1

Tema: patarkit kaip man panele susirasti...

Na.. patarki... kaip man panele susirasti, gal ka as negerai darau?

2

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

geriausias panu kabinimo budas: "atsiprasau, panele ar sis rankluostis nekvepia chloroformu? "

3

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

kaip tai kaip? big_smile big_smile big_smile big_smile prajuokino....:D jei esi toks beviltiskas ir nedrasus pirma ismok iveikt baime:) merginoms nepatinka tylus nuobodybes:D ir dar suaug ir neskelbk tokiu kvailu temu:) juk vis del to 20m smile atrodo ir protingas turi buti bet..:)

4

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Pauliau jei zinociau ka darai gal ir pasakyciau ka blogai darai ;] bet kai nzn ka darai tai nzn ir ka blogai darai ;]

P.S. Goda nemanau, kad jis beviltiskas ;]

5

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Egle, 16 parašė:

Pauliau jei zinociau ka darai gal ir pasakyciau ka blogai darai ;] bet kai nzn ka darai tai nzn ir ka blogai darai ;]

P.S. Goda nemanau, kad jis beviltiskas ;]

matai man tiesiog atrodo beviltiski zmones tie kurie iesko(ar bent bando ieskot) antros puses kitu pagalba. smile taip patarimu galima klaust..:)ir jie KARTAIS padeda. bet tiesiog..manau viska reikia savo jegom daryt o ne kitu nuopelnais.juk jei visada tau kazkas sakys ka ir kaip daryt tai taip neprasisuksi gyvenime veliau:)

6

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Goda, 15 parašė:
Egle, 16 parašė:

Pauliau jei zinociau ka darai gal ir pasakyciau ka blogai darai ;] bet kai nzn ka darai tai nzn ir ka blogai darai ;]

P.S. Goda nemanau, kad jis beviltiskas ;]

matai man tiesiog atrodo beviltiski zmones tie kurie iesko(ar bent bando ieskot) antros puses kitu pagalba. smile taip patarimu galima klaust..:)ir jie KARTAIS padeda. bet tiesiog..manau viska reikia savo jegom daryt o ne kitu nuopelnais.juk jei visada tau kazkas sakys ka ir kaip daryt tai taip neprasisuksi gyvenime veliau:)

nebutinai reikia kazka sakyti tiksliai,tiesiog kaikuriems zmonems reikia mazycio postumio.. :::d09

7

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Visu pirma atsitrauk nuo pc:) Cia gera pana vargu ar susirasi:D Patarciau jos ieskot, ten kur pats megsti lankytis, pvz jei megsti skaityti knygas, gali bandyt uzkalbint kokia mergina bibliotekoj, jei plaukima, tai kalbink baseine, jei kina-tai kino teatre, tai ir pomegiai jusu panasus bus, susibendraut lengviau bus:D Taip pat reikia pasitikejimo savimi, aisku, stenkis, kad jis nebutu per didelis, nes kartais kai is to per didelio pasitikiejimo savim praqdeda keltis ar pustis, tai jau tampa negrazu smile Be to stenkis buti malonus, paslaugus ir tt.:D Ir paskutinis dalykas kuri noriu pasakyti, tai-nenusimink jei nepakabinsi pirmos, stenkis toliau ir tau pavyks:D

8

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Kitaip sakant ispirt gerai i subine ;]]] xD

9

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Egle, 16 parašė:

Kitaip sakant ispirt gerai i subine ;]]] xD

kai kuriem ir tai padeda :::044

10

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

keke ;} tokia gera daina db lausau tokia egra nuotaika kiki ;] manau kad kiekvienas zmogutis atranda savo dalele visviena..Tad tau Berneli noreciau sekmes palinketi wink Ir nugaleti galbut kai kurias savo baimes bendravime visad elgis taip kaip atrodo Tau geriausia tongue

11

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Egle, 16 parašė:

keke ;} tokia gera daina db lausau tokia egra nuotaika kiki ;] manau kad kiekvienas zmogutis atranda savo dalele visviena..Tad tau Berneli noreciau sekmes palinketi wink Ir nugaleti galbut kai kurias savo baimes bendravime visad elgis taip kaip atrodo Tau geriausia tongue

norecia dar prideti kad ta dalele atsiranda tada kai nesitiki ir is ten is kur niekad negalejai pagalvoti smile

12

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

wow kaip faima

13

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Paulius, 20 parašė:

wow kaip faima


gal dabar pats laikas neskaitinet k tau cia visi prirase o ejt i miesta ir bandyti susitikti ta vienintele ...juk penktadienis smile

14

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

bandziua net sudakas gavosi...

15

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Paulius, 20 parašė:

Na.. patarki... kaip man panele susirasti, gal ka as negerai darau?

blem, žmonės, kam reik tragedija daryt kažkokią iš to antros pusės neturėjimo? hmm Gyvenkit savo gyvenimą ir tiek, nejau daugiau nėr kas veikt, tik ieškot kažin ko, skųstis ir verkšlent? Ateis laikas, bus ir vaikas, kaip sakoma wink

16

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

gal ir tavo tiesa...

17

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Augustinas, 19 parašė:

geriausias panu kabinimo budas: "atsiprasau, panele ar sis rankluostis nekvepia chloroformu? "

na dar tokio kabinimo budo nznojau.. lb nuostabi mintis ;D ;D

18

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Linas, 19 parašė:
Augustinas, 19 parašė:

geriausias panu kabinimo budas: "atsiprasau, panele ar sis rankluostis nekvepia chloroformu? "

na dar tokio kabinimo budo nznojau.. lb nuostabi mintis ;D ;D

vat as irgi tokio nezinojau...o galima paklausti kaip jis turetu mergina veikti?:::044:::044:::044:::044

19

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

Martyna, 18 parašė:
Paulius, 20 parašė:

Na.. patarki... kaip man panele susirasti, gal ka as negerai darau?

blem, žmonės, kam reik tragedija daryt kažkokią iš to antros pusės neturėjimo? hmm Gyvenkit savo gyvenimą ir tiek, nejau daugiau nėr kas veikt, tik ieškot kažin ko, skųstis ir verkšlent? Ateis laikas, bus ir vaikas, kaip sakoma wink


Gal ir norėčiau pritarti, tačiau yra toks dalykas kaip "organizmas reikalauja". big_smile Čia atvejis, kai panelės reikia toli gražu ne tik dvasiniams dalykams. big_smile Merginoms tai akivaizdžiai sunkiau suprantama, bet būkite tolerantiškos, nes kai fiziniai poreikiai nepatenkinti ilgą laiką, tuomet ir siela kenčia.  Šiuo metu galiu būti supratingas, nes pas mane tokia pati situacija. smile

20

Re: patarkit kaip man panele susirasti...

dekui rolanda, pagalvosiu