21

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

o as esu pasakius isduods mane tai tegul visi zinosi kad nei vienam istikima nebebusiu...

22

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Viktorija, 24 parašė:

Vija, kodėl tu taip keistai sakai, kad idealizuoju?:? Na iš esmės, imkim tas akimirkas. Nesakau, kad jos to nevertos, bet jeigu yra normali šeima, jeigu joje viskas tvarkoj, tai kodėl reikia į viską žiūrėti skeptiškai? Na asmeniškai aš pati gal kiek prieštarauju savo pačios susidarytoms nuostatoms. Nežinau, kaip viskas pakryps ateityje, galbūt manęs nebetenkins vyro teikiamas seksas, galbūt norėsis šviežienos, bet kartais yra tokie dalykai kaip santuokos vertybės, išsaugojimas. Gink dieve nenorrėčiau nei būti mušama, nei koneveikiama, bet jeigu man vyras duoda tiek, kad kartais ir sunku "pakelti"...:V
Žinai, kartais pamąstau, kas būtų jeigu... Tikriausiai nėra nė vieno žmogaus nesvajojančio apie kokį tai ekstremalų nuotykį. Bet po viso to seka tolimesnis gyvenimas. Labai pagirtina, jeigu sugebi nuleisti galvą prieš savo gėdą, o jeigu ne? Ar bent jau įsivaizduoji kaip reikia gultis su tuo pačiu žmogumi į lovą, kada žinai jog jis turėjo vienkartinį nuotykį, kad jam tas nuotykis buvo labai labai įsimintinas ir (duok dieve aš klystu, nors nemanau), kada tave lygina su ta kita/kitu ir mintimis skrenda kitur? O jeigu taip nėra (kuo tikrai labai abejoju) tada labai puiku. Reiškias žmogus gali gyventi dvigubą, trigubą ar belenkiek gyvenimų ir nejausti gėdos. Aš taip negaliu. Tą patyriau... Ne su savo vyru, su kitu labai brangiu žmogumi. Atleidau iš dalies, bet visiškai atsiriboti ir pamiršti nesugebėjau. Tas vedė prie santykių krizės... Užtat ir skiriasi šeimos, todėl ir byra santykiai, ir net ne esmė susituokęs tu ar šiaip šmutkes sumetęs... O savo vyrui tokio nuotykio neatleisčiau. Ir pati nenoriu jam daryti skaudžiai. Jausmas tikrai ne iš maloniųjų...:V


kaip gali sakyti,kad neatleistum,jai suzinotum tai tektu susidurti su giliais meiles valdanciais jausmais o jai manai vadovautumes protu tai kartais visa tai buna klaidinga be to zmogus patirti gyveni turi viska

23

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Zygimantas25, Į tai aš tau galiu atsakyti tik tiek, kad iki vestuvių įmanoma patirti kur kas daugiau, o apsisprendus gyventi su vienu žmogumi, turi morališkai nusiteikti su juo būti... Jeigu mano vyras man nežinant nueitų "į kairę", tebūnie, nežinočiau tai ir širdies neskaudėtų... Reiškias protingas yra, moka apieti tam tikras situacijas... Bet jeigu sužinočiau... Nebegalėčiau kartu gyventi ir miegoti vienoje lovoje. Tą aš jau žinau. Ir nesvarbu ar protas ar širdis kalbėtų, vistiek galas būtų tas pats;)

24

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

nerizikuociau tik del vienos nakties nuotykio..malonumo ir t.t. sugriauti tai ka tiek staciau su mylimu zmogumi...juk anksiau ar velew melas gali isaisketi...o kam gyventi su nuolatine baime?
ir be to vistiek nieks tau tokio malonumo nesuteiks ir su niekuo nebus taip gera tiek lovoj tiek gyvenime kajp su mylimu zmogumi...juk daug maloniau myletis kaj sirdute virpa is meiles ir kaj zinai kad atsiduodi jam visu kunu i siela...kaj po visko gali apkabinti ir pasakeeti as tave myliu...
o su tuo atsitiktiniu grazuoliu...tik ir galvosi ka as darau...o gal nerejkia...o gal paskuj gajlesiuosi...o jeigu manasis suzinos...ir t.t...
na o jeigu mergina pratusi prie tokiu nuotykiu tai jei tikriausia ir neskaudes galvos del to ka padare...bet kas is tu tokiu santykiu jeigu lakstys nuo vieno grazuolio ant kito...kam tada tas vajkinas jai? smile

25

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Viktorija, 24 parašė:

Zygimantas25, Į tai aš tau galiu atsakyti tik tiek, kad iki vestuvių įmanoma patirti kur kas daugiau, o apsisprendus gyventi su vienu žmogumi, turi morališkai nusiteikti su juo būti... Jeigu mano vyras man nežinant nueitų "į kairę", tebūnie, nežinočiau tai ir širdies neskaudėtų... Reiškias protingas yra, moka apieti tam tikras situacijas... Bet jeigu sužinočiau... Nebegalėčiau kartu gyventi ir miegoti vienoje lovoje. Tą aš jau žinau. Ir nesvarbu ar protas ar širdis kalbėtų, vistiek galas būtų tas pats;)

man rodosi tu tikrai turi daug paslapciu:)

26

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Viktorija, 24 parašė:

