1

Tema: myli bet gedyjasi parodyti

kodel?

2

Re: myli bet gedyjasi parodyti

Tokiam amziuj tai normalu, man irgi taip budavo..:)

3

Re: myli bet gedyjasi parodyti

Tomas, 26 parašė:

Tokiam amziuj tai normalu, man irgi taip budavo..:)

pilnai sutinku, man kažkur iki 13~14 taip pat, mergina kuri nepatinka galėdavau valandų valandas blevyzgot, o prieidavo man patinkanti, tai tiesiog burną kaip užrištu kaškas, nė žodžio ;D

4

Re: myli bet gedyjasi parodyti

jo seni geri laikai buvo smile kai mokykloi uniformom mergos vaiksciojo ir sijonus kilnodavom big_smile

5

Re: myli bet gedyjasi parodyti

jo. o dabar visi tapot drasuoliais ir sugebat prieje gatveje prie nepazystamos itin patikusios merginos ja uzkalbinti ir nusivesti i koki bariuka pietu? smile) abejoju smile

6

Re: myli bet gedyjasi parodyti

Laura, 14 parašė:

kodel?

tiesiog zmogus bijo kad pasakes ka jaucia bus atstumtas. o ir bendravimas pasikeistu i blogaja puse. nes pripazink kad jei kazkas pasakytu tave myli tu juk i ziuretum kitaip..gal net vengtum jo smile tiesiog kol zmogus nera isitikines kad i jo jausmus bus atsakyta-jis dazniausei tyles. wink o tie kurie iskart po keliu pasimatymu sako:as tave myliu ir pan tikrai to nejaucia:D

7

Re: myli bet gedyjasi parodyti

Gintaras, 24 parašė:

jo. o dabar visi tapot drasuoliais ir sugebat prieje gatveje prie nepazystamos itin patikusios merginos ja uzkalbinti ir nusivesti i koki bariuka pietu? smile) abejoju smile

teisybe pasakius TAIP, paprasčiausiai nėra to baimės jausmo KĄ APIE MANE PAGALVOS wink ogi būdavo vien dėl to, o dabar viskas dzin ką apie tave galvoja. Va tuo ir skiriasi. P.S.gal pas patį dar to nėra, tada tu išskirtinis ir atsiprašau wink