1

Tema: vaikinu dovanos merginoms

na vaikinukai,man labai idomu pasidare,kokias dovanas dovanojat savo panelems? smile ir kokiomis progomis jus tai darot? smile liabai prasau papasakokit man wink

2

Re: vaikinu dovanos merginoms

na as tai nedovanosiu nieko nes mane mete.. :{}

3

Re: vaikinu dovanos merginoms

dazniausiai tai geles big_smile bliom net pats nebepamenu, ko as tik nesu dovanojas.. smile meskiuku, stringiuku, zieda.. ir t.t.. big_smile

4

Re: vaikinu dovanos merginoms

geles dazniausiai

5

Re: vaikinu dovanos merginoms

super smile

6

Re: vaikinu dovanos merginoms

Joa, geles, pliusiniai zaislai(dabartinei perku pliusines kiaules, nes jai kazko kiaules patinka) big_smile O stringus irgi pora kartu pirkti teko smile

7

Re: vaikinu dovanos merginoms

kiaules? big_smile na jei jai jos patinka patinka tj tikrai geros dovaneles smile
na o siaip kokiomis progomis dovanojat dovanas? smile ar tik per didziasias sventes,o gal ir kitomis progomis? :::833

8

Re: vaikinu dovanos merginoms

kartais isvis be progos.. smile o geles tai labai daznai, nes kai mano panele kitam mieste studina tai gryztant jai labai daznai nuperku.. smile

9

Re: vaikinu dovanos merginoms

Na, nemanau, kad dovanai progos reikia smile Galima juk ir siaip kartais palepint smile

10

Re: vaikinu dovanos merginoms

Linas, 18 parašė:

Na, nemanau, kad dovanai progos reikia smile Galima juk ir siaip kartais palepint smile

tik ziurek, kad del to lepinimo po to netektu gailetis ;D

11

Re: vaikinu dovanos merginoms

dovanoji siaip, kai tau patinka, matai kad reikia, nes jau truputi pyksta, po barniu. dovanos tai dovanos, geriausia gele, visa kita po vestuviu smile

12

Re: vaikinu dovanos merginoms

naa jo dazniausiai geles

13

Re: vaikinu dovanos merginoms

smile bet tai o kodel nieko orginliau nesugalvojat vikinukai,m? big_smile

14

Re: vaikinu dovanos merginoms

pvz vaika padovanoti? big_smile

15

Re: vaikinu dovanos merginoms

bet kad ir vaikas jau nebera siais laikais orginalu...nemanaj? big_smile

16

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vaida, 17 parašė:

bet kad ir vaikas jau nebera siais laikais orginalu...nemanaj? big_smile

o taj kureis laikas ce butu skaitesi originali dowanele?:D

17

Re: vaikinu dovanos merginoms

net nzn,bet dabar tai jau nebera orginalu,na bet cia tik mano nuomone... big_smile

18

Re: vaikinu dovanos merginoms

na seip nemanau kad reike progos kad ka padovanot merginai juk malonu nustebint mylima zmogu smile o ka dovanoji yvairai ziurint keik santykei isivyste smile

19

Re: vaikinu dovanos merginoms

blyn cia visai kaip prirase "kad nebutinai reik progos kad nustebinti" bet kad ar cia tik ne siaip zodziai...nes kiek man teko draugauti tai visalaik budavo dovanos tik tam tikromis progomis...

20

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vilma, 20 parašė:

blyn cia visai kaip prirase "kad nebutinai reik progos kad nustebinti" bet kad ar cia tik ne siaip zodziai...nes kiek man teko draugauti tai visalaik budavo dovanos tik tam tikromis progomis...

ka zinau pas mane taip nera pvz nori pamalonit mergina ir padovanoji ka nors kam ten laukt kaskokios progos ? aiksu neperdaznai nes poto gali ir atsibosti bet bent y savaite 2 kartu geliu tirkai galima atnesti smile bent mano nuomone