Zygimantas25, Į tai aš tau galiu atsakyti tik tiek, kad iki vestuvių įmanoma patirti kur kas daugiau, o apsisprendus gyventi su vienu žmogumi, turi morališkai nusiteikti su juo būti... Jeigu mano vyras man nežinant nueitų "į kairę", tebūnie, nežinočiau tai ir širdies neskaudėtų... Reiškias protingas yra, moka apieti tam tikras situacijas... Bet jeigu sužinočiau... Nebegalėčiau kartu gyventi ir miegoti vienoje lovoje. Tą aš jau žinau. Ir nesvarbu ar protas ar širdis kalbėtų, vistiek galas būtų tas pats;)

as netikiu kad tavo vyras tikrai nenuejo "i kaire" nes mano vienas draugas labai apsidziauge kaip zmona i kaima isvazevo, nes ta pati rutina tikrai atsibosta.
Vija, 24 niekas cia dar tos pasaulio pabaigos nepranasauja 

27

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Arminas, mielas mno, jeigu ir nuėjo, bet aš to nežinau, reiškias jis tikras vyras ir moka tą paslėpti nuo manęs. Už tai aš jį ir gerbiu ir myliu, nes jis mane 100 proc. įtikina, jog jam esu vienintelė jo moteris. Ar aišku dabar???:V

28

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

man tai juokingiausia, kai visur pabreziama, kad vyrai kiaules, isdavikai ir tt, nors moteriska gimine nelabai ir teatsilieka:D niekada neviena nepasitikejau, nors kad ir belekaip mylejau... esme tame, kad gali save itikinet, jog niekada nebus nieko kito salia, bet vat ima taip netycia ir atsitinka priesingai...:) o visa kita tai tik tuscios snekos, tox jau gyvenimas, mielieji...:|

29

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Agne, 24 parašė:

zinote mielosios, man atrodo kad pacios nuostabiausios akimirkos gali buti tik su tuo zmogum, kuri pazisti su kuriuo gali buti savimi tik su tokiu zmogum gali patirti nuotsabiausius dalykus.. as vistik manau kad vienkartinis seksas niekada nebus toks nuostabus kaip su zmogum kuris turi pastovius santykius... bet cia tik mano teorija.. as niekada nenuklisciau tik del aistros wink

Pritariu  :::138
Mums reikia pastovumo , o ne..

30

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Likciau istikima...nes kam daryti tai del ko veliau tikrai gailesiesi...;) Kam dryti tai kas gali sugriauti santykius...;)

31

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Diana, 18 parašė:

as irgi nepermiegociau,juk tu myli savo vaikina,tai kaip gali noret kito?juk tavo mylimasis tau pats nuostabiausias,neveltui jis ir mylimasis.o priedo seksas nebus toks nuostabus,nes bus tik kuniskas pasitenkinimas...

bet ar jus isitikinusios, kad jusu vaikinas(ar vyras) jum istikimas.. juk ir patys istikimiausi nuklysta...
na o ar nuklysti ar ne, dazniausiai priklauso nuo to, kokie yra tarpusavio santykiai.. jei viskas gerai , tai net minciu nekyla, bet...

32

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

kylt tai kyla viseim, bet dar nereiskia, kad taip ir pasielgiama. istikimybe siais laikais? nejuokinkit.. galima begale laiko tusciai kalbet, bet isvados tos pacios - isduoda abieju lyciu atstovai, tik gal moterys tai moka labiau uzglaistyt nei vyrai

33

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Visi kaskada nuklysta ,desnis pagal M0destas ;-))))

34

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Niu nezinau jei as to zmogaus nepazistu,negi grozis toks yra svarbus ,neisivaizduoju kuo jis taip gali pakeret,kad isduociau mylima zmoguti..atvirksciai manau ilgesnis bendravimas gali pastumet neistikimybei..

35

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

tai, kad likciau isitikima, nepzeidineciau paciai sau duotos priesaikos. smile

36

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Zinot mergaites karti statistika sako priesingai nei jus tvirtinat wink

37

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

O kodėl pvz kreipiamasi į visas mergaites?:V Gal aš įsižeidžiau... :pp
Na o jeigu aš nenoriu būti neištikima? Jeigu man mano vyras yra pats geriausias partneris? Jeigu mano patirties bagažas man pačiai leidžia spręsti iš asmeninės patirties apie partnerio kokybę? O jeigu man visi kiti vyrai yra totaliai kiaulės? Tai nejaugi man ar dar kam nors reikia žudytis, jeigu neištikimybė yra pirmoje vietoje mano asmeninių vertybių sąraše???

38

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Arvydas, 35 parašė:

meloso neapgaudinekit pacos saves jus net nepastebesit ir busit kito glebi

manau, kad nuo charakterio tai labai priklauso, jei valia stipri, tai jos nepalausi.  big_smile

39

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

Viktorija, 24 parašė:

O kodėl pvz kreipiamasi į visas mergaites?:V Gal aš įsižeidžiau... :pp
Na o jeigu aš nenoriu būti neištikima? Jeigu man mano vyras yra pats geriausias partneris? Jeigu mano patirties bagažas man pačiai leidžia spręsti iš asmeninės patirties apie partnerio kokybę? O jeigu man visi kiti vyrai yra totaliai kiaulės? Tai nejaugi man ar dar kam nors reikia žudytis, jeigu neištikimybė yra pirmoje vietoje mano asmeninių vertybių sąraše???

Bagaze tu bagaze big_smile
Ispudis kad tiek pamatei kiek jau nebegalima pamatyt. Lietuviu toks jau bruozas, kad niekad neprisipazins, nors mintys oi garbanojas !
Kaip sakant niekada nesakyk niekada...

40

Re: ypac save laikanciom istikimom mergaitem

O kas akė, kad garbanotų minčių nėra??? Nesakiau...:V