1

Tema: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

tesiog smalsu ka jus manote...

2

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

nemegstu tokiu zmoniu.. vemti verciau nuo tokiu.. o ypac nuo tokiu zyliu.. kur su 5iskart draugauja..

3

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

Evaldas, 18 parašė:

nemegstu tokiu zmoniu.. vemti verciau nuo tokiu.. o ypac nuo tokiu zyliu.. kur su 5iskart draugauja..

pritariu tai yra zema.....

4

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

neee jei rimtai draugauji tai jau su vienu...kam skausma kitam suteikti...

5

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

Taip tai zema... Na as tam nepritariu ir pati taip negaleciau... ;]]]

6

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

Jei draugauji su dviem ar daugiau žmonėmis iš karto ir visi su kuriais draugauji apie tai žino ir tam neprieštarauja - niekas neturi teisės tavęs smerkti. Jei tu apgaudinėji tuos žmones su kuriais draugauji - velniop tave.

7

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

labiausiai nukentesi tu smile kuris draugauja su 2 smile ar 3

8

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

lazda turi du galus- tokiu atveju, manau, atsigres tai pries tave...

9

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

geriau vienas geras, nei keli siaip sau...

10

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

pritariu Rolandui. Jei abiems pusėms tas priimtina, tai ne bobučių reikalas...

11

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

nevirskinu tokiu zmoniu hrr nervina tiesiok kur su keleis ar keliom draugauja
martyna kaip jaustaisi tu tokioj situacijoj mm ?? pritartum daleiskim savo draugiu  buti su kitom ir kad butu tau nestikimas tau normalu ? ? ? kam tokiu atveju pradet apskritai draugyste ?

12

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

galeciau ir nekomentuoti ka manau :-)

13

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

:::d12 beje pakankamai zinoma tema kam ja vel rasyti :-)

14

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

na tik tokiai soliariume gimusiai ir uzaugusiai princesei galejo sauti mintis sukurti tokia tema ;D  :} fea na ka galima pasakyti apie tokius zmones.. zemiau skreplio lygio..

15

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

Linas, 19 parašė:

na tik tokiai soliariume gimusiai ir uzaugusiai princesei galejo sauti mintis sukurti tokia tema ;D  :} fea na ka galima pasakyti apie tokius zmones.. zemiau skreplio lygio..

:::044:::044:::044:::044:::044

16

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

>>martyna kaip jaustaisi tu tokioj situacijoj mm ?? pritartum daleiskim savo draugiu buti su kitom ir kad butu tau nestikimas tau normalu ? ? ? kam tokiu atveju pradet apskritai draugyste ?

Na šiaip mano draugų tarpe yra porelė tokia. Jie susitarę kad kūniškai gali būti vienas kitam neištikimi kai nėra kartu. Ir ištiesų draugauja jau kelis metus, ir pykstasi daug mažiau nei dauguma monogamiškų porų. Tad manau jei visai tai daroma atvirai, tai tikrai nieko blogo. Čia tiesiog abipusio susitarimo reikalas. Blogai tai tik tuomet kai tai daroma paslapčia. Draugystėje melo NETURI būti ir taškas.

17

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

rolandas man jau cia panaseja y koky tai harema as niekada negaleciau taip susitart kad mano panele miega su kitu ar as su kitom man neaktuolu kitos kai draugauju su viena

18

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

kazkas tame bendravime nepaprasto:::034,nesakau kad man butu priimtina kolkas:) galvoju dar

19

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

Irmantas, 20 parašė:

rolandas man jau cia panaseja y koky tai harema as niekada negaleciau taip susitart kad mano panele miega su kitu ar as su kitom man neaktuolu kitos kai draugauju su viena


Na tai argi aš sakiau kad dabar visi turi taip pradėt daryti? Aš ir pats labiau norėčiau monogamiškų santykių.. Bet jeigu kažkam geriau kitaip, ir niekas dėl to nenukenčia, tai tegul mėgaujasi, ir niekas neturi teisės jiems knisti protą dėl to. Tik tiek ir tenorėjau pasakyt.

20

Re: Ka manot draugavima su daugiau nei 1 vaikinu...ar mergina?

bet tai pralinksmina visa gyvenima wink