1

Topic: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

visiems, kuriems ši muzika prie širdies wink

2

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

tokia muzika padeda atsipalaiduoti... wink

3

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

Man irgi patinka smile Tik as dar didesnes ivairoves klausausi:) NU Metal, Alternative Rock ir aisku, tavo minetus stilius wink

4

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

kai bunu pikta uzsileidziu tokia muzika,net lengviau pasidaro...:::034

5

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

man ir patinka..

6

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

is tiesu pasakius as ja dievinu wink

7

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

Patinka kai nori issilieti ir pakvailiotič kazkaip palengveji kai tokios mezikos paklausai...

8

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

mm wink nerealybe! ;] tiesiog banalios popsines daineles senei pamirstos ;] kas is to jej melodija ta pati tik zodziai kiti  ar atvirksciai ;D **** POP, LIVE FOR ROCK ;:)

9

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

nemegstu tokiu kaip slipknot,bet megstu hard,alterntive rock ir kai kurias metal stiliaus dainas...

10

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

:::035 ka ir begaliu pasakyt ;oD

11

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

Man patinka tokia muzika smile Nezinau, kaip galima be jos gyvent...

12

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

Butent ^^

13

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

Patinka, patinka,, dar ir kaip patinka,, ir ne tik tai:D

14

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

Lietuvai ir lietuviams tokia muzika nereikalinga..:D

15

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

reikalinga reikalinga,,, big_smile

16

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

m geris ;] ka bepridursi...

17

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

Tomas, 26 wrote:

Lietuvai ir lietuviams tokia muzika nereikalinga..:D

oj klysti,kaip tik reikalinga,nes lietuviai labai atsilike nuo pasaulio,nesupranta nei stiliaus nieko tik popsas valdo lietuvele,galu gale atsitokekit ir pasiziurekit kas uzsienyje darosi,kokie laisvi zmones niekas neziuri koks apsirengimo stilius visiems vienodai,o cia tik lietuvelej forsu (nieko nesuprantanciu) pilna....:::607

18

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

o kuom slipknot tau negerai????? dievinu sunkiaja muzika negaleciau be jos gyvent..

19

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

man patinka si muzika smile nes tik cia dazniausiai gali rasti geru ir graziu  liriku ...

20

Re: Rock, punckrock, metal, hard rock :)

Birute, 18 wrote:

Patinka kai nori issilieti ir pakvailiotič kazkaip palengveji kai tokios mezikos paklausai...

Mane asmeniskai apima gili depresija isjungus savo cd grotuva ir isijungus kokia lietuviska radijo stoti, kur 99% laiko groja popsas, palydimas triju pagrindiniu motyvu: 1)love you, 2)need you, 3)kiss me. Ir girdisi "universalusis" BUM BUM BUM...  Apie lietuviska muzika is viso tyliu. Ja paklausius ne tik  gali depresija pasigauti, bet ir apie savizudybe pradeti galvoti... Is nevilties, kad kas nors lietuvos muzikinio gyvenimo padangeje PAGALIAU prades keistis.