1

Tema: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

patarkit

2

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

zinoma newerta. kaip ir su mergina, taip ir su waikinu. jei ishsiskyret wiena karta, reiskia tam buwo priezastis, ir ji pasikartos. tai tik laiko klausimas. kartais ish tiesu atrodo, kad jausmai atgimsta ir pan, bet deja tik atrodo. jei is tiesu yra abipuse meile, tai antro karto neprireix

3

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Nėra ribų. Ir nėr čia ko pezėt kad iš antro karto negali pavykt. Visa kita pasaulyje geriau pavyksta darant ne pirmą kartą, o draugystė antrą kartą jau neturi jokiu vilčių??

4

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Rolandas, 21 parašė:

Nėra ribų. Ir nėr čia ko pezėt kad iš antro karto negali pavykt. Visa kita pasaulyje geriau pavyksta darant ne pirmą kartą, o draugystė antrą kartą jau neturi jokiu vilčių??

patikek, neturi. na cia mano nuomone. as esu principingas zmogus ir tikrai niekada nepriimciau panos atgal. jei baigta tai baigta

5

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

>>as esu principingas zmogus ir tikrai niekada nepriimciau panos atgal. jei baigta tai baigta

Principingumas - durnumo požymis. Patikėk. Na čia mano nuomonė.

6

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

nium aciuukasss uz patarimus....
laukiu daugiau:)

7

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Monika tau visiškai nereikia tokių patarimų, tokiais atvejais tereik isiklausyti į savo jausmus, jei tikrai nori su tuo žmogumi būti, tai draugauk nors ir trečią kartą. O jei nežinai ar nori, reiškias nieko rimto nėra, geriau pabūk viena ir geriau pažink save pačią, tuomet geriau žinosi ko tau reikia.

8

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

ash lb noriu su tuo vaikinu draugauti ir dabar kaip jis tai pasiule ash nebezinau ar tai gera mintis??? bijau antra karta but iskaudinta!

9

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

waikinai lb daznai zaidzia merginu jausmais. taip jau yra...

10

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

priklausomai nuo situacijos- shiaip galima drasiai

11

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Monika, 16 parašė:

ash lb noriu su tuo vaikinu draugauti ir dabar kaip jis tai pasiule ash nebezinau ar tai gera mintis??? bijau antra karta but iskaudinta!

tokiu atveju tai nedraugauciau. pirma turi pati tiket, kad verta bandyt del meiles, o jei ne, tai kam?

12

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Rolandas, 21 parašė:

Nėra ribų. Ir nėr čia ko pezėt kad iš antro karto negali pavykt. Visa kita pasaulyje geriau pavyksta darant ne pirmą kartą, o draugystė antrą kartą jau neturi jokiu vilčių??

Visiskai pritariu, gal delto kad man paciai taip nutiko, nepavyko pirma karta nes abu buvome sutrike ir iskaudinti ir nenorejome viens kitam meluoti i seip dar daug priezasciu buvo, praejus kuriam laikui vel ememe draugauti, ir iki siol mums viskas puiku net vestuves planuojam, ir gali man kas nori aiskinti kad neverta draugaut antra karta bet as niekad su tuo nesutiksiu, dabar begalo dziaugiuos kad pabandeme antra karta nors ir buvo baime ir nemigos naktys iki apsisprendimo bet uztat viskas buvo verta to (net pirmas issiskyrimas) ka as dabar turiu :::812

13

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Birute, 18 parašė:
Rolandas, 21 parašė:

Nėra ribų. Ir nėr čia ko pezėt kad iš antro karto negali pavykt. Visa kita pasaulyje geriau pavyksta darant ne pirmą kartą, o draugystė antrą kartą jau neturi jokiu vilčių??

Visiskai pritariu, gal delto kad man paciai taip nutiko, nepavyko pirma karta nes abu buvome sutrike ir iskaudinti ir nenorejome viens kitam meluoti i seip dar daug priezasciu buvo, praejus kuriam laikui vel ememe draugauti, ir iki siol mums viskas puiku net vestuves planuojam, ir gali man kas nori aiskinti kad neverta draugaut antra karta bet as niekad su tuo nesutiksiu, dabar begalo dziaugiuos kad pabandeme antra karta nors ir buvo baime ir nemigos naktys iki apsisprendimo bet uztat viskas buvo verta to (net pirmas issiskyrimas) ka as dabar turiu :::812

Saunuole smile nera net ka pridurti smile

14

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Aciu :::757

15

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Būtent, kartais išsiskyrimo laikotarpis būna ne kas kitas, o laikas, suteiktas klaidų apsvarstymui. Linkiu sekmės Birute. wink

16

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Rolandas, 21 parašė:

Būtent, kartais išsiskyrimo laikotarpis būna ne kas kitas, o laikas, suteiktas klaidų apsvarstymui. Linkiu sekmės Birute. wink

taip butent ir nutiko mes apsvarsteme viska ir apgalvojome, o jei butu nepavyke turbut buciau meginusi ir trecia karta, ir aciu Rolandai :::817

17

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Manau kad tau monika tikrai verat pabandyti, juk nieko neprarasi o jei nepabandysi visa gyvenima gailesies kad neisnaudojai tau suteiktos progos :::812

18

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

...Suklijauota taure jau nebeskamba... :-)

19

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

Linas, 19 parašė:

...Suklijauota taure jau nebeskamba... :-)

netiesa :::127

20

Re: ar verta su vaikinu draugauti antra karta???

ash sutinku su birute. na bet zinoma kas gali zinoti gal ir nieko nepavyx is 2 karto