301

Re: Tautiečiai, ar ilgai dar siurbsim kibirais??? !!

Martyna, 19 parašė:

...Gediminai :::041 po tokios paskaitos nebegaliu kabinėtis, tai ką dabar veiksiu? ;D

tiek jau to wink kabinėkis;)
Aleksandrai, neimk į galvą wink nors mes kai kuriose temose ir turim priešingas nuomones, bet šiuo metu tave palaikau ir skaitau.....na kaip pasakius........bičas tu turi valią, laikykis wink P.S. kiek suprantu neseiniai gimtadienį atšventei ???;)

302

Re: Tautiečiai, ar ilgai dar siurbsim kibirais??? !!

taip, atsvenciau be alkoholio ;] su draugais bare pazymejau arbata, su tevais sultimis ;] net per tevo  gimtadieni neisgeriau, sakiau isgersiu veliau big_smile bet va, jau netoli ta diena.. seiles bega.. turbut norejau irodyt sau, kad galiu gyvent be alkoholio, bet tik irodau, kad esu alkoholikas big_smile

303

Re: Tautiečiai, ar ilgai dar siurbsim kibirais??? !!

as tai siaip neizvelgiu nieko blogo, jei susedi ir isgeri koki bokaliuka alaus, ar taure vyno :?

304

Re: Tautiečiai, ar ilgai dar siurbsim kibirais??? !!

Na, man kasdien būtų tiesiog per daug. Net kas savaitę. Dabar vidutiniškai geriu kartą per dvi savaites po bokalą alaus, bet jaučiu, kad dar reikia mažinti, nes nepatinka man jo poveikis visiškai...

305

Re: Tautiečiai, ar ilgai dar siurbsim kibirais??? !!

nu nzn... Andriau matai, as tai negeriu taip, kad akyse pradetu raibuliuoti :?

306

Re: Tautiečiai, ar ilgai dar siurbsim kibirais??? !!

Nijole, o tai KAIP tu geri? Gal aš ne taip bokalą laikau? :::041

307

Re: Tautiečiai, ar ilgai dar siurbsim kibirais??? !!

;D ;D ;D jo, reikia laikyti taip, kad puse alaus issilaistytu big_smile tada bus ok tongue
>>> o siaip, tai as ne visa ta alaus bokala ir issiurbiu wink juk galima ir pasidalinti wink galima isgerti alaus siek tiek, paskui vel pasideti i saldytuva, nebutinai reikia viska ir isgerti, ka turi wink