciau kaip draugas vartojes ar tuos lipdukus nuo rukymo, nicorete, ar kazka, paruke, apsiveme, 3 dienas apsinuodijes buvo ir nuo to laiko neberuko. ir as asmeniskai nuo vaikystes esu pries visoki rukyma, todel cia is dalies yra ir kiekvieno nuomone, sunku prieit bendros nuomones. bet kad yra nenaturalu ir nesveika i plaucius traukti dumus, kur visas brudas kartu su deguonim iskart patenka i krauja, tai manau yra negincytina. jokiu budu neleisiu ir nepakesiu kad mano pana rukytu, todel rukancios nei ieskosiu, nei turesiu. taskas smile

24

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

saunuolis aleksandrai,malonu kad atsiranda bendraminciu.na manau jei pats rukyciau tai gal butu dzin jei ir pana uztrauktu dumeli,bet rukantys to niekada nesupras kaip yra slykstu but nerukanciam prie rukancio... hmm

25

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

tai va butent! tu negali ilyst y niekieno kito kaili ir sakyt KAS BUTU JEIGU BUTU NEBUTU tongue kiek turejau ir turiu rukanciu draugu tai kazkaip nei vienas dar nesake MESK RUKYT NES TAU TAI KENKIA. rukantys zmones supranta kad rukymas jiem kenkia bet rukymas teikia malonuma. aisku neaiskinsiu koki nes jus to nesuprasit. nenoreciau nerukanciu vaikino tongue

26

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

oi kaip cia susiriejot:D rukykit visi i sveikata, jai jum to reikia...;)
p.s. man irgi to reikia:D

27

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

rukiau, rukau ir rukysiu. anksciau jis nekesdavo, sakydavo skykstu, slykstu buciuotis su pelenine. slepdavo cigaretes. uzgesinedavo, kai rukydavau. bet. nieko, priprato.
ir nebesmirda, ir nebeslepia wink

28

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

manyciau jei jau sutikai rukancia,tai ir kentek pats.zinojai i ka brendi,tad nebandyk perauklet zmogaus-tai savanaudiska.kiekvienas pasirenka rukyt jam ar ne.o jeigu tau uzdrausti pvz gert alu karsta vasaros diena?o del gimdimo,tai ne tik moterys turi tausot save bet ir vyrai negert ir nerukyt.juk vaikui atsirast reikalingi du zmones,ir paveldimumas 50/50.

29

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Diana, 18 parašė:

manyciau jei jau sutikai rukancia,tai ir kentek pats.zinojai i ka brendi,tad nebandyk perauklet zmogaus-tai savanaudiska.kiekvienas pasirenka rukyt jam ar ne.o jeigu tau uzdrausti pvz gert alu karsta vasaros diena?o del gimdimo,tai ne tik moterys turi tausot save bet ir vyrai negert ir nerukyt.juk vaikui atsirast reikalingi du zmones,ir paveldimumas 50/50.

Draugauti ir kenteti?ar verta.....

30

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Diana, 18 parašė:

manyciau jei jau sutikai rukancia,tai ir kentek pats.zinojai i ka brendi,tad nebandyk perauklet zmogaus-tai savanaudiska.kiekvienas pasirenka rukyt jam ar ne.o jeigu tau uzdrausti pvz gert alu karsta vasaros diena?o del gimdimo,tai ne tik moterys turi tausot save bet ir vyrai negert ir nerukyt.juk vaikui atsirast reikalingi du zmones,ir paveldimumas 50/50.

as apie ta pati.. cia kiekvieno asmeninis reikalas

31

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Jei pradeciau su sitikineti su panele kuri ruko, ji turetu arba mesti rukyti, arba susirasti kita smile Nes niekada nezinai kuo draugyste baigsis, galbut ji truks tik savaite ar dvi, o gal jus visa likusi gyvenima praleisit kartu ir susilauksit vaikuciu pabiruciu. O mano vaiku motina tikrai niekada nerukys smile As pats kaip ilga, laika rukes, puikiai zinau, kaip gerai yra nerukyti big_smile

32

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Ernesta, 20 parašė:

na cia kiekvieno zmogaus asmeninis dalykas. jei jam nepatinka tai jau cia jo problema...juk zinojo kad rukai...o isakyneti kad mestum tai jau cia gryna nesamone....

nu nusisnekejai...
Jei JIS ir JI draugauja, t.y. ta draugyste normali, jie turi vienas kitu rupintis kreipti demesi i visas problemas. O jei pasitaikytu tokia mergina rukanti su tokiom paziurom patarciau iskart ja mest. Tai ji ir kituose poelgiuose elgsis kaip jai naudinga/patinka, ignoruodama savo partneri.
Beto apie koki isakinejima buvo kalba? T.y. paprasciausia kito zmogaus gerbimas ir pan. Ne jis ruko o tu. Ne jis tau kenkia o tu jam.
Nerukantiems ta smarve slyksti nerealiai, jautresni jie N kartu labiau nei tu.

Ernesta, 20 parašė:

suauges zmogus esi, atsakai uz savo poelgius....

nu tai ir atsakyk jei tu prirukai jis turi uostyt? apkeiskim viska vietom, jis tau gadintu ora kita forma:) kaip tu taikstytumeis?

33

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Jurga, 19 parašė:

nenusisneku gerai. man cia dvokia dideliu savanaudiskumo. o tai labai pakankamai myli kad del mylimo zmogus negali pakentet kad jis ruko?

t.y.kodel turetu kentet nerukantis? gal rukantis tegu pakencia, veliau parukysi.

34

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Tadai,
1. as nesakau kad turi kentet nerukantis. man dzin, as nenumirsiu jei bunant su nerukanciu prie jo nerukysiu jei tai bus grazus prasymas o ne ysakymas.
2. o kas cia kalba apie issilavinima? nusisneki man rodos.. mano rukymas yra mano reikalas. situo klausimu turiu tvirta nuomone ir kol kas niekas nesugebejo jos pakeisti.

35

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

1. nu ir super kad cia toje mintyje sutinki, nes anam poste tai kitaip atrode.
2. man atrodo kad tu perdaug sokai i virsu, tai kad tu rukai gi neduoda tau jokio +, toks jausmas is tavo kalbos seka jei rukai tai cia ismanai jau daug ka. O tie kurie neruko nieko nesupranta.

Kad rukymas tavo reikalas niekas ir nepriestarauja.

36

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

tikrai taip,cia kalba eina apie ta ka dayt jei  vienas is poros ruko,o kitam tai nepatinka... smile

37

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

na, mes susitarem taip, kad kai as salia, ji nerukys.. tiesiog, kai uzsimano, duoda bucki.. smile o as, kada proga nutaikes, vis papasakoju apie rukymo zala, kitaip tariant - braidau po jos sazine.. tai - geriausia iseitis, jeigu mergina nesutinka del mylimojo mest rukyt..

38

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Tadas, 24 parašė:

1. nu ir super kad cia toje mintyje sutinki, nes anam poste tai kitaip atrode.
2. man atrodo kad tu perdaug sokai i virsu, tai kad tu rukai gi neduoda tau jokio +, toks jausmas is tavo kalbos seka jei rukai tai cia ismanai jau daug ka. O tie kurie neruko nieko nesupranta.

Kad rukymas tavo reikalas niekas ir nepriestarauja.

1. na jei jau rodytis pradeda tai beda turi.
2. as niekur nesoku ir visai nesididziuoju savo zalingu yprociu. taciau cia yra forumas (zinai kam jis skirtas?) ir paziurek ko cia klausiama.. tai jei klausiama reikia atsakyt o jei atsakyt reikia tai reikia remtis savo nuomone.. o mano nuomone yra MANO ir ji tokia liks kol as nepanoresiu. tai va kaip sakiau as nesididziuoju del to taciau niekas kartoju NIEKAS neturi teises vadint manes durna, malalietka ar dar kuom nors uz tai ka as darau jei ta pati daro dauguma planetos zmoniu. taip pat tam paciam niekui nebuvo duota teise krititikuot mano nuomone ar ja perfrazuot.
vienu zodziu, supuvusios musu visuomenes stereotipai dar koki 100metu nepadarys pazangos.

39

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

o tu tai jau tipo turi teise kitu nuomone kritikuot?  gal pasakysi kas tau ja suteike jei taip? ;D

40

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

kai mano nuomone kritikuoja tai ir man atsiranda teise krituot.. tongue