1

Tema: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

sutinkate vaikina nesvarbu kur ar klube,kavineja ar tiesiog gatveje,yra labai isvaizdus ir tiesiog nuostabus,jis jus uzkalbina,zinote,kad jo tikrai daugiau niekada nematysite o surasti jo jums tikrai net nepavyktu,turite puikia proga su juo praleisti keles valandas,nors pacios simtu procentu zinote,kad tas laikas bus siejamas su paciais maloniausiais jausmais kokius tik gali patirti zmogus susiliejas su kitu parneriu.Liktumete istikima savajam ar vis del to prarastumet pusiausvira?

2

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

likciau istikima.. nepapirksi manes groziu ir pora valandu kazko ko po to gali gailetis..o nuostabiu akimirku gali patirti ir su savuoju.. neveltui esi juk kartu:)

3

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Kvaila butu nepasinaudot proga...Bet jei taip mano panele pasielgtu...Ir as suzinociau,tada...va tai panas ir stabdo!Na,nebuciau suzavetas tokio poelgio.Bet panos,varykit!Akys nemato-sirdies neskauda!Juk taip:) Gaudykit zavias akimirkas,gyvenam tik karta ir tegu gyvenimas buna zavingas(apsaugos tik nepamirskit:D))

4

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

o as nuklysciau smile gyvenimas ir taip trumpas smile o dar va maciau vaikinai vienoj temoj pasaulio pabaiga prognozuoja po seseto meteliu big_smile

5

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Vija24, o ar nuklystum jeigu žinotum, kad tarkim kitas partneris taiu nesugebės duoti tai ką duoda tavasis??? Argi vien dėl akimirkos žavesio verta aukoti santykius, kad poto graužtų sąžinė???:?

6

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Viktorija, bet cia ideja buvo tame, kad tai bus pacios nuostabiausios akimirkos.. o be to, kazkaip manau, kad geriau gailetis to, ka padarei, negu to, ko neisdrisai padaryti smile

7

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

zinote mielosios, man atrodo kad pacios nuostabiausios akimirkos gali buti tik su tuo zmogum, kuri pazisti su kuriuo gali buti savimi tik su tokiu zmogum gali patirti nuotsabiausius dalykus.. as vistik manau kad vienkartinis seksas niekada nebus toks nuostabus kaip su zmogum kuris turi pastovius santykius... bet cia tik mano teorija.. as niekada nenuklisciau tik del aistros wink

8

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

tai jau taip agne,seksas be meiles menkas malonumas... smile

9

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Agne24, tikrai taip, pritariu 100proc.
Vija24, na iš esmės nelabai senai turėjau tokią situaciją, kad galėjau permiegoti su labai fainu biču, kurį pažįstu ir su kuriuo mano naktelės būdavo ohoho kokios:D Ir čia būtų tik vienas kartas... Ir nepermiegojau... Ir dabar nesigailiu:D Mano vyras, man duoda kurkas daugiau, nei vienadienis nuotykis...

10

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Va skaitauw ir dziaugiuos kad yra tokiu paneliu kurios turi dar savigarbos:)) super...saunuoles,ner cia ko bet kokiam kazanovai pasiduot:))

11

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

as irgi nepermiegociau,juk tu myli savo vaikina,tai kaip gali noret kito?juk tavo mylimasis tau pats nuostabiausias,neveltui jis ir mylimasis.o priedo seksas nebus toks nuostabus,nes bus tik kuniskas pasitenkinimas...

12

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Viktorija24, sorius, bet as nebetikiu istikimybe (gal panas siek tiek labiau nuo to sulaiko gedos jausmas).. tiesiog taip jau yra.. o vat del to, kodel esi su vienu ar kitu zmogumi, leiskite pastebeti, kad ne visada meile reiskia, kad tavo isrinktasis pats nuostabiausias (taip galima galvoti tik aklai isimylejus), kuti atveju manau, kad renkames geriausia varianta is galimu blogiu big_smile

13

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Manau, kad nepasiduočiau, bet minčių kiltų visokiausių :-]

14

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Vija24, na aš tiesą pasakius irgi sakydavau, kad nėra. Ir mačiau labai daug, ir patirti teko ne mažai... Bet šiam momentui aš sakau giržtą ne. Na sako, kad meilė trunka tris metus? Na, reiškia mano meilei jau praėjo tas metas... kada skraidai padebesiais, kada nesugebi pažiūrėti atmerktonis akimis į partnerį, kada viską ir absoliučiai idealizuoji... O man yra kitaip. Yra taip, kad aš įsimylėjau jį tada, kai pirmą kartą pasimylėjusi su juo patyriau patį stipriausią ir geriausią orgazmą pasaulyje... Ištekėjau, nes su tuo žmogumi įsivaizduoju savo senatvę. Ištekėjau todėl, kad tik su juo noriu vaikučių ir tik jį įsivaizduoju savo vaikų tėveliu. Tik su juo jaučiuosi pilnaverte moterimi. Tik jis mane sugeba suprasti, paguosti, priversti pasitempti... Tai ar aš galėčiau išduoti savo žmogų, su kuriuo jaučiuosi gerai???:?

15

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Beto, ar pažįstamas toks jausmas, kada pabundi rytą, pakeli galvą ir stebi savo žmogų, jo judesius, jo šypseną, jo manieras, jo nuogumą matomą tik tau vienai? Arba kada tavo žmogus atneša tai kavos į lovą? Arba tave kutena tik todėl, kad neatsakai į jo klausimą? Arba raukosi kai per daug ir per ryškiai pasidarai makiažą? Arba kai mesteli tarpkitko pastabą kaip tu nuostabiai atrodai? AR GALI tokie dalykai atstoti vienadienį romaniuką?:?

16

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Jo Viktorija,cia yra kazkas tokio,super nuostabaus:)o ne tai kai man yra buve kazkada kai atsikeliau ryt permegojas su pazystama bet siaip girta meile buvo tai patykekit klykt pradejau persigandau,apsirengiau ir tiek gailejaus sakes nors tada neturejau savo 2puses bet man tai buvo kosmaras nors ta pana tikrai buvo simpatiska bet ji manes netrauke o as girtas aaaaaaaaa...... daba prisimenu ir vel rekt noriu aaaa.a..a.a.a.a.a.a.a.a.a.a...........:)nedaryk taip smile)

17

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Viktorija24, labai smagu, kad tu gali taip idealizuoti savo gyvenima ir labai dziaugiuosi tuo, kad yra dar laimingu zmoniu, deja, reali statistika (kad ir istuoku) tikrai mazai duoda uzuominu apie tokius jausmus ir dziaugsmus.. ir kiekvienas gali tureti savo nuomone, kad ir kaip nepriimtina ar priimtina ji jam butu.. tiesiog kalbu is savo patirties ir zinau, ka reiskia nuklysti tau ar jam, kaip visa tai buna skaudu ar kaip visa tai baigiasi, bet zinai, jei reiktu kartoti gyvenima is naujo ir leistu rinktis, tai pakartociau tas vienadienes akimirkas ir isbraukciau tas didziasias meiles.. todel ir dabar esu tikra, kad sokciau i ugni, o tik po to galvociau, kaip nenudegti smile

18

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Blemba Vija,jai nepasiseke karat tai nereiskia kad jau kitas karats bus blogas,nereikia iskart nuleist ranku ir sakyt eee atsiduosiu as cia kas cia...pamatysi gailiesies nors nzn tikslei pas ka koks mastymas,as pvz jai su manim permiegotu pana is pirmo pasimatymo tai as su aj nieko rimciau nenoreciau kaip ji mane ir trauktu nes iskart vaizdas susidaro apie pana ne koks:)

19

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Gabrieliau, jei ka, tai mes visai cia ne apie permiegojimus per pirma pasimatyma, o apie tam tikrus sansus gyvenime

20

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Vija, kodėl tu taip keistai sakai, kad idealizuoju?:? Na iš esmės, imkim tas akimirkas. Nesakau, kad jos to nevertos, bet jeigu yra normali šeima, jeigu joje viskas tvarkoj, tai kodėl reikia į viską žiūrėti skeptiškai? Na asmeniškai aš pati gal kiek prieštarauju savo pačios susidarytoms nuostatoms. Nežinau, kaip viskas pakryps ateityje, galbūt manęs nebetenkins vyro teikiamas seksas, galbūt norėsis šviežienos, bet kartais yra tokie dalykai kaip santuokos vertybės, išsaugojimas. Gink dieve nenorrėčiau nei būti mušama, nei koneveikiama, bet jeigu man vyras duoda tiek, kad kartais ir sunku "pakelti"...:V
Žinai, kartais pamąstau, kas būtų jeigu... Tikriausiai nėra nė vieno žmogaus nesvajojančio apie kokį tai ekstremalų nuotykį. Bet po viso to seka tolimesnis gyvenimas. Labai pagirtina, jeigu sugebi nuleisti galvą prieš savo gėdą, o jeigu ne? Ar bent jau įsivaizduoji kaip reikia gultis su tuo pačiu žmogumi į lovą, kada žinai jog jis turėjo vienkartinį nuotykį, kad jam tas nuotykis buvo labai labai įsimintinas ir (duok dieve aš klystu, nors nemanau), kada tave lygina su ta kita/kitu ir mintimis skrenda kitur? O jeigu taip nėra (kuo tikrai labai abejoju) tada labai puiku. Reiškias žmogus gali gyventi dvigubą, trigubą ar belenkiek gyvenimų ir nejausti gėdos. Aš taip negaliu. Tą patyriau... Ne su savo vyru, su kitu labai brangiu žmogumi. Atleidau iš dalies, bet visiškai atsiriboti ir pamiršti nesugebėjau. Tas vedė prie santykių krizės... Užtat ir skiriasi šeimos, todėl ir byra santykiai, ir net ne esmė susituokęs tu ar šiaip šmutkes sumetęs... O savo vyrui tokio nuotykio neatleisčiau. Ir pati nenoriu jam daryti skaudžiai. Jausmas tikrai ne iš maloniųjų...:V