1

Tema: ivairiausi tusai ir vakareliai???

kaip jus manote ka reikia padaryti kad tusas butu geras???

2

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

swarbiausia neprisigert:D

3

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

man tai atrodo kad kaip tik tuse svarbiausia prisigerti:::608

4

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

Monika, 16 parašė:

man tai atrodo kad kaip tik tuse svarbiausia prisigerti:::608

siuoliakine nuomone tokia... bet kas is to? lengwai isgert yra saunu, bet kokia nauda is to, kad padauginsi? apwemsi wisus kampus, prades nieztet rankos ir tarpkojis smile taip galima prisidirbt...
o man tuse swarbiausia gerai praleist laika, susieit su draugais, susigalwot linxmybiu, pasidalint ispudziais ir pan. ir buna super;)

5

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

na istikro tusu buna ivairiausiu rusiu:::960

6

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

gedeminas gerai sako pritariu jam  smile  svarbu ne prisilakt o pralest gerai laika smile

7

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

man atrodo svarbiausia su kokiais zmonemis tas tusas bus, jei pasikviesi tokius ,,padruskius" kurie po keliu gurksniu eis aiskintis santykiu tai nemanau kad tau bus linksma svarbiausia su kuo esi tada  ir nusigert (nors manau kad galima apsieiti be to) bus nebaisu nes zinosi kad sale taves yra zmones kurie tau pades ir su kuriais visad linksma  :::021

8

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

na iatikro tai ash ir manau kad svarbiausia yra gerai laika praleisti:::b18
bet kartais smagu ir prisigerti:::608

9

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

tiesiog labai geri draugai,su kuriais zinai kad nekils dideliu nemalonumu,gera muzika,ir zinoma superine nuotaikyte!! smile tai viskas ko reikia geram tusui... o del alkoholio sikart patylesiu big_smile

10

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

geras tusas tada, kai visiems jo dalyviams yra gerai. o tai padaryti galima ivairiausiais budais, priklausomai nuo situacijos.. vienam tuse gali uztekt keliu geriausiu draugu(-iu), o kitam gali prireikt viska nuosekliai suderint nuo vakarelio temos, iki kiek laisvu lovu bus plote big_smile

11

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

svarbiausiai buti nusiteikusiam pasilinksminti o ne pasedeti ir pakvepuoti

12

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

geras tusas tada kai buuni su gerais zmonem.nesvarbu ar ju desimt ar du.svarbu kad jums gera kartu linksmintis. ;)svarbiausia kad nebutu blogos nuotaikos

13

Re: ivairiausi tusai ir vakareliai???

geras tusas visu pirma gera nuotaika, superiniai zmoniu santykiai... o vat veliau jau kiti dalykai nuo situacijos priklauso wink