1

Topic: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Kas man gali patarti,kaip pasirinkti vieną iš dviejų. Abu myli mane, bet abu turi trūkumų. Tik nesakykit,kad ieškočiau trečio.:)

2

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Buk su abejais..:D

3

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

visalaik is dvieju blogybiu galima pasirinkti mazesne

4

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

imk abu nepasigailesi wink

5

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Ačiū Tomui už patarimą,bet man nepriimtinas toks gyvenimo būdas.
O Algirdui galiu pasakyti,kad jie abu labai geri. Problema mano jausmuose...

6

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Ten juk tik juokas buvo o ne patarimas..:D
Siaip nelabai isivaizduoju kaip gali buti du zmones vienodai svarbus? Tiesiog tas apie kuri pirma pagalvoji pabudus ryte, tas kuriam nori pasigyrti sekme arba pasiskusti nesekme gyvenime, tas su kuriuo budama negalvoji apie kita ir t.t.
.

7

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Ačiū Tomai.Dabar jau supratau.:)Tikrai yra vienas apie kurį labiau galvoju,negu apie kitą. Bet vis tiek bijau.O jei tai laikina?..:::225

8

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

... Loreta, amzino nieko nera... todel gyvenk shia diena ir maziau suk galva apie rytoju.... jis vistiek ishaush...  noresi tu to, ar ne.:::305 :-)

9

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta, 40 wrote:

Ačiū Tomai.Dabar jau supratau.:)Tikrai yra vienas apie kurį labiau galvoju,negu apie kitą. Bet vis tiek bijau.O jei tai laikina?..:::225

o gal tiesiog pabandyk pabut viena?.. galbut suprasi, kurio tau labiau truksta... ir nebijok... visas gyvenimas tai kaip loterija: niekada nezinai koki bilieta istrauksi wink

10

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta tik nebuk su abiem is karto,nes galiausiai abu prarasi...:)o tu pagalvok kurio tau labiau truktu...?be kurio negaletum gyventi?arba tiesiog plauk pasroviui kaip bus taip bus...SEKMES wink

11

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Aciu,paneles,uz nuosirdzius patarimus.:)Galiu gyventi be ju abieju...Bet vienai gyventi taip neidomu...:)

12

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

aisku, kad vienai gyvent neidomu smile be to, dabar gali dar viena gyvent, o gal kadanors nebegalesi... smile jei yra geru zmogeliuku, kodelgi vieno ju nepasiemus "sau"? smile

13

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Pasiimti visada galima,tik kaip paskui ismesti?..:):) Po tokio mano parasymo turetu daug kas pasipiktinti,ypac vyrukai.:)

14

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

na taip... is tiesu... tada reikia pagalvot ko sirdele nori ir ar ji pasiryzus to noret ilgai ilgai big_smile o po to jau kaip gyvenimas padiktuos...

15

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

keista, maniau tokio amžiaus žmogus jau yra pakankamai subrendęs savarankiškai priimti svarbius sprendimus... vis dėlto patirtis... pasirodo klydau

16

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

zinok Martyna, net mano mociutei kartais reik padet dar draugystes klausimus sprest ;D o ir mokytoja ji vis del to buvo... psihologijos ragavus... atrodo viska turetu suprast, juk dar plius patirtis... ;D

17

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

svarbu, kad pavyksta padėt big_smile bet vis tiek labai jau komiškai atrodo tokia situacija: 17metė patarinėja 40metei meilės ir partnerystės klausimais ;D ai... kaip kam geriau smile

18

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

svarbu, kad pavyksta padėt big_smile bet vis tiek labai jau komiškai atrodo tokia situacija: 17metė patarinėja 40metei meilės ir partnerystės klausimais ;D ai... kaip kam geriau smile

19

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Kodel Martyna Tu taip save nuvertini?As tikrai nemanau,kad Tu dar nesi subrendusi meilei arba,kad nera buve situacijos,kai reikejo rinktis.:)Man tik idomi jusu nuomone. As net savo sunaus nuomones klausiu, bet sprendima priimsiu pati.:)

20

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

na galbūt paprasčiausiai nuomonė įdomi.. bet jei taip, tai sprendimas tuomet jau padarytas...? o jei ne, tada kyla klausimas, ar parašyti patarimai yra vertingi, juolab, kad dauguma jų tėra visuotinės tiesos, dviračio antrą kartą išradinėti nebereikia...
o pati manau, kad nesu subrendusi meilei, bet čia jau off topic big_smile