21

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

as tai bapandyciau kazkaip izeisti gal ne piktybiskai bet kazkaip, supikdyti ar net prigirdyti, o vat tada ir atsiskleidzia vyru didysis as bei ju tolerantiskumas, o vat tada tarp 2 blogybiu isirinkciau mazesne...

22

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

trecias...

23

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

mesk moneta.. big_smile jei visgi po kiek laiko nenusiseks kas galesi apkaltinti likima.. big_smile

24

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Ačiū Mildai. Geriausias patarimas.:) Taip ir padarysiu.O jei ką ,tai ji bus kalta,kad netikęs patarimas buvo.:)Likimo niekada nekaltinu,nes juo netikiu.

25

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

... zinai... Loreta, ... bandyciau abiems parodyti pacia blogiausia savo puse... su visais moterishkais oziais ir fanaberijom... ziureciau, kuris susitvarkys geriausiai...na ir bus kantriausias. ta ir pasirinkciau.

26

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Imk ne tą, o tą kitą. Tas geresnis, jo..

27

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

o tai pala pala, ne jau nera Tavo kazkokiu jausmu ir panasiai.... ?

28

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Vilija,atsakau.Jausmų didelių nera ne vienam. Aplinkybes verčia priimti greitą sprendimą ir laukti jausmų nebera kada. Ir iš viso, labai abejoju ,ar kada nors dar sulauksiu tokių jausmų,kurie suteiks man vėl sparnus...

29

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta, 40 parašė:

Vilija,atsakau.Jausmų didelių nera ne vienam. Aplinkybes verčia priimti greitą sprendimą ir laukti jausmų nebera kada. Ir iš viso, labai abejoju ,ar kada nors dar sulauksiu tokių jausmų,kurie suteiks man vėl sparnus...

Tokiu atveju pasirinkusi bet kurį iš jų nieko gero nepadarysi nei sau nei jam. Dabar rimtas klausymas - kur tu buvai uždaryta visus savo 40 gyvenimo metų kad vos ne dvigubai jaunesni kur kas geriau tuos dalykus supranta nei tu?? 

30

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

smile:)Rolandai,Tu jumoristas.:) 40 metų aš gyvenau. Ir kas Tau sakė,kad aš nieko nesuprantu? Aš tik noriu pasitikrinti,ar teisingai elgiuosi. O gal jau šiais laikais yra kitų priemonių,kaip spręsti tokias problemas.:) Labai nesinori dar jartą suklysti, nes laiko klysti jau nebera daug.:)

31

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta... shiaip esi neteisi, nurashiusi save i naftalinus. Siela nesensta, sensta tik apvalkalas. Na taip... ash taip pat galvojau, laikas spaudzia... pasirodo klydau, kaip sako, jei lemta... bus... tereikia lukterti. Ash nezinau ar galeciau kasryta pabusti ir uzmigti, shalia zmogaus, kuriam neturiu nei kruopeles ugneles.
Apie save pagalvojai? Ar neteks po to gailetis paskubejus, nes busi isipareigojusi...

32

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Man atrodo,kad aš visada per daug galvoju apie save ir per mažai apie šalia esantį. Taip,tam žmogui,kurį jau lyg ir pasirinkau ,nejaučiu ugnies.Bet bandau žiūreti senos praktikės akimis.:) Jis mane myli, rūpinasi, lepina. Ko dar reikia?

33

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

nejaugi vienodai traukia abu? vis tiek kažkuris truputį daugiau..

34

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta, 40 parašė:

Ačiū Tomai.Dabar jau supratau.:)Tikrai yra vienas apie kurį labiau galvoju,negu apie kitą. Bet vis tiek bijau.O jei tai laikina?..:::225


na sunku apsispresti manau.. bet mano poziuris i gyvenima toks : geriau gailetis el to ka padaarei nei del to ko nepadarei.. wink

o siaip tai tie meiles reikalai sudetingas dalykas.. nzn ar pasiseks ar ne jei nepasiseka megini vel..

sekmes wink

35

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta, 40 parašė:

Man atrodo,kad aš visada per daug galvoju apie save ir per mažai apie šalia esantį. Taip,tam žmogui,kurį jau lyg ir pasirinkau ,nejaučiu ugnies.Bet bandau žiūreti senos praktikės akimis.:) Jis mane myli, rūpinasi, lepina. Ko dar reikia?

na tada rinkis ta kuris linkes daugiau duoti nei sulaukti is taves.. tada jus vienas kita paildysit nes tu reikalausi demesio o jis tau ji duos smile

36

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

>>>tada jus vienas kita paildysit nes tu reikalausi demesio o jis tau ji duos

Joks čia ne papildymas, čia energetinis vampyrizmas. O Loretai patarimų duoti neketinu nes ji pati žino kad neteisingai daro, tačiau bando save apgaudinėti kad kitos išeities nėra..

>>>Jis mane myli, rūpinasi, lepina. Ko dar reikia?

Sužinosi pati kai negausi to ko reikia.

37

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Rolandas, 21 parašė:

>>>tada jus vienas kita paildysit nes tu reikalausi demesio o jis tau ji duos

Joks čia ne papildymas, čia energetinis vampyrizmas. O Loretai patarimų duoti neketinu nes ji pati žino kad neteisingai daro, tačiau bando save apgaudinėti kad kitos išeities nėra..

>>>Jis mane myli, rūpinasi, lepina. Ko dar reikia?

Sužinosi pati kai negausi to ko reikia.

bravo!.. :::024 kazkas man sake vadovautis protu renkantis vaikina. as manau, kad tai nesamone...
Loreta, kiek ilgai galesi vien imti?.. gi nusibos... o kai norisis kam nors ka nors duot, gali nerast salia to verto zmogaus... tada galbut panoresi skirtis ir busi be reikalo iskaudinus zmogu... rodos, pati prisipazinai, kad per daug galvoji apie save, tai gal laikas pagalvot ir apie kita zmogu?.. :?

38

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

trukumu visi turi, tai rinkis geriau ta pas kuri daugiau geru ypatumu:::629

39

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta, 40 parašė:

Man atrodo,kad aš visada per daug galvoju apie save ir per mažai apie šalia esantį. Taip,tam žmogui,kurį jau lyg ir pasirinkau ,nejaučiu ugnies.Bet bandau žiūreti senos praktikės akimis.:) Jis mane myli, rūpinasi, lepina. Ko dar reikia?

... na taip... shiaip variantas geras.... na bet jau bent buk protinga ir neskubek iteisinti savo santykiu... pagyvenkit kartu metus kitus..o tada jau kaip sako.... galima ir legalizuotis.:-)

40

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

o kitas vien tik ugni zadina?