41

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Kitas zadina tik ugni.:)Cia atsakymas Rasai. Bet jis man taip pat siulo seima,namus, materialini gerbuvi.

42

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

loreta tau jau ne 15 ka smile pati puikiai zinai ko nori manau. kas liecia baime tai suprantu. tokiu metu rizikuot nelabai norisi ir kad kazkoks paslemekas prikakos i dusia. geriau paluketi manau smile nebutina puses metu. vistiek yla is maiso islenda ir savaime suprasi su kuo nori buti. (as taip manau)

43

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Ačiū Linui už patarimus. Taigi,kad man jau ne 15 ir net ne 25.:)Kai buvau 20-mete viskas buvo aišku,o dabar su amžiumi atsiranda daugiau nežinomųjų.Kuo toliau į mišką,tuo daugiau medžių...:):)

44

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta, 40 пишет:

Kas man gali patarti,kaip pasirinkti vieną iš dviejų. Abu myli mane, bet abu turi trūkumų. Tik nesakykit,kad ieškočiau trečio.:)


o Tau kuris labiau patinka :? jei abu tai gal susitarsit ir gyvensit visi trys kartu ;D

45

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Fiodorai, Tu genijus.:):)

46

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Baisiai įdomu pasidarė - taigi, kurį pasirinkai, Loreta? smile

47

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Pasirinkau tą, kuris buvo atkaklesnis.:)

48

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

O čia tas, kur labiau ugnį žadina? Likai patenkinta pasirinkimu? smile

49

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Ne, šitas ugnies nežadina.:)Čia tas kitas.:) Tokio tipo pasitenkinimas labai sąlyginis, nes negali žinoti ,kaip būtų buvę kitu variantu.:):)

50

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta, 40 пишет:

Ne, šitas ugnies nežadina.:)Čia tas kitas.:) Tokio tipo pasitenkinimas labai sąlyginis, nes negali žinoti ,kaip būtų buvę kitu variantu.:):)


Nu jau cia taip nereikia ... kas butu ? jei nebutu....? butu??? rikia isirinkti ir nebegalvoti o veikti hmm jau turi 40 m turi susitvarkyti gyvenima, negali iki 70ties bludyti:::917
padaryk sprendyma tikslu kad jau galvoti nebereiketu ...

51

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Fiodorai, sulauksi mano metų, pats nieko nebežinosi. Tik kol jaunas tai viskas labai aišku,o su amžiumi ateina nežinia...:):)

52

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Alia rimtai, kuo jaunesnis, tuo protingesnis... ;D

53

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta, 40 пишет:

Fiodorai, sulauksi mano metų, pats nieko nebežinosi. Tik kol jaunas tai viskas labai aišku,o su amžiumi ateina nežinia...:):)

Tai ka veikinejai 40m kad dvigubai jaunesni turi mokiti Tavi:? gal Tau parasidejo antra jaunyste :Dmama sako kad senstant zmones suvaikeja :::155

54

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Jaunysteje demesį skyriau visai kitiems dalykams, bet tai,žinoma, ne pasiteisinimas.:)
Mokyti manęs nereikia.Gal kaip nors ir pati rasiu sprendimą.:)Įdomi tik jūsų nuomonė, tame tarpe ir Tavo, Fiodorai.:)

55

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Tas kuris "prie sirdies", net jei ir suklysi.

56

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

As pasirinkau kitą .Tą, kuris parode daugiau demesio ir noro mane tureti.:) Kol kas nesigailiu, bet didelio džiaugsmo širdyje nera.

57

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

siaip...jei paklausciau kodel? kazko jame trugsta ane ...

58

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Galvoju,kad gal man jau kažko trūkta, jei nebesugebu taip karštai įsimyleti ir skrajoti pakilusi virš žemės, švyteti kaip šimtas saulių vienu metu.:) Labiausiai mn trūksta būten tokių pojūčių,o visa kita kontroliuojama.:):)

59

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Loreta, 40 пишет:

Galvoju,kad gal man jau kažko trūkta, jei nebesugebu taip karštai įsimyleti ir skrajoti pakilusi virš žemės, švyteti kaip šimtas saulių vienu metu.:) Labiausiai mn trūksta būten tokių pojūčių,o visa kita kontroliuojama.:):)

Tiesog jie Tavi sugadino hmm visalaik pasiruosus dar viena smugi gaut ... todel nebesvyti, tai patirimas gyvenimo :? manau...

60

Re: Vienas iš dviejų. Kuris?:)

Vadinasi nebuvau pakankamai gera, jei sugebejo sugadinti.:):) Pati esu kalta.:)
O jei rimčiau, tai manau,kad tai jau amžiaus problema.