41

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Agniete, 30 parašė:

Dazna kasdiene situacija-ji ruko,jis ne.Ar verta taikytis prie vaikino  prasymu mesti rukyti,ar jis turi susitaikyti,kad tai iprotis,kurio atsisakyti negaliu.
Kas  svarbiau-jis ar dumas?

mesk.....

42

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

bet paziurekime is kitos puses.. kai vyras ruko o jo moteris ne.. tai normalu..

o kai mergina ruko, o jos vyriskis ne.. tai jau nenormalu ir mergina turi atsisakyti savo zalingu iprociu..

...

43

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

as mesciau,vaikunui nemalonu buciuotis su tokia mergina :::124

44

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

As nerukau jau 2.5 savaites. kai kam tai gali pasirodyt juokinga, (t.y. tipo kas cia yra, tai labai mazai), bet as lb patenkintas tuo kad atsikeles ryte mano pirmos mintys ne apie kava su cigarete.

Beje, zmones, kurie nori mest rukyt, bet niekaip neiseina. Yra toks vaistukas, vadinas "Akotinum" - lasai. 20 lasu i sauksta vandens, 30 sek palaikai burnoj ir 5-6 valandas ramus kaip belgas. Visiems patariu, man padejo

45

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Pati nerukau, mano vaikinas taip pat neruko!!! Ir mums gerai chi chi chi !!!!

46

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

nedraugauciau su vaikinu, kuris ruko... grieztai...

47

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

AS NERUKAU NORECEU RASTI TA KURI NERUKO

48

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

zinoma svarbiau vaikinas,taciau ir dumas svarbus,todel ieskok kompromiso su vaikinu...nors jei vaikinas tave tikrai myli tai sakau myles ir su dumu;)

49

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

ce jau nesamone..jei esat normali pora tai as rukymas nieko beveik nereiskia.azinoma rukancioji puse neturetu rukyti prie kito zmogaus, stengtis kazkiek pakentet kol salia yra kitas zmogutis..
beje zinau istotrija kai nerukanti mergina savo vaikinui padovanojo superini ziebtuveli, o po savaites pareiske arba ji arba rukymas..jis pasirinko teisingai..rukyt toliau:)

50

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

ps as pati kartais parukau..nesu prisiekus rukale, bet kartais malonu patraukt dumeli..tureju vaikinuka kuris neruke ir per pusmeti musu draugystes nesuzinojo kad rukau..to galima isvengti..dabartinis draugas noretu kad mesciau..bet..kartu parukom ir toliau gyvenam:)

51

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Vytautas, 20 parašė:

jei del mylimo zmogaus negali net tokio dalyko padaryt tai reiskia nepakankamai ji myli,pvz. mano vienas draugas ruke,bet susitiko viena tokia mergina kuria lb isimylejo ir ji sake: mesk vyruti rukyt nes paliksiu,ir patikek bachuras per 3 men numete... ir jei pati esi **** su idiotisku poziuriu tai nevadyk kitu tokiais... ;D

del meiles daug ka galima padaryt, ir mest rukyt taipogi. taciau ka tu zinai, gal tavo gyvenimo meile dabar skaniai sau traukia dumeli? bet tu su ja nesusipazinsi, kadangi, kaip pats sakei, i rukancias net neziuri..o ji gal del taves mestu! taciau tu to niekada nesuzinosi, nes i ja nekreipsi demesio..ir gyvensi visa gyvenima vienas..arba su nemylima..tai vat. patarciau nesprest apie zmogu is jo zalingu iprociu..ju visada galima atsisakyt, jei to papraso tikrai brangus zmogus..o rukantys - tokie patys kaip visi, taip pat bendraujantys, tokie pat faini ir linksmi..juk ne su cigarete reik bendraut o su zmogum..

52

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

ja sam kurit brosil.iejo panemaju.esli ana nemozet brosit to puskai kurit:=(

53

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Karolina, 18 parašė:
Vytautas, 20 parašė:

jei del mylimo zmogaus negali net tokio dalyko padaryt tai reiskia nepakankamai ji myli,pvz. mano vienas draugas ruke,bet susitiko viena tokia mergina kuria lb isimylejo ir ji sake: mesk vyruti rukyt nes paliksiu,ir patikek bachuras per 3 men numete... ir jei pati esi **** su idiotisku poziuriu tai nevadyk kitu tokiais... ;D

kiek as maciau tokiu "metusiu" del merginos ;]] meile ne meile, prie akiu nerukai, kramtoma valgai, dantis issivalai, svariais rubais persirengi ir niekas ne neitars rukai tu ten ar ne ;] nuo narkotiku nera taip lengva atprast ;]

54

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

geriausia iseitis waikinui pradet rukyt:D ir tada wiskas bus gerai:D

55

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

Jei mano vaikinukas butu nerukantis, del jo tikrai pasistengciau ir mesciau rukyti.

56

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

nerukau pati ir man gerai

57

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

as rukau nors pati liepiau savo vaikinjui nerukyti. truputi nesazininga. bet ar geria elgiouisi?

58

Re: Rukau,nors mano vaikinas neruko....

aš rūkiau, kai susipažinom. Tada jis man buvo niekas, todel nieko negalėdavo padaryt. Vėliau, kai santykiai ėmė rutuliotis, jis sulaužydavo cigaretę, tai visai neberūkau, nebeleidžia :=(

Žinutės: nuo 41 iki 58 iš 58

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Rekomendacijos, Idėjos Ir Kitos Temos → Rukau,nors mano vaikinas neruko